Bosaniyoruz:((((

Cok sukur anlayan biri cikti. Takildilar oraya yalanci cikariyorlar. Ben buraya derdimi paylastim onu bile fake saniyorlar.

yaw arkadaşım o kızlı erkekli aynı evde yaşamaya normal bakıyorlar dediğin ülkelerde adamın pipisini keserler 15 yaşında yapılan evlilikte,
16'da doğum yapsan çocugunu da senden alırlar seni de ailenden alırlar, nerde aile izni falan diyorsun hala
konu sahte mi değil mi bilemem ama araya yalanlar serpiştirdiğin çok açık.
neden söyleyemiyorsun hangi ülke oldugunu?

Ben sizi savunmuyorum fakede olabilirsiniz bulunduğunuz ülkeyi de soylemiyosunuz ayrıca. Ama suna dahil olmak istedim küçük yasta dini nikahla evlendiriliyolar yada kaçıyorlar yada severek evleniyorlar Türkiye de ennn çok yasanan şey bu çoğu insanlar evlensinler diye yaşlarını büyütüyor sanki bilmiyorsunuz ya

15 de evlendim. 16 da aile izniyle resmi nikah yapildi. 17 de anne oldum.

Evet tabiki dini nikahimizi yaptik ama yasim dolunca resmiyi yaptik.

Roman yazsan daha kısa sürerdi

Bunun nesi fake geldi bunca insana anlamadim. Bana cok gercekci geldi.
Arkadasim esinle baska sorunlarin olmadigina emin misin?
Bence sadece kardeslerini kirma meselesi degil bu. patlama noktasi o olmus gibi geldi bana.

Çok zor şeyler yasamassin diyecek pek bir şey bulamadım.. Umarım bundan sonrası sen ve çocuğun için güzel olur. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın.

Bu arada burda yazılanlar için kendini üzme, benimde ilk konumda 21 yaşında olup hukuk u bitirmeme inanmamisti bazıları. Yurt dışında mümkün işte bir şekilde. Herkes anonim burda yani hava atacak bir durum falan da yok ki..

Bunun nesi fake geldi bunca insana anlamadim. Bana cok gercekci geldi.
Arkadasim esinle baska sorunlarin olmadigina emin misin?
Bence sadece kardeslerini kirma meselesi degil bu. patlama noktasi o olmus gibi geldi bana.
Baska hic sorunumuz yoktu gercekten. Esim erkek sonucta. Ve erkekte ayni seyler var onlari hic gormemezlikten gelirim. Her evlilikte hersey oluyor bilirim. Biz esimle es den yani sira iki arkadas gibiydik. Herseyimizi bir birimize anlatirdik. Benim sevdiklerime o ayak uydururdu. Onun sevdiklerine ben ayak uydururdum.

Arkadaşlar ben mi yanlış okuyorum, yoksa siz mi yanlış okuyorsunuz çözemedim.

20li yaşlarım yazmış (yani bu 20, 29 da olabilir). Nerden çıkardınız lisedeyken evlendiğini. Sonundaki -li ekini bitek ben mi görüyorum?

Meslektasiz o zmn:) bende Hukuk bitirdim.

bana normal gelmedi, herşey güllük gülüstanlıkken sadece bu sebeple seni terketmesi.
eşini yurtdışına sen mi getirmiştin?

ben de oyle dusundum ama konu sahibi hakkaten 15te evlenmiş.(daha doğrusu düğün yapmış)

tarismalarimiz hep aileydi ilk gunden. Esim ailesine karsi asiri hasas. Ben ne yapsam ne desem gozune batiyordu. O yuzden alismistim ailesiyle ilgili pek konusmazdim cunku ne soylesm tersini anliyorlardi. Ilk gunden beri aileden basta tartirmamiz olmadi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…