Bosaniyoruz:((((

Dalgami geciyorsunuz? Burda konu cocugum degil. Kendimi ickiye vemem nasil oldu bilirmisin. Geceleri kizim uyudugunda bir iki bardak wiski icerdim. Hepsi bu. cunki ben agzima ne icki ne sigara alan biriydim bu bile bana cok geliyordu. Bu arada bu yazdigim olaylar 7 yil surdu. Yani ilk evliligimi bitirdigimde 7 yil bekar kaldim. 7 yil sonra esimle tanisip evlendim.

Bundan sonra evlilik dusunmuyorum. Meslegimi yapip otururum koseme.

Evet biliyorum. Erkeksizde olur. Ozmnlar genctim hayatimda birini istiyordum iste. Ama simdi erkek falan dusunecek halim yok. Gelirse esim kapim acik. Ama ailesini tercih ederse elimden gelen bisey yok.

Evet gercek bu:) es dost akraba bu konuda kizlarina beni ornek gosterir hep:)
şimdi 15 yaşında annne olmuşsunuz. o yaşta anne olup bebek bakmak ve büyütmek zor, birde üstüne okulu bitirmek..
ve ilk eşten şiddet devamlı.
sonra, üniversiteyide bitirmek.
mucizemi desem ne desem artık

Evet biliyorum. Erkeksizde olur. Ozmnlar genctim hayatimda birini istiyordum iste. Ama simdi erkek falan dusunecek halim yok. Gelirse esim kapim acik. Ama ailesini tercih ederse elimden gelen bisey yok.

GERİ GELİCEK İLLAKİ SEVGİLİ DEĞİLSİNİZ SONUÇTA ORTADA EVLİLİK VAR...

Hayir cocugumu o eve goturmedim. Ailemde burda. Onlarda kaldi. Onlar istemez oyle seyleri. Benim cocugum ilk torunlari ve cok hasasalar ona karsi babasiz buyudugu icin. Evin olsun oyle yanina alirsin dediler. Ama ben hergun cocugumun yanindaydim o surecte cunku zaten esim calismiyordu ve bu ulkeye gelmesi bi kac yil olmustu dil falan bilmiyordu esim. Bi yerde bilmezdi. O yuzden biz nerye cocugum oraya sonra aksamlarida annemlere birakirdik. Boyle devam etti kendi evimiz olana kadar.

Bunların hepsi gerçek olabilir Türkiye de bu durumdan beter kac insan vardir emin olun. Çok üzüldüm gerçekten bi çocuk ve genç dul kalmak Allah kimsenin başına vermesin inşallah. Sizde bırakın gidin kocaniz sizi istese her şeyini kari gibi ailesine söylemez her evlilikte tartışma oluyor. Gidip ailesine yansıtıp anlatması kisiliksizliktir bence o adam sağlıklı değil szinde yasadiklarinizdan dolayı sağlıklı olduğunuzu dusunmuyorum. Güçlü olun hayatınızı düzene koyun.

Esim zaten her tartisdigimizda kendini kayb eder cok agir sozler kullanirdi bana o yuzden aliskindim. Kendine geldikten sonra hep gelir oper gonlumu alirdi. Sinirlendigimde ne dedigimi bilmiyorum kusura bakma diye.
İçim şişti yemin ederim okurken. Senden bu kadar kaçmak isteyen adamı zorla tutmaya çalışma.
Ayrıca bu kadar hakaret , küfür vs bu saatten sonra gelse bile birbirinizin yüzüne nasıl bakıcaksınız ?

Benimle evlendiginde 35 di yani 35 yildir ailesiyledi o yuzden saniyorki bitek onlar lazim. Tabiki lazimlar ama esinide atmicaksin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…