Boşanma, İhanet ve Mahkemeye İtibar Dolandırıcılığı

Olsun eğer mutlu olduğunu düşünüyorsa bu iyi bir şey, sen onu zaten şu an yanına alamıyorsun, en azından olduğu yerde mutlu olması acayip iyi bir durum, ya sen onu alamazken anne beni al diye ağlasaydı. Herseye negatif bakma.
O kapıcı da şimdi mahkemede karşı tarafın tanığı

Gerçekten artık sığınacak dalım yok...

O kapıcı da şimdi mahkemede karşı tarafın tanığı

Gerçekten artık sığınacak dalım yok...
Sinpac işin mahkeme tarafını bırak nolucaksa olacak. Zaten 3 yıla velayet diye bir olayı kalmayacak, reşit olacak çocuk. Yanına alsan adam muhtemelen okul parasını bile vermeyecek, sen önce kendi hayatını düzene sok. Psikolojik destek al ve kafanı toparla, bir iş kur, belli ki akademisyenlik bilmemne yaptığına göre boş değilsin, bunalımdasın ağır

Sinpac işin mahkeme tarafını bırak nolucaksa olacak. Zaten 3 yıla velayet diye bir olayı kalmayacak, reşit olacak çocuk. Yanına alsan adam muhtemelen okul parasını bile vermeyecek, sen önce kendi hayatını düzene sok. Psikolojik destek al ve kafanı toparla, bir iş kur, belli ki akademisyenlik bilmemne yaptığına göre boş değilsin, bunalımdasın ağır
Hesabımdaki 1,5TLnin yüzde ellisine mahkeme bloke koydu dün.
Onun ve kardeşinin hesabı ise serbest
O kadar serbest ki herkese bir araba politikasına devam....

Bu arada en çok kayınvalide ve kayınpedere sevindim.
Evlendiğimiz haftadan beri "oğlum mutsuzsan boşan" diye yönlendiriyorlardı.
Kızımın babası da hep üzerime yürürdü. Sus delisin sus, tedavi ol diye bağırırdı...

Evet.
Ben ilaç kullanıyorum. Doğumdan bu yana.
O kadar zor oldu ki.
2 defa vesayet davası açtı kızımn babası. 6 ay şehir hastanesine gittim :KK43:
İlaca rağmen mi bu kadar ölmek istiyorum diyorsun🤔 belki ilacı değiştirmek gerek bilmiyorum ki, bence doktorla ilaç işini konuş, belki yetmiyor, belki başka bir şey kullanmalısın

Bak hala ondasın, bırak o tarafı. Kendi yapabileceklerine odaklan. Ama önce bu bunalımdan çıkman gerekiyor
Param yok
Arkadaşlarımdan dileniyorum.
İşim yok
Olduğu zaman da asgari veriyorlar. Dalga geçiyorlar.
Ben hemen her işi denedim. Künefeciye yalvardım beni garson olarak işe al diye. 30 bin veriyor diye.
Ben ne yapacağım?

İlaca rağmen mi bu kadar ölmek istiyorum diyorsun🤔 belki ilacı değiştirmek gerek bilmiyorum ki, bence doktorla ilaç işini konuş, belki yetmiyor, belki başka bir şey kullanmalısın
Adli tıp a sevk edildim. Şu anda ilaç değiştirmek benim yok olmam demem. Zaten diğer ilaçların yan etkisi çok fazla...
Doz artırımı yan etkiyle sonuçlanıyor.

Param yok
Arkadaşlarımdan dileniyorum.
İşim yok
Olduğu zaman da asgari veriyorlar. Dalga geçiyorlar.
Ben hemen her işi denedim. Künefeciye yalvardım beni garson olarak işe al diye. 30 bin veriyor diye.
Ben ne yapacağım?
Yahu 12 yıl bütçeci, 2 yıl akademisyenlik yapmışsın, künefecide ne işin var? Ön muhasebeye başvursan daha çok şansın olurdu 🤦‍♀️

Yahu 12 yıl bütçeci, 2 yıl akademisyenlik yapmışsın, künefecide ne işin var? Ön muhasebeye başvursan daha çok şansın olurdu 🤦‍♀️
İnanmazsın. Cv mi sildim. Sekreterliğe başvurdum. Bir Anadolu üniv. den alakasız bir bölüm mezunuyum yazdım.

Adam bana yarım sayfa omuzdan oluşan bir foto açtı. Bak cv böyle olur diye. 3 gün ağlamıştım...

Ön muhasebe de denedim.
Kışın aralık ayıydı.
Karısı kıskandı.
Kaloriferi kapattı.
2 kat paltoyla SAP da veri girdim.
Depocu patron yanında Allah ıslah etsin dedi.
Patrona baktım önüne bakıyor.
Defterimi verip çıktım...

Desteğinize minnettarım :)
Biraz silkenelip kendine gel ben de sana minnettar olucam, asgariyse asagariyle başla bir yerde, en azından arkadaşlarından para istemekten iyidir. Bi yerde başlarsan, çalışırken iş bulmak daha kolay. Ama tecrüben var, kosgeb falan da araştır, borcu yapılandırıp bitene kadar dişini sıkıcan

Biraz silkenelip kendine gel ben de sana minnettar olucam, asgariyse asagariyle başla bir yerde, en azından arkadaşlarından para istemekten iyidir. Bi yerde başlarsan, çalışırken iş bulmak daha kolay. Ama tecrüben var, kosgeb falan da araştır, borcu yapılandırıp bitene kadar dişini sıkıcan
Allah yardım etsin.
Kilitlenip kaldım

X