Boşanma dava sürecim

sadece evliliğimizin ilk 3 yıli eşimin hesabına para gönderiyordum evin tüm elektrik su internet doğalgaz vs talimat verdim ödüyordum . sonra ben napiyorum diye büyük kavga ettik hiç yardım etmedim destek olmadım . sonra evde bir ihtiyaç olduğunda ona söylemezdim kavga etmemek için ben alırdım . eşyalar da öyle onun bir mağazaya açılmış hesabı vardı parasını ben verdim ama o ödemis görünüyor . benim de çok hatam var . araba almıştım onun üstüneydi yine başka şehirden alacaktı vekalet hiç dillendirmedim evliliğimiz zarar görür beni yanlış anlar diye. sadece araba için çektiğim kredi kanıt. ona da avukat şöyle diyor evlilik birliği içinde çekilen kredi bu çok önemli değil
Olur mu canım öyle saçmalık kredi bile gayet kanıt. Eşim ailesinin işyerini kurtarmak ayakta tutmak için bedava çalışıyor evin tüm geçimi bende araba bile benim kredimle alındı diye söyleyin hakime kredi belgelerini delil sunup ,o nasıl avukat ya! Evlilik ile ilgili bir dava olduğu için evlilik birliği içindeki detaylarla ilgilenecek zaten mahkeme bence avukatı değiştirin siz galiba biraz mal

Olur mu canım öyle saçmalık kredi bile gayet kanıt. Eşim ailesinin işyerini kurtarmak ayakta tutmak için bedava çalışıyor evin tüm geçimi bende araba bile benim kredimle alındı diye söyleyin hakime kredi belgelerini delil sunup ,o nasıl avukat ya! Evlilik ile ilgili bir dava olduğu için evlilik birliği içindeki detaylarla ilgilenecek zaten mahkeme bence avukatı değiştirin siz galiba biraz mal
evet işte bu tarz rahat konuşmalar yapıyor o kadar boşuna para ödedim avukatı iyi araştırmak gerekiyor

X