Bosaniyoruz:((((

Ya cidden sizi anlamiyorum ben burda ne anlattim ne icin akil istedim hepiniz nereye takildiniz. Sanal boyle bisey olsa gerek. Burda kendimi ispatlamak icin illa gercek adimi falanmi vermem lazim? Ciddiyim kac yasindasiniz siz? Takildiniz bir konuya illerleme yapmiyorsunuz. Oysaki ben sizden baska konu icin akil istedim yardim istedim.

Bu sitede hep boyle evlilikle igli seyler okurdum ama uye falan degildim. Ilkkez akil almak icin son care burasi diye yazdim ama ilk izlenim cidden cok kotu.

Ben orta okulu 15 yasimda bitirdim ve hemen kactim. Tabiki ailem kimle oldugumu bilmedigi icin polisi aradi. Biz saklandik. Ama kactigim kici babamin asker arkadasinin yegeni oldugu icin ve biraz da babamin nazlisi oldugum icin babam polisten sikayetini geri aldi kizim geri dondu diye. Hemen ailemle baristik zaten. Sonra dugun ve dini nikah yapildi. 16 yasimada girince ailemin rizasiyla evlendim. 17 yasinda cocugum oldu. Cocugum 9 aylikken ben meslek lisesi gibi bisey okudum ve ana okul ogretmenligini bitirdim. Eski evliligim boyunca calisan bir bayandim. Cocugumda ben calisirken yan okuldaki krese giderdi. Evliligim bittiginde ise ana okul ogretmenligin parasi az oldugu icin ve cocuguma iyi bir gelecek saglamak icib daha iyi bir meslek yapmak istedim. Benim egitim sonuclarin gercekten cok iyidi. O sonuclarla uniye bas vurdum. Bir cok uni sonuclarimdan dolay kendileri teklif etti ama ben bana en yakin olani tercih ettimki cocugumu ihmal etmim okurken. Bu kadar.

Cidden cok sacmaladiniz ama bunlarin hepsini yasadim. Bunda sasiracak inanmicak ne var halen anlamis degilim?

Vay be, 15 yasinda kacarak kadar cahil olup, ondan sonra hem liseyi bitirip, hem ana okul ögretmeni olup, hem hukuk bitirdin öyle mi? Mucizeye bak sen...:KK14:

Ve üstelik polis seni o kadar cabuk bulur ki, en basit cep telefon ve internet gecmisine bakarak.. Ve baban sikayeti biraksa bile, senin kayip oldugu gercegini degistirmez. Yine polis arardi seni, yada en azindan babani sorgulardi.

Ha bide 16 yasinda evlencegin onayi hangi ülke veriyor coook merak ediyorum...:KK14:

Bu ulke bak. https://www.google.co.uk/search?q=w...ried&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=en-gb&client=safari

Ayrica benim o zamanlar cep tlfonum yoktu. Bahs ettigimiz bundan 15 yil oncesi.
Vay be, 15 yasinda kacarak kadar cahil olup, ondan sonra hem liseyi bitirip, hem ana okul ögretmeni olup, hem hukuk bitirdin öyle mi? Mucizeye bak sen...:KK14:

Ve üstelik polis seni o kadar cabuk bulur ki, en basit cep telefon ve internet gecmisine bakarak.. Ve banan sikayeti biraksa bile, senin kayip oldugu gercegini degistirmez. Yine polis arardi seni, yada en azindan babani sorgulardi.

Ha bide 16 yasinda evlencegin onayi hangi ülke veriyor coook merak ediyorum...:KK14:

Ne kadar yardimci oldunuz sagolun. Sizin yasiniz kac gercekten merak ettim. Bende salaklik gelmis internette derdime care ariyorum.

X