boşanılan eş ile barışma

Çocukları için eski eşiyle barışıp ilk kazıktan daha büyük kazık yemiş bir kadın olarak yazıyorum içinizde kalmasın tabi ki barışın ama sonrası için önleminizi alın.Ben çok aklı başında başladım gerekli maddi ve manevi önlemleri aldım.Eskisine göre daha sabırlı oldum, daha şefkatli, daha anlayışlı çünkü çocuklarım yaralansın dağılmış aile çocuğu olsun istemedim.Ne oldu biliyor musunuz bana yaptığı tüm psikolojik ve maddi eziyetleri çocuklarıma da yaptı.Sürekli hayal kırıklığı yaşamak ayrı zor bunu çocukların yaşarken izlemek çok çok zor. Barışmayı düşündüğünüze göre hala psikolojik olarak iyi değilsiniz.Bende iyi değildim ve farkında da değildim iyi olmadığımın.

Yanlış bi genelleme oldu doğru. Cunku o şekil açılmış konulara çokça denk geliyorum burada. Sizin tasviriniz daha yerinde ve doğru oldu bencede. Teşekkür ederim .
Burada kendi bosanamadigi halde veya sevgilisinden bile ayrilamadigi halde direkt boşan, kafasindan ates cikattiririm vs çok yazılıyor.
Ama boşanmayi tecrübe etmiş bir kadın ve anne olarak çok zor süreçler olduğunu bildiğim için ben böyle konulara çok fevri yaklasamiyorum. Cunku çok çok önemli bir sebep olmadan boşaninca veya sevgin bitmemişse, artık boşanmış olsan bile kendi içindeki hesaplaşman bitmiyor.

Inanirmisiniz benim bir arkadasim var ve evlendiklerinden beri kocasi sosyal medyada gizli gizli kadinlarla yazisiyor. Arkadasim kac kez bosanmak istedi ama aileler bir araya gelip hep engel oldular cocuklari var diye. Hala evliler ve adam hala bunu yapmaya devam ediyor. Sunu söylemeye calisiyorum gercekten bir kere yapan bir daha yapiyor. Ayrica aldattiktan sonra ha fiziksel ha zihinsel.. Cokta birsey farketmiyor yani. Bence iyi düsünün öyle hareket edin. Eger siz yinede birlesmek isterseniz bari esinizi biraz bekletin ve ulasilmaz olun ne bileyim öyle dünden merakli gibi görünmeyin.. Birakin sizin icin birseyler yapsin..

Aldatmanın yazılısı sözlüsü olmaz , aldatma aldatmadır ve aldatan yine aldatır, acılara yürüyorsunuz haberiniz yok , çocuğunuzu bahane ederek bu. ş..f siz adamı affedeceksiniz, yazık...

Bayan geniş, sizin gibi kadınlar oldukça aldatan erkeklerin sırtı yere gelmez, maşallah sana ...

Aldatılmak önemli bir detay değil mi , bu nasıl kafa

Eee yıkanmamış donları birikti adamın tabiki de barışmak isteyecek bazı kadınların bu saflığı mi desem yoksa sa..l.k lığı mi desem beni benden alıyor ...

Bu kadar her şeye koşturan harika bi adamın da iki mesajlaşma için arada çocuk da varken kadının ailesi tarafından bu denli aforoz edilmesi de bana geçmiyor. Yatakta basman falan gerekiyor ki o da anca işte. Eksik bir şeyler var konuda, sırf affet gitsin pişman da olmuş zaten densin diye o boşanma kısmı baya eksik anlatılmış. Herif naptı da kadının ailesini böyle soğuttu kendinden acaba? Malum, erkeklerin baya bişey yapması lazım, sadece mesajlaşma olunca bu bir sebep bile olmayabiliyor.

Eee yıkanmamış donları birikti adamın tabiki de barışmak isteyecek bazı kadınların bu saflığı mi desem yoksa sa..l.k lığı mi desem beni benden alıyor ...
Bence bulunduğumuz coğrafya ile alakalı diye düşünüyorum. Çünkü genel bir sıkıntı bu. Sahipsizlik,ailenin sahip çıkmaması,yalnız hissetme. Ya da aile sahip de çıksa bazıları kendi kaşınıyor. Kendi kaşınanlara da bir şey diyemem

Çok iyiydi ihanet etti Peki:)

2.5 yaşındaki çocuk kendini duzen degisikliginden dolayı kotu hisseder, evet. ancak anneyi/babayi suclamayi henuz bilmez.
2.5 yasinda cocugum var sözünü ne kadar dinliyo derseniz kendine zarar gelmeyecek kadarini dinler sadece. "Kaydiraktan oyle kayma, ordan ziplama vb". Yani bide 2.5 yasindaki bir cocugun nasil bi soz dinlemesini bekliyosunuz anlamadim, bu cocuk evde napiyo ki soz gecirmeye calisiyosunuz?

Kendinizi kandirmayin diyorum ozetle

Hemen evlenmeyin
Önce sevgili gibi takılın
Bu süre içinde yazılı olarak sizde birileri ile aldatın
Eski eşiniz aman nolcak ya sade yazılı yaptı, cinsellik yok sonuçta diyerek yinede evlenmek isterse evlenin bence. Geniş geniş yaşarsınız birlikte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…