Boşanma, İhanet ve Mahkemeye İtibar Dolandırıcılığı

Hanımefendi sizin bi an önce ilacınızı kullanmanız gerekiyor. Bahsettiğiniz ilaç olur olmaz bir rahatsızlığa reçete edilebilecek bir ilaç değil. Öncelikle kendi iyiliğiniz sonra evladınızın iyiliği için lütfen ilaca tekrar başlayın. Velayet diye diretmekten önce maddi ve mental açıdan kendinizi toparlamanız gerekiyor. Velayetten çok daha önemli durumlar var gibi gözüküyor. Çocuk güvende siz önce kendinizi düşünün.

Dua edin bana...

Anlatmadığım bir şey yok.
Sadece acı...
Aldatsam yazardım...

Hanımefendi
Siz de konuyu okuyun.
Doktorlar sizin kadar önyargılı değil...
Kaç ay şehir hastanesine gittiğimi, kaç defa vesayet mahkemesinden berat ettiğimi yazdım.

Google da arayıp yazmakla olmuyor hayat. Eğer doktorsanız da yırtın diplomanızı, 15 saat görmeden teşhis konulmaz!

Bence sizin gibiler ilaç kullanmalı!

Olur olmaz rahatsızlık değilmiş. Neymiş? Google ne cevap verdi?

İlacımı kullanmadığımı nereden anladınız? Gözüme de bakmadınız ama...

Allah sizin gibilerden korusun bu toplumu...

Avukatınız sizi yönlendiremedi mi anlamadım. Harçlar için fakirlik belgesine gerek olmadan talep ediyoruz ve genelde kabul ediliyor. Lütfen barodan gelen avukattan harçlardan muaf olmak için talep atmasını isteyin. Adamın gsm numarasına kadar mahkemeye delil olarak sunsaydınız keşke eğer aldattığı sabit olursa tazminat nafaka hepsini alırsınız. Başkası üzerinden iş yürütüyorsa o kişinin adını verin kim varsa hepsinin adını verin zaten mahkeme gelir gider olayına bakar merak etmeyin. Sosyal medyadan vs delil de bulmaya çalışabilirsiniz. Şuan için kendinize tedbir nafakası isteyin. Evlilikten kalan borcu da belirtseydiniz. psikolojik ilaç kullanmanız çocuğunuzu almanıza engel değil. Karşı tarafı hukuken doğru yönlendirmişler siz baya geride kaldığınız için müdahele edememişsiniz. Mahkemelerde hakli olmaktan çok haklılığınızı kanıtlayacak şekilde hareket etmeniz lazım. Şuan dava süreciniz hakkında bilgim olmadığı için genel yorum yapıyorum. İş için önerim marketlere başvurmak bizim akrabamız da çocuklarıyla kaldı ortada ama markette başladı şuan durumu iyi. Üstelik yaşı büyük olanlar da çalışıyor internetten büyük firmalara başvurun satış temsilcisi vs. Gibi kabul alırsınız. Mağazalarda bile bizimle çalışmak ister misiniz diyerek internete yönlendiriyor. Kendi işiniz için de internetten başvuru yapın bol bol biri dönmezse diğerleri döner.

Ama eminim google doktorlardan iyi biliyordur. Mahkemeden de iyi biliyordur değil mi?

Avukatım çok yoğunum dedi hep. Çünkü ödeme yapamadım.

Barodan umarım avukat gelir. Gelmezse ne yaparım bilmiyorum...

Kadının adını verdim. Gelen banka evraklarını zaten o düzenlemiş.

Tedbir nafakasını defalarca istedik. Ben yazdım, avukat yazdı...

Mahkeme hep vesayet mahkemelerini öne sürdü. En son P/T ayda 6 bin TL kazandığımı yazmışlar ara karara. Nafakaya gerek yokmuş. Vesayetlerden berat ettim. Adli tıp çıktı şimdi de...

İş için iki yerden haber bekliyorum....

Dua edin bana...

Sevgilisinin öyle genel bir adı var ki, google da sanırım 500 tane falan vardır. Bulamıyorum sosyal medyasını

6 bini nereden kazanıyorsunuz ? Barodan gelen avukatla e devletinizden dosyaya bakıp istişare edin neden geliriniz olduğunu yazmışlar hatalıysa hatayı düzeltmeye çalışın. Vesayet dediğiniz sizin kısıtlanmanızı mı istedi eşiniz o kısmı anlayamadım. Eşinizin gsm hareketlerini, otel kayıtlarını delil olarak isteseydiniz kimle konuşuyor ne yapıyor çıkardı. Mahkeme sürecini yönetemiyorsunuz barodan gelen avukat özel avukattan da iyi olabilir belli olduğunda yanina gidip güzelce konuşun yoksa işin içinden çıkamazsınız

45 yaşındasınız 14 sene iş tecrübenizden bahsetmişsiniz
son 1 yıldır mı işsiz kaldınız yani

P/T çalışıyordum. Onun parası 6bin TL.
İstenmedi.
Evet gidip anlatacağım...

Davayı yeniden başlatmak için ne yapmalıyım?
Bir de mahkeme değişikliği için ne yapmalıyım...

Şu an için velayetle falan uğraşmayıp kendi hayatınızı toparlasanız olmaz mı? Zaten kızınız kocaman, istediği zaman sizi arar da gelir de. Heralde özel Okula gidiyormuş, bakımı da sağlanıyor bırakın orada devam etsin siz düzeninizi kurana kadar. 18 den sonra zaten reşit.
Anladığım kadarıyla boşanma gerçekleşmiş. Nafaka vs için mahkemelerle uğraşmak da tüm enerjinizi ve moralinizi yok ediyor gibi. Hakkınızı korumaya çalışıyorsunuz anlıyorum ama adamın üstünde mal mülk para görünmüyor. Kazansanız ayda 5 bin nafaka deseler de ödeyecek mi? Onu da kaçıracak, dava yoluyla alacaksınız falan. Kızınızdan ayrı olduğunuz bu süreyi sadece kendi hayatınızı yoluna koymak için bir aralık olarak görseniz?yaşadıklarınızın etkisinden kurtulamıyorsunuz bu da çok doğal ama geçmişte öyle oldu böyle yaptı batağından çıkamazsanız onlar hayatına bakarken siz daha da geriye gidersiniz.

Üniversiteden 24 yaşında mezun oluyorsunuz.
Üniversite okurken çalıştıysanız bu tecrübe 20 yılı bulabiliyor...
doğru, o kadar tecrübe var ise bir sürü iş bağlantınız olmalı. Deneyimsiz sıfırdan bir işe başlayacak biri değilsiniz ki durumunuz anlık olarak sıkıntıda. Eninde sonunda size göre bir iş bulursunuz. Elinizde doktora diplomanız ve 14 senelik cvniz var bu durumda.
Yaşınız da büyük değil 45 böyle bir iş deneyiminde birinin başvuracağı işler için normal bir yaş.

Kızım benimle yaşamak istiyor. Ona söz verdim...

Boşanma henüz olmadı. 1,5 yıla yakındır dava sürüyor.

Deniyorum. Hep...
Dua edin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…