Boşanma, İhanet ve Mahkemeye İtibar Dolandırıcılığı

Haklısınız.
Ben de gidip hesabımı kapattım. Tam 25 TL varmış...
Tekrar yüzünü görmeyeyim diye...
Şubedekiler kocanızın nişanlısı şu masada diye yol gösteriyordu.

Tarifsiz bir acı.
Garsonluk konusunda da haklısınız.
Bir üniversite ve bir kurumdan haber bekliyorum. Umarım olur.
Olursa kızımı alabileceğim :)
Tek umudum bu.
Kızım için yaşıyorum. Üvey annede büyümesin diye.
Durmadan ders çalışıyorum. Ben boş oturmuyorum.
Kızım olmasa çoktan yok olmuştum.
Beni hayata bağlayan ince iplik o
Yine ağlıyorum

İstanbul'daysanız bankaların çağrı merkezleri var herkesin alıyorlar diye duymuştum oralara başvurun dicektim

Hayatı bu derece dipte/ dramda yaşamayı bırakman gerekiyor acilen. Hangi görevli kocanın nişanlısı da bu masada yol gösterir? Çık bu psikolojiden kendi iyiliğin için yoksa daha çok ağlayacaksın. Bu arada insanın kendine üzülmesi acıması ağlaması falan da normaldir belki ama bi yerde durman lazım. Etrafındaki insanlar sürekli ajitasyon yaptığını düşünüp bıkmış olabilir. Yapma daha fazla

Hayır.
Üniversitedeyken öğrenciyken garsonluk yapmıştım. Yine yaparım sandım...
ben de zamanında yaptım ama şimdi yapamam

ha Allah mecbur etmesin, insan mecbur kalırsa herşeyi yapar, o ayrı

ama, garsonuk gibi sürekli ayakta olup bir de türkiye gibi hizmet sektörnün de zor olduğu insanla iç içe bir iş yapıp sonra kafanız toplayıp nasıl akademik CV hazırlayıp mülakata gideceksiniz.
ben 20 yaşındayken bile gece gelince bacaklarımı duvara dikip tavana bakıyordum anca....(geç kapanan yerlerde çalıştım hep)

siz kafanızı toplayın bol bol iş başvurusu yapıp mülakatlara iyi hazırlanın.

Zaten Küçük Emrahlık yapmak istemem ama
Üniversitede sekreterlik yaparak okudum. Ömrüm boyunca baba parası yemedim. Çünkü para vermiyordu babam. İlkokul 5 de Anadolu Lisesini kazanamasaydım babam okuldan alacaktı. Üniversite sınavı aynı.
Ömrümde ilk defa birinin parasını yedim çalışmadım o da boğazıma oturdu.
Ben de en iyi bildiğim yolu seçtim. Daha çok kendimi geliştirdim.

Bana yol gösterin.
Nasıl çıkarım?
ders çalışıyorum ağlamamak için...

yaş 45
almıyorlar
Market, fast foood, her yerde çalıştım
Çocuk bile baktım
Bacağım varis dolu
Şikayet etmedim hiç.

Dua edin bana...

İstanbul'daysanız bankaların çağrı merkezleri var herkesin alıyorlar diye duymuştum oralara başvurun dicektim
Dalga geçiyorlar.
Bankadan Yönetmenlikten ayrıldım ben. Hep genel müdürlükte çalışmıştım. Uzman kökenliydim...

bakın ben de baba parasıyla okumadım. harçlık diye bir kelimenin pratikte anlamını bilmiyorum.
ben de okumasan evlendiririm denilerek okudum, hep çalıştım...
ve yapmadığım iş de kalmadı. her sektörü nasıl biliyorsun derler bana sık sık, böyle acı acı bi gülümseme gelir bazen bana da...acaba nasıl biliyorum ? (bu yeni çağın işleri hariç tabi influencerlik filan bilmem) ama diğer çok işi bilirim.

fakat yaş olmuş 40 garsonluk yapamam yani artık şu saatten sonra.

en kötü eski patronlarımı eski iş arkadaşlarımı ararım, zate çoğuyla hala iletişimim vardır, çünkü insanlık hali lazım hep elinin altında birşeyler tutmalı insan., dilim var, y.dışı tecrübem var vs. ...sektör değiştirmekten iş öğrenmekten de gocunmuyorum kaç kere de değiştirdim (ki bu nedenle hep başlarken zorlandım, hastalıklarım var, ona ayrı zorlandım vs.) Yani sizi anlıyoum ama garsonluk, sekreterlik değil yani artık bunun çözümü...

sizin de kesin bir sürü sertifikanız belgeniz vardır...hiç mi eski iş arkadaşınız, referans olacak birileri, iş kuran eden vs vs yok?

size nasıl 1 tane arkadaşınız yok derken kast ettiğim böyle şeyler. sizin hikayenizde tuhaf kısımlar var.

İlkokul 5te lise nasıl kazanılıyor anlam veremedim?
eskiden öyleydi
ilkokul 5 seneydi biz anadolu lisesi sınavına 5. sınıfta giriyorduk, anadolu lisesi eğitimi toplamda 7 seneydi...
istersen sadece ortaokul kısmını okuyup (4 sene) sonra fen lisesi sinavına giriyordun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…