Boşanma aşamasındayım fikirlerinize ihtiyacım var lütfen yardım edin

allah aşkına çocugum yok de ne olur yok de ,

bu manyaklarla uğraşma yaaa

yapma allah aşkına evde özel ders veririm genede bunlara minnet etmem ,
anan baban seni bunlar için mi okuttum

birde sana cahil diyor kendi oxford meznumu sanki

Evi kayınpeder değerinin altında satsın o kadarcık paranın üstünü denkleştirmek için üstüne araba satılsın birde altınlar konulsun daha yetmezse kredi çekilsin.Ne ala memleket. Hırsızın hiç mi suçu yok? Eşiniz akıl tutulması yaşıyor olmalı.

Sizden altınları isteyene kadar babasını ikna etmesini isteyene kadar babasından evin gerçek değerinin parasını iştesin. Konu sahibi kendinize dikkat edin. Evi o fiyata sattığından emin misiniz? Belkide size öyle diyerek altınları almaya çalışıyorlar. Sizinde kredi çekmeyelim diye vereceğinizi düşündüler. Bir şeyler dönüyor. Ailenizi bilgilendirin derim.

Bence siz de ona nefretle bakın. Bu kadar sünepe bir herife sevgi duymayın. Babasından bahsetmiyorum bile.

Yaptıkları danışıklı dövüş gözünüzü açın.

Resmen planlamışlar bunu işler düşündükleri gibi gitmeyince de sizin altınlarınıza göz koymuşlar zaten eşinizin malları kp üzerine yapmasından belli . İkisi de kötü niyetli insanlar

Kadın mihrini vermek zorunda değil

Kadın mihrini vermek zorunda değil
Elbette değil, normal bir evlilikte karı koca el ele verir ,tüm imkanları zorlar mülk sahibi olmak için. Bu yüzden söyledim ama konu sahibinin durumu epey farklıymış vermemesi onun için daha iyi tabi ki.

Elbette değil, normal bir evlilikte karı koca el ele verir ,tüm imkanları zorlar mülk sahibi olmak için. Bu yüzden söyledim ama konu sahibinin durumu epey farklıymış vermemesi onun için daha iyi tabi ki.
Hayır dinen kadını kimse zorlayamaz vermesi için, zaten mehir boşanma durumunda kadının geliri olması için verilir

Hayır dinen kadını kimse zorlayamaz vermesi için, zaten mehir boşanma durumunda kadının geliri olması için verilir
Zorlar demiyorum zaten .
Mehir mülk edinme durumunda bütçeye katkı olsun diye ortaya konulabilir ki çok kişide eminim bunu yapmıştır zaten.

Kocanız da hala bağımsızlığını ilan edememiş ama. Yani ya o adam olacak yada bu evlilik bitip kendinize bunların hileli hurdalı işleriyle kendinizi yormayacaksınız.

Maddiyat yüzünden bu hale gelmeniz üzücü gerçekten eşiniz sizin hiçbir suçunuz yokken size yüklenmiş asıl suçlu babası gücü size yetiyor ne saçma sapan bir adam ya bence vermeyin altınları sizin ne sucunuz var

Umarım babası eşinizi dolandırır o arabayı da sattırır ve dımdızlak size geri postalar ondan sonra siz ne yapacağınızı bilirsiniz zaten

yapma allah aşkına evde özel ders veririm genede bunlara minnet etmem ,
anan baban seni bunlar için mi okuttum

birde sana cahil diyor kendi oxford meznumu sanki
Senenin başında bir etüt merkezinde çalışmaya başlamıştım ama oranın patronu 1 buçuk aylık maaşlarımızı vermedi o yüzden işten ayrılmak zorunda kaldım

Gerçekten güvenseydim altınlarımı verirdim ama bana güven vermiyorlar kocamda dahil

"Bu hayatta babana bile güvenme"cümlesinin yaşayan örneğisiniz.Bir kayınpederin sorgusuz sualsiz yaptığı işler yuva dağıtma aşamasına getirmiş işleri.Ülkedeki ekonomik kriz ailelerde huzur bırakmadı resmen ya...Sadece bu sebepten eşinizle sıkıntı yaşadıysanız yapıcı olmaya çalışın bence.Eşinizle oturup konuşmayı denediniz mi?

Oncelikle kayinpederle telde konusmaniz bence yanlis , konusulursa boyle sonuclar dogar. Esiniz bide sen konus dediginde beni karistirma siz aranizda çözun deseydiniz keske.. evlilik birligi icerisinde benim mihrim, senin paran, bu benim guvencem gibi seyler hic hos degil. Ama esinizde mssallah babasina gosteremedigi tavri size gosterms. Baştan aşagi yanlislar silsilesi Allah kolaylik versin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…