Boşanma, İhanet ve Mahkemeye İtibar Dolandırıcılığı

Buradakilerin ne suçu var, herkesi telaşlandırdınız gecenin bir vakti. Şiir gibi anlatıyorsunuz zaten her şeyi endişeden ziyade roman yazıyormuş gibisiniz.
bence üstüne gitmeyelim belli ki iyi bir psikolojide değil.

Hangi sehirdeyseniz o ilin siddeti onleme merkezleri var orada bildiğim kadarıyla psikolojik destek veriliyor ayrica avukatiniz hala sizin yaninizdaysa asgari ucrete de olsa sekreterlik de olsa girin bir ise çalışın madem herseye razisiniz zincir marketlere de basvurabilirsiniz
Aslinda egitiminiz cok ust duzeyde ama şu an parasiz kaldiginiz için ve kendinizi cikmazda hissettiginiz icin bu öneriyi yapiyorum
Hem hukuki hem psikolojik destege ihtiyaciniz var önce kendinizi iyi hissetmeli, kendiniz icin ayaga kalkmalisiniz
Konunun ilk sayfalarindayim ama yazmak istedim
Zor bir durumdasınız o kadar belli ki ama hayat devam ediyor ve dustugunuz yerden kalkabilirsiniz sadece biraz gayret...

Ben başından beri konuyu okuyorum ama fikirlerimi paylaşmaktan geri durdum çünkü mantığa ve hukuka aykırı çok nokta var.
Aklınıza yatmayan noktalar olmasına rağmen bu insanı yorumlarınızla beslerseniz şimdi son yorumlarında gördüğünüz gibi palazlanır. Canı sıkılan siz olursunuz.
Bunu sadece bu başlık özelinde de söylemiyorum. Burada her başlıkta pratik etmeniz lazım.

Ben başından beri konuyu okuyorum ama fikirlerimi paylaşmaktan geri durdum çünkü mantığa ve hukuka aykırı çok nokta var.
Aklınıza yatmayan noktalar olmasına rağmen bu insanı yorumlarınızla beslerseniz şimdi son yorumlarında gördüğünüz gibi palazlanır. Canı sıkılan siz olursunuz.
Bunu sadece bu başlık özelinde de söylemiyorum. Burada her başlıkta pratik etmeniz lazım.
Katılıyorum. Bütün tuşlara basıldığı zaman ben de şüpheleniyorum. Bir insanın elini ayağını ağzını bağlayıp bir odaya kapatırsan anca bu kadar çaresiz olur. Para yok, eş yok, iş yok, aile yok, kuzen akraba yok, arkadaş yok, iş çevresi arkadaşı yok. Yetmezmiş gibi üstüne pedofili baba eklendi. Aynı yaşta kızım var diye empati yapmıştım ama bu üyenin konusunu takip etmiyorum artık.

Nafaka nasıl bağlanmadı imkansız.Dava bitmemiş olsa bile tedbir nafakası bağlanıyor.Velayetin babada olması size bağlanacak olan yoksulluk nafakasına engel değil.Bence bize anlatmadığınız başka şeyler var

bence üstüne gitmeyelim belli ki iyi bir psikolojide değil.
Yok üstüne gitmek değil niyetim hatta ilk okuduğumda çok üzüldüm ama bu şekilde insanlara saldırı modunda olmasını anlamadım. Sonuçta burda insanlar da ona üzülüyor.

Yok üstüne gitmek değil niyetim hatta ilk okuduğumda çok üzüldüm ama bu şekilde insanlara saldırı modunda olmasını anlamadım. Sonuçta burda insanlar da ona üzülüyor.
bu tarz rahatsız olan insanlar ne yaptığını ne dediğini pek bilmez ve çok saldırgan olur zaten. fark etmiyor yani kişi yada kişinin ne yaptığı ki gerçekten iyi olmadığı yazdıklarından belli. bende çok üzüldüm üzülüyorum merak ettim öldü sandım Allah korusun

bu tarz rahatsız olan insanlar ne yaptığını ne dediğini pek bilmez ve çok saldırgan olur zaten. fark etmiyor yani kişi yada kişinin ne yaptığı ki gerçekten iyi olmadığı yazdıklarından belli. bende çok üzüldüm üzülüyorum merak ettim öldü sandım Allah korusun
Allah korusun umarım sağlığına kavuşur

X