Boşanma, İhanet ve Mahkemeye İtibar Dolandırıcılığı

Bence bu kadar maddi manevi sıkıntı yaşıyorsan bekle, toparlanana kadar en azından, kendine iş bulup bir hayat kurmaya çalış önce. Avrupadaysa en azından iyi bir eğitim alıyor, geleceği için sabret
Burada.

Halası paranın üzerinde olduğu kişi kızımın okul parasını ödüyor gözüküyor. Ama para kimin gerçekte? Babasının...

Burada.

Halası paranın üzerinde olduğu kişi kızımın okul parasını ödüyor gözüküyor. Ama para kimin gerçekte? Babasının...
Tamam peki özel okulda okuyor, en azından çocuğun eğitimiyle ilgileniyor adam anladığım, kızına hala mı bakıyor, görüyor musun kızını?

Olsun heryere başvur, illa bir yerde senin için bir şey var. Girişimci kadınlar için kredileri araştır, iş kuran kadınları destekliyordu devlet bi zamanlar, hala var mı bilmiyorum
Pek çok hibe var. KOSGEB girişimci kadın desteği, Eximbank ihracat kredileri, bankaların kredileri...

Bu arada üzerimde 500 bin evlilikten kalma borç var

Allah'ım sen sabır var Rabbim... Bana dayanma gücü ver. Artık dayanamıyorum. Tahammül edemiyorum...

Bazen ölümü düşünüyorum.

Bir anlık acı ve bitti. Sonsuz huzur. Artık tahammül gücüm yok. Allah'ım ne olur beni daha fazla sınama...

Pek çok hibe var. KOSGEB girişimci kadın desteği, Eximbank ihracat kredileri, bankaların kredileri...

Bu arada üzerimde 500 bin evlilikten kalma borç var

Allah'ım sen sabır var Rabbim... Bana dayanma gücü ver. Artık dayanamıyorum. Tahammül edemiyorum...
Bütün borç neden senin üzerinde 😵‍💫

Yaş 45 demeyin, meslek çok sertifika çoksa senior pozisyonlara başvurun. Hiç mi çalışma hayatınız olmadı? En kötü en çaresiz zamanlar bile mutlaka bitiyor. 4-5 senedir ilişkisi varmış hiç mi fark etmediniz, mahkemeye sunacak delil yok muydu? Yani çok soru var.

Hala ve baba kandırıyor hep. sonuçta o bir çocuk...
Olsun eğer mutlu olduğunu düşünüyorsa bu iyi bir şey, sen onu zaten şu an yanına alamıyorsun, en azından olduğu yerde mutlu olması acayip iyi bir durum, ya sen onu alamazken anne beni al diye ağlasaydı. Herseye negatif bakma.

Yaş 45 demeyin, meslek çok sertifika çoksa senior pozisyonlara başvurun. Hiç mi çalışma hayatınız olmadı? En kötü en çaresiz zamanlar bile mutlaka bitiyor. 4-5 senedir ilişkisi varmış hiç mi fark etmediniz, mahkemeye sunacak delil yok muydu? Yani çok soru var.
Almıyorlar.
12 yıl Bütçeciydim.
2 yıl akademisyen
Doktora mezunuyum
Gece işe diye giderdi. Gerizekalılık bakiiii
Delil yok.
Teftişe yazdım. Özel hayat diye döndüler. Evlenmeye söz vermişler 6 ay içinde...
Düşünemiyorum.
Ne yapmalıyım?

Olsun eğer mutlu olduğunu düşünüyorsa bu iyi bir şey, sen onu zaten şu an yanına alamıyorsun, en azından olduğu yerde mutlu olması acayip iyi bir durum, ya sen onu alamazken anne beni al diye ağlasaydı. Herseye negatif bakma.
Ben devlete sığındığımda evden kaçmış. Kapıcı annen ölmüş demiş. Onca yolu yürümüş Kızım benim...

X