Bosaniyoruz:((((

yaşananlar çok çirkin.
hele senin kayınlarına iğrenç sözler sarfetmen ayrı bir adilik olmuş...
eşin zaten senden sogumuştu bu olayda bahanesi olmuş gibi geliyo bana..

Valla tatlım sen bu kadar olumsuzluklara rağmen cocugunla, üstelik eşinden boşanmış bir halde, şiddet mağduru bir kadınken uniyi bitirdiğin icin önünde saygıyla eğiliyorum, sana akıl vermek ne haddimize estagfirullah! :KK70: Benim Çocuğum yok bitiremedim bi su lanet olası uniyi :mad:
Anlamadim neden inanmiyorsunuz?

Dalgami geciyorsunuz? 15 de evlendim ben. 17 de cocugum oldu. 22 de bosandim. 23de okula devam ettim. 24 de ilk erkek arkadasimla ciktim 1-2 hafta surmedi zaten. Sonra diger erkek arkadasimla Tanististim. Oda olmadi zaten 26 yasindaydim ayrildik. Sonra 28 yasimda esimle tanisdim. O arada uni bitti biz evlendik. 2.5 yil dir evliyiz.
o zaman evli değildin. bebek olduğunda

Dalgami geciyorsunuz? 15 de evlendim ben. 17 de cocugum oldu. 22 de bosandim. 23de okula devam ettim. 24 de ilk erkek arkadasimla ciktim 1-2 hafta surmedi zaten. Sonra diger erkek arkadasimla Tanististim. Oda olmadi zaten 26 yasindaydim ayrildik. Sonra 28 yasimda esimle tanisdim. O arada uni bitti biz evlendik. 2.5 yil dir evliyiz.
arkadaşım ne dalgası. 15 de evlenemezsiniz. bu yasak. hiçbir resmi kurum buna izin vermez

Ben hayatimda ilkkez oyle cumleler kurdum. Oyle gozum donmustuki yuvam onlar yuzunden yikiliyordu agzima geleni saydim. Umrumda degildi.
yaşananlar çok çirkin.
hele senin kayınlarına iğrenç sözler sarfetmen ayrı bir adilik olmuş...
eşin zaten senden sogumuştu bu olayda bahanesi olmuş gibi geliyo bana..

Evet anlattim zaten. Yasim dolunca resmi nikahi yaptik. Burda yabancilar alisikti kizlari erkek arkadaslariyla kalmaya. Bende ozmn esimi erkek arkadasim olarak tanittim zaten devlete resmi nikah olana kadar. Ama evliydik tabiki dugunumuz falsn oldu aileler baristi.
arkadaşım ne dalgası. 15 de evlenemezsiniz. bu yasak. hiçbir resmi kurum buna izin vermez

Ben hayatimda ilkkez oyle cumleler kurdum. Oyle gozum donmustuki yuvam onlar yuzunden yikiliyordu agzima geleni saydim. Umrumda degildi.
ilk kezde olsa..
yuvanı bukadar düşündüğün için saymayacaktın.
araya bu sözler girdiyse zaten bitmiştir.
elin kızı için senden boşanıyorsa kardeşi için hayli hayli boşanır kusura bakma.
bitmesi hayırlı olmuş

Neden anlamadim? 15 yasimda kactim. Kactigim aile dugumu yapti sonra 16 olunca ailemin rizasiylada resmi evliligi yaptik.
17dir benim bildiğim aile rıxzasıyla. benim derdim ne biliyormusun. insanları yanlış bilgilendirmeyelim.bu forumu 15 yaşındaki kızlarda okuyor. ha bak 15 de kaçtım evlenebiliyorum demesin. 15 de kaçanlar evlenemez. 16da evlenemezsiniz

17dir benim bildiğim aile rıxzasıyla. benim derdim ne biliyormusun. insanları yanlış bilgilendirmeyelim.bu forumu 15 yaşındaki kızlarda okuyor. ha bak 15 de kaçtım evlenebiliyorum demesin. 15 de kaçanlar evlenemez. 16da evlenemezsiniz
Yasadigim ulkede 16 da aile rizasiyla resmi evlilik yapiliyor.

Bunların hepsi gerçek olabilir Türkiye de bu durumdan beter kac insan vardir emin olun. Çok üzüldüm gerçekten :KK43: bi çocuk ve genç dul kalmak Allah kimsenin başına vermesin inşallah. Sizde bırakın gidin kocaniz sizi istese her şeyini kari gibi ailesine söylemez her evlilikte tartışma oluyor. Gidip ailesine yansıtıp anlatması kisiliksizliktir bence o adam sağlıklı değil szinde yasadiklarinizdan dolayı sağlıklı olduğunuzu dusunmuyorum. Güçlü olun hayatınızı düzene koyun.
Ya durmadan fake fake diyorlar. Biride cikip dogru duzgun bisey demiyor.

Ya Arkadaşlar Allah aşkına yapmayın bizim ülkede bile 16 yasında evlensiriyolar 15 te niye size tuhaf geldi orası ? Kız o kadar şey yazmış oraya takildiniz arkadaşım 15 te evlendi resmi nikahı için iki sene bekledi iki sene sonra mahkeme kararıyla aile izni olarak evlendirildi şuan 22 yasında. 15 yasında evlenip resmi nikahı olmayan cooook kişi var burda artı sırf nikahları olsun diye yaşları buyutulenler coookk

Hayir cocugumu o eve goturmedim. Ailemde burda. Onlarda kaldi. Onlar istemez oyle seyleri. Benim cocugum ilk torunlari ve cok hasasalar ona karsi babasiz buyudugu icin. Evin olsun oyle yanina alirsin dediler. Ama ben hergun cocugumun yanindaydim o surecte cunku zaten esim calismiyordu ve bu ulkeye gelmesi bi kac yil olmustu dil falan bilmiyordu esim. Bi yerde bilmezdi. O yuzden biz nerye cocugum oraya sonra aksamlarida annemlere birakirdik. Boyle devam etti kendi evimiz olana kadar.
söyle hangi ülkee.yaşadıgımülke yaşadıgım ülke diyene kadar yaz artık

hangi ülke bu çocuk yaşta evliliklere izin veren
Ya cidden buna takilip durdunuz. Yaptim oldu iste. Sorun ne bunda? Allahim ya. Ona takildiniz gidiyorsunuz. Aile izni olunca erken evlenilebiliyorsun. Yani en erken 16di ozmnlar ben evlendigimde. 18 de kimsenin rizasina gerek yok. Halen konunun fake oldugu dusunuyorsun. Nerde yasiyorsunuz siz? Yasadiklarim sira disi seyler degil. Isteyen herkes uniyi bitirirdi.

Ya Arkadaşlar Allah aşkına yapmayın bizim ülkede bile 16 yasında evlensiriyolar 15 te niye size tuhaf geldi orası ? Kız o kadar şey yazmış oraya takildiniz arkadaşım 15 te evlendi resmi nikahı için iki sene bekledi iki sene sonra mahkeme kararıyla aile izni olarak evlendirildi şuan 22 yasında. 15 yasında evlenip resmi nikahı olmayan cooook kişi var burda artı sırf nikahları olsun diye yaşları buyutulenler coookk
evlilikten bahsediyoruz. 15de evlilik yok ki
buna lütfen kimse evlilik demesin,kimseyi etkilemeyelim.

X