Bosaniyoruz:((((

bu konu fake bence. ortaya karışık yapmış bütün evlilik geçimsizliklerinden. konu sahibi anne, 3 ayda tanıştığı biriyle evleniyor, kaynının bekar evinde çocuğuyla yaşıyor, kavga gürültü küfürleşmeye kadar gidiyor ama ortada çocuktan eser yok. 20 li yaşlarda 3-4 yaşında olan çocuk birden nereye kayboldu, hiç bir etkisi, tepkisi yok. bir daha ki sefere hikaye geliştirirken bir annenin ilk önceliğinin çocuğu olduğunu, ve konu içine kötü ikinci eşin çocukla ilgili sorunlar yaşayabileceğini eklemeyi de unutmayın.

bu konu fake bence. ortaya karışık yapmış bütün evlilik geçimsizliklerinden. konu sahibi anne, 3 ayda tanıştığı biriyle evleniyor, kaynının bekar evinde çocuğuyla yaşıyor, kavga gürültü küfürleşmeye kadar gidiyor ama ortada çocuktan eser yok. 20 li yaşlarda 3-4 yaşında olan çocuk birden nereye kayboldu, hiç bir etkisi, tepkisi yok. bir daha ki sefere hikaye geliştirirken bir annenin ilk önceliğinin çocuğu olduğunu, ve konu içine kötü ikinci eşin çocukla ilgili sorunlar yaşayabileceğini eklemeyi de unutmayın.
birde o ara üniversiteyi bitiriyor.

mucizeler arada oluyor demekki
şiddetin içinde bir çocuk ve üsteliik anne.evli.. bu yaşamda okulu bitiriyor. o döven adamda buna izin veriyor.
Aynen öyle valla. Üstelik konun başında çocuğunu babasının görmek istemediğini söyledi fakat bu süreçte çocuk ne oldu hiç bahsetmemiş :KK58:

İçim şişti yemin ederim okurken. Senden bu kadar kaçmak isteyen adamı zorla tutmaya çalışma.
Ayrıca bu kadar hakaret , küfür vs bu saatten sonra gelse bile birbirinizin yüzüne nasıl bakıcaksınız ?

Erinmedenn okudum vsla
Ins fake fakan deilsnizdir.
Saygi kalmamis zaten aranızda . Peki halasigile gttniz mo?
Tabiki fake degilim. O kadar caresiz kaldimki burda yazmak istedim. Baktim herkes yaziyor bende dedim bir denim. Bu arada ben Turkiyede yasamiyorum. Yurtdusinda buyudum orda orta okulu 15 yasinda bitirip ailem istemesede biriyle kactim.

Valla tatlım sen bu kadar olumsuzluklara rağmen cocugunla, üstelik eşinden boşanmış bir halde, şiddet mağduru bir kadınken uniyi bitirdiğin icin önünde saygıyla eğiliyorum, sana akıl vermek ne haddimize estagfirullah! :KK70: Benim Çocuğum yok bitiremedim bi su lanet olası uniyi :mad:

Sevadaya kizmadim aksine onu tuttum. Gittigimiz yeni geline aslinda sinir oldumki boyle sorular soruyor. Bu arada ben Tr de yasamiyorum. Burda orta okulu 15 yasinda bitirip biriyle kacmistim.
Lise 1 de falan mı evlendin sen ?
Hahaha sinirlerim bozuldu konunun hepsini okuyamadım. Sevdaya niye kızdın sonrasını okuyup özetleyecek olan biri varsa beri gelsin :KK70:

Kufurlerden sonra gerisini okuyamadım
Kendi ruh sağlığının daha da kötüye gitmemesi için o adamdan boşan
O ne öyle ya Kadın gibi her tartismada bavulunu alıp gidiyo
Çok komik gercekten

Evet 15. Biz esimle cok farkliyiz ama cok iyi anlasirdik. O beni her konuda cok dusunurdu. Bebekmisim gibi davranirdi. Meyvemi soyup dilimleyip yediren adamdi. Cocuguma cok iyi davranirdi. Ama aile isin icine girdimi beni unuturdu.
Foto roman tadında olmuş itiraf evlilikte saygı bitmiş zaten sevgide yok gibi gözüküyor en mantıklısı boşanmanız başkalarının ağzına bakan adamdan koca olmaz.14-15 yaşında mı evlendiniz ilk evliliğiniz bayağı erken bir yaş ..

Aramizda 7 yas var. 40 ina yakin bir adam bu.
Çok uzundu ama okudum. Pek de kısa kısa anlatmamışsınız yalnız.
Tuhaf olan eşinizin her kavgada bir bavulla kardeşlerine gitmesi, daha da tuhaf olan her seferinde sizin çağırmanız. Evin bir köşesinde o bavul duruyor mu hep?

Eşiniz o evden gitmek için fırsat kolluyormuş resmen. Siz de çocuk gibi çekiyormuşsunuz nazını.
Kavga sebepleriniz basit, tepkiler büyük. Yani iletişim probleminiz var. Eşiniz de istemediğine göre bir şey yapılamaz.
Zaten kendi aklıyla hareket edemeyen bir çocukla ne kadar sürer ki?

X