Boşanma, İhanet ve Mahkemeye İtibar Dolandırıcılığı

Davayı yeniden başlatmak için ne yapmalıyım?
Bir de mahkeme değişikliği için ne yapmalıyım...
Başlatamazsınız bu şekilde devam edecek barodan gelen avukatla güzelce istişare edin hukuki olarak bir çıkar yol vardır mutlaka üzerinize borç da bırakmışlar tazminat vs almaya çalışırsanız kurtulursunuz borçtan. Umutsuz olmayın dosyada uğraşmak gerekiyor sadece siz şu zamana kadar uğraşamamışsınız.

Anlatmadığım bir şey yok.
Sadece acı...
Aldatsam yazardım...
Aldatma aklıma bile gelmedi. Bilmek istediğim nasıl bu kadar 0 kaldınız? Paradan puldan bahsetmiyorum, 1 kişi bile yok çevrenizde. Hiç mi iş veya sosyal hayattan arkadaşınız kalmadı? Defalarca sinir krizi falan mı geçirdiniz? Kısa sürede bu hale gelmek mümkün değil, adam sizi hasta edip kanıt olarak mı kullandı? En basiti siz izin vermeseydiniz kızınızı yurt dışına çıkaramazdı. Üstünüze 500 bin borç yıkıp çocuğu da alıp nasıl gitti? Kopukluklar bunlar, yoksa ben sizi asla yargılamıyorum. Erkeklerin ne kadar zalim olduğunu, çoluk çocuğa acımadıklarını iyi biliyorum. Hiç bir zaman 0-100 olmaz, adam %100 siz %0 kalmışsınız. Mesela sevgilisi varken hem de 4-5 senedir niye boşanma davası açıp tazminat istemediniz. İşyerindekiler bile sevgilisini biliyormuş siz kanıtlayamadınız mı?

Türkiye'de eğitim sistemi 1993 yılında değişti. Ben liseden mezun oldum ondan sonra kredili sistem başladı ve ipin ucu kaçtı. Evet Sinpac'la hemen hemen aynı yaşlardayım ve dediği gibi Anadolu lisesi sınavlarına öyle giriliyordu. Adı lise ama ortaokul seviyesinden giriş yapıyordun. Hatta ben düz ortaokula kayıt olduğum gün yabancı dil için kura çektim ve Almanca çıktı. Sadece o sene içindi galiba şimdi emin değilim ama sadece İngilizce değildi yabancı dil dersi.

Hazırlık sınıfında hafta 24 saat İngilizce gördükten sonra ortaokulda fen ve matematik derslerini ingilizce görmüştük. Buna ek olarak haftada 4 saatlik Almanca dersimiz vardı.

İstanbul Finans merkezi projesi
Taşındım.
Kızım benimleydi
Babası yurt dışında
Kızım dayak yedi akranlarından
İlgilenemedim
İş yeri çok üstüme geldi. O adam destek olmadı. Tanıdık fln aramadı.
Sevgilisini tanıdık devreye sokarak teftişten kurtardığını duydum.
İşten ayrılayım. Çocuğu büyüteyim dedim. Zaten ayrılmasam bu ildeki evime, benim evime, kayınpeder görümcemi oturtacakmış.
Zaten kayınpeder kapıma gelip beni kendi evimden kovdu. İşten çıktığım ay. O an anladım...
Kendi evinden nasıl kovdu yaa okuyorum okuyorum.

Hep bir şeyler havada kalıyor. Hicbir sey birbirini tutmuyor.

Beş kuruş birimin olmadı mi 15 yıl tek başıma çalıştım büyüttüm diyorsun.

Madem akıl sağlığını kanıtlamak zorunda kaldın 500bin borç sana nasıl kilitlendi?

Neden bütün arkadaşların senden bıktı? Beden sürekli borç istiyorsun?

Kadin siginma evine neden kaçtın? Dayak mı yedin polisi neden aramadın darp tir rapordur almadin?

Bir patronun eşi kiskandi diye neden başka yer bakmadın? Kunefeciye yalvarana kadar senin işinin onu çok açık.

Vallahi daha çok soru var kafamda. Gercekten anlamadim yani konular oturmuyor. Neyse ne diyim değişik hayatlar.

Allah yardımcınız olsun. Bir an önce kendinize uygun bir iş bulursunuz inşallah. 45 de yaşlı değil. Kim dedi onu size de inandınız?
Dua edicem size inşallah bir çıkış yolu bulursunuz

Durumunuza gerçekten çok üzüldüm. İnşallah en kısa süre toparlanırsınız.
Umarım çocuk için işten ayrılan kadınlarımız bu konuyu okurda ona göre karar verirler.

Sordun mu hiç nerde yaşamayı tercih ediyor, hayatından memnun mu?

Hala ve baba kandırıyor hep. sonuçta o bir çocuk...

Kızım benimle yaşamak istiyor. Ona söz verdim...

Boşanma henüz olmadı. 1,5 yıla yakındır dava sürüyor.

birde devlete sığındığımda evden kaçmış onca yolu yürümüş demişsiniz.
devlete sığınırken çocuğu evde öylece bıraktınız sanırım. yanınızda niye götürmediniz yada halası babaannesi bakıyormuş şu anda onlara niye teslim etmediniz?
öyle hayalet gibi ortadan nasıl kayboldunuz çocuğa bir açıklama yapmadan.
yaptım demeyin yapsanız niye sizi öldü dediklerinde inansın?

devlete sığınırken çocuğu evde öylece bıraktınız sanırım. yanınızda niye götürmediniz yada halası babaannesi bakıyormuş şu anda onlara niye teslim etmediniz?
Anlatmadığı çok ayrıntı var.

Başlatamazsınız bu şekilde devam edecek barodan gelen avukatla güzelce istişare edin hukuki olarak bir çıkar yol vardır mutlaka üzerinize borç da bırakmışlar tazminat vs almaya çalışırsanız kurtulursunuz borçtan. Umutsuz olmayın dosyada uğraşmak gerekiyor sadece siz şu zamana kadar uğraşamamışsınız.
Tamam.
Teşekkür ederim...

Aldatma aklıma bile gelmedi. Bilmek istediğim nasıl bu kadar 0 kaldınız? Paradan puldan bahsetmiyorum, 1 kişi bile yok çevrenizde. Hiç mi iş veya sosyal hayattan arkadaşınız kalmadı? Defalarca sinir krizi falan mı geçirdiniz? Kısa sürede bu hale gelmek mümkün değil, adam sizi hasta edip kanıt olarak mı kullandı? En basiti siz izin vermeseydiniz kızınızı yurt dışına çıkaramazdı. Üstünüze 500 bin borç yıkıp çocuğu da alıp nasıl gitti? Kopukluklar bunlar, yoksa ben sizi asla yargılamıyorum. Erkeklerin ne kadar zalim olduğunu, çoluk çocuğa acımadıklarını iyi biliyorum. Hiç bir zaman 0-100 olmaz, adam %100 siz %0 kalmışsınız. Mesela sevgilisi varken hem de 4-5 senedir niye boşanma davası açıp tazminat istemediniz. İşyerindekiler bile sevgilisini biliyormuş siz kanıtlayamadınız mı?
Benim de çevrem var. Destek istedim. Onlar sayesinde iki yerden haber bekliyorum...

Evet. Hasta edip kanıt yaptı...

Kızım burada...

Sevgilisini geçen ay öğrendim. Elimden gelen bu

Kendi evinden nasıl kovdu yaa okuyorum okuyorum.

Hep bir şeyler havada kalıyor. Hicbir sey birbirini tutmuyor.

Beş kuruş birimin olmadı mi 15 yıl tek başıma çalıştım büyüttüm diyorsun.

Madem akıl sağlığını kanıtlamak zorunda kaldın 500bin borç sana nasıl kilitlendi?

Neden bütün arkadaşların senden bıktı? Beden sürekli borç istiyorsun?

Kadin siginma evine neden kaçtın? Dayak mı yedin polisi neden aramadın darp tir rapordur almadin?

Bir patronun eşi kiskandi diye neden başka yer bakmadın? Kunefeciye yalvarana kadar senin işinin onu çok açık.

Vallahi daha çok soru var kafamda. Gercekten anlamadim yani konular oturmuyor. Neyse ne diyim değişik hayatlar.

Allah yardımcınız olsun. Bir an önce kendinize uygun bir iş bulursunuz inşallah. 45 de yaşlı değil. Kim dedi onu size de inandınız?
Dua edicem size inşallah bir çıkış yolu bulursunuz
Mahkeme kararı aldırdı. Zararlı diye. Kızım beni dövdü demiş oysa yok öyle bir şey.

Her şeyimi eve yatırmıştım.

500bin evlilikten kalma krediler

Yol param bile yok

Mahkeme beni evden attı

Amin. Duanıza...

Mahkeme kararı aldırdı. Zararlı diye. Kızım beni dövdü demiş oysa yok öyle bir şey.

Her şeyimi eve yatırmıştım.

500bin evlilikten kalma krediler

Yol param bile yok

Mahkeme beni evden attı

Amin. Duanıza...
Kredi çektiğine göre ev araba bişey alındı ortak mal olmalı? Herşeyini ev alındı oraya mı yatırdın. Bi düzgünce anlatsana şunu. Sen sevgiliyi yeni öğrendin ama dava geçen sene açılmış?

Devlet çocuğumdan uzaklaştırma verdi.

Evimden attı.

Çocuğu halasına teslim edip gittim.

Polis çağırdım... Falan ama mahkeme kararı...

Kredi çektiğine göre ev araba bişey alındı ortak mal olmalı? Herşeyini ev alındı oraya mı yatırdın. Bi düzgünce anlatsana şunu. Sen sevgiliyi yeni öğrendin ama dava geçen sene açılmış?
Kendi üzerine iki ev
Kardeşi üzerine 30 Mİlyon TL var

X