Boşanma, İhanet ve Mahkemeye İtibar Dolandırıcılığı

Hayat,
O kadar basit ki....
İki kelimeyle insanın hayatından geçiyoruz, çoğu zaman yargılarla dolu şekilde. Bilmiyoruz, psikolojisi nasıl, cebinde parası var mı ya da en kötüsü karnı tok mu ya da alacak nefesi kaldı mı?
Burayı kızım için açmıştım. Yanımda tutamadığım kızım için.
Arkadaşına anlatmış; babası istemediği şekilde dokunuyormuş kızıma. Benim 4cm büyüklüğünde ayakları olan minicik kızıma.
Allah benim belamı verdi. Dilerim; bilen ama kılını kıpırdatmayan herkesin de kaderi aynı olsun.

Elveda Hayat

Hayat,
O kadar basit ki....
İki kelimeyle insanın hayatından geçiyoruz, çoğu zaman yargılarla dolu şekilde. Bilmiyoruz, psikolojisi nasıl, cebinde parası var mı ya da en kötüsü karnı tok mu ya da alacak nefesi kaldı mı?
Arkadaşına anlatmış; babası istemediği şekilde dokunuyormuş kızıma. Benim 4cm büyüklüğünde ayakları olan minicik kızıma.
Allah benim belamı verdi. Dilerim; bilen ama kılını kıpırdatmayan herkesin de kaderi aynı olsun.

Elveda Hayat
ELveda demek ne kolay. Kiziniza babasi istemedigi sekilde dokunurken onu taciz ederken intihar etmeyi o kizi o babaya mahkum etmeyi mi planladiniz? Hayat insana cok zor sinavlar verebilir anlarim. Ama 15 yasinda babasi tarafindan taciz edilen daha bu yasta hayati mahvedilmis bi cocuga annesinin verebilecegi tek sey kendi ölümü mü gercekten?

ELveda demek ne kolay. Kiziniza babasi istemedigi sekilde dokunurken onu taciz ederken intihar etmeyi o kizi o babaya mahkum etmeyi mi planladiniz? Hayat insana cok zor sinavlar verebilir anlarim. Ama 15 yasinda babasi tarafindan taciz edilen daha bu yasta hayati mahvedilmis bi cocuga annesinin verebilecegi tek sey kendi ölümü mü gercekten?
Katılıyorum, madem böyle korkunç bir durum var daha güçlü savaşmalısınız, siz gittikten sonra ne olacak peki kızınıza? O da elvada diyecek hayata, planınız bu mudur?

Kim anlattı kim söyledi bunu? Eğer doğruysa kızınızı pedofililerin eline mi bırakacaksınız, hiç savaşmadan mücadele etmeden mi?
Artık ben de gerçekliğinden şüphe etmeye başladım. Umarım bu konu sahtedir, çünkü bütün tuşlara basılmış. O kadar çok soru ve tutarsızlık var ki, ne yazık ki artık inanmıyorum.

Kim anlattı kim söyledi bunu? Eğer doğruysa kızınızı pedofililerin eline mi bırakacaksınız, hiç savaşmadan mücadele etmeden mi?
Artık ben de gerçekliğinden şüphe etmeye başladım. Umarım bu konu sahtedir, çünkü bütün tuşlara basılmış. O kadar çok soru ve tutarsızlık var ki, ne yazık ki artık inanmıyorum.
Ben de öyle düşünürdüm direk ama konu sahibi çok eski, ondan bilemedim

Sinpac Sinpac yasemin hanım, eğer eğleniyorsanız bu şekilde gerçekten size aşkolsun kaç insan gece yarısı uykumuzu bıraktık sizden haber bekliyoruz 😥

Hayat,
O kadar basit ki....

Elveda Hayat
Valla ben ne sizi ne de konunuzu anlamadım.
Her şey çok kopuk.
Şu yazdığınız bile ne alaka dedirtiyor insana.
Kendisine dokunan babayla aynı evde yaşamak istemez bir genç kiz.
Şizofren mısınız acaba?

Valla ben ne sizi ne de konunuzu anlamadım.
Her şey çok kopuk.
Şu yazdığınız bile ne alaka dedirtiyor insana.
Kendisine dokunan babayla aynı evde yaşamak istemez bir genç kiz.
Şizofren mısınız acaba?
Bana da öyle geldi açıkçası yazdığı her şey baştan aşağı kafasında kurdukları gibi. Hiç bir mantığı ve tutarlılığı yok bu 11 sayfada yazdıklarının. Bir de 4 cm ayaklı kızım ne ya kız 15 yaşında🙄

Endişenizi anlıyorum ama sitedeki tecrübelerime dayanarak üye şu an atak döneminde gibi görünüyor, atak dönemi sanrıları yaşıyor olabilir.
Hepimizi atak donemine soktu gece mune abla. Uyudum uyandim surekli birilerini kurtarmaya calistim. Allah yardim etsin ne diyeyim

Param yok
Arkadaşlarımdan dileniyorum.
İşim yok
Olduğu zaman da asgari veriyorlar. Dalga geçiyorlar.
Ben hemen her işi denedim. Künefeciye yalvardım beni garson olarak işe al diye. 30 bin veriyor diye.
Ben ne yapacağım?
günlük temizlik işi bulabilirsiniz öyle birşey yapsanız?

Hepimizi atak donemine soktu gece mune abla. Uyudum uyandim surekli birilerini kurtarmaya calistim. Allah yardim etsin ne diyeyim
Amin🙏 inşallah bu süreci sorunsuz bir şekilde atlatır ama konuyu biraz okudum, okuyan ve yorumlayanların kafasında oturmayan şeyler olmuş, oturmamasının sebebi atak döneminde olması ve kuvvetle muhtemel sanrılarını anlatması.

Üyenin hassas durumunu da göz önünde bulundurarak detaya girmeyeyim.

günlük temizlik işi bulabilirsiniz öyle birşey yapsanız?
En son intihar mesajı yazdı. Kocası kızına dokunuyormuş , dayanamıyorum artık dedi. Kadın üst düzey çalışan. Yabancı dili sertifikaları vs. var. Eğer konu doğruysa çok yüksekten düşmüş ve ağır psikolojik sorunlar oluşmuş. Evet herkes temizlik işi yapabilir hatta mecbursa yapacak da ama bu üyenin ruh hali stabil değil.

En son intihar mesajı yazdı. Kocası kızına dokunuyormuş , dayanamıyorum artık dedi. Kadın üst düzey çalışan. Yabancı dili sertifikaları vs. var. Eğer konu doğruysa çok yüksekten düşmüş ve ağır psikolojik sorunlar oluşmuş. Evet herkes temizlik işi yapabilir hatta mecbursa yapacak da ama bu üyenin ruh hali stabil değil.
yani yorumları okumaya çalıştım kafam allak bullak oldu benim çok anlamadım ne yaşadığını ama psikolojik olarak gerçekten iyi değil çok üzücü ya

Hayat,
O kadar basit ki....

Elveda Hayat
elim ayağım titriyor yemin ederim ben bu konuyu nerden gördüm ya

Amin🙏 inşallah bu süreci sorunsuz bir şekilde atlatır ama konuyu biraz okudum, okuyan ve yorumlayanların kafasında oturmayan şeyler olmuş, oturmamasının sebebi atak döneminde olması ve kuvvetle muhtemel sanrılarını anlatması.

Üyenin hassas durumunu da göz önünde bulundurarak detaya girmeyeyim.
Tıp diplomanız hangi okuldan Mune Hanımefendi?

Hepsi gerçek...

X