boşanılan eş ile barışma

İhanetin yazılısı sözlüsü mü olur? İhanet ihanettir. Affedin barışın ve yeniden evlenin ki adam yarım bıraktığı işi tamamlayıp önüne gelenle yatsın. Aferin ne güzel.

O zaman niye ayrıldın? Madem bu kadar ponçik idi ihaneti sindirip otursaydın. Şu an çocuğunuz ile yaşadığınız sorun size bunları düşündürüyor.

Size yalan söylüyor. Sefil hayatı başlamıştır ondan. Şu an hayatına biri girse siz aklına bile gelmezsiniz. Ya da nafaka ödemekte zorlanıyordur bundan kurtulmak istiyordur.

Sorunlarınız aynı devam edecek çünkü ilişki dinamiğiniz böyle oturdu. Boşandık sonra tekrar barıştık demek ki benden vazgeçemiyor olacak. Bir sonra ki aldatmanın yolu açılacak. Bilmiyorum hazır yeni hayat kurmuşken tekrar aynı topa girmeye gerek var mı bilemiyorum

Sadece çocuğunuz için barışmak istiyorsanız önce çocuğunuza iyi gelecek başka yollar deneyin, neticede ilk ayrılan anne baba siz değilsiniz.. Bir de neden size düşman çocuk, babası "annen yüzünden" diye öğütlüyor olmasın? Ihanete rağmen barıştığınızda pek bi değeriniz kalacağını sanmıyorum.. He çocuğu bahane ederek kendiniz barışmak istiyorsanız o başka..

Yuva kalmamış ki ortada boşanmışlar. Madem kocasından bu kadar memnundu bu kararı almayacaktı.
Kimsenin gerçekten pişman olup olmadığını anlayamazsınız. Bu bireysel bir günah değil sadece. Karşı tarafın hakkına girilmiş bir günah.
Çocuğunu düşünen adam bu hainliği yapmazdı. Aynı şeyi kadın yapsaydı sence bu adam kabul eder miydi?
Ben mideyi falan bilmem. Bildiğim bir şey varsa o da kişilik onurudur. Erkek karısının ve kendisinin namus ve onurundan sorumludur. Eğer bu ikisinde sorun varsa( ağır yazmak istemiyorum ban yiyorum sonra) o evlilik değil evcilik oyunudur.

Siz olayı kafanızda pamuk gibi yumuşatmışsınız. Buradakiler ne dese boş ki biliyorsunuzdur ne deneceğini. Siz bilirsiniz. Babayla birlikte olmak için illa ki evlenmeye gerek var mı? Babalık yapmak isteyen her zaman yapar.
Lütfen şu iradesizliğinize çıcukları bahane etmeyin. İtiraf edin erkeksiz kocasız duramıyorum deyin ama çocuğum için demeyin.
Ayrıca çok iyi eş karısını hiç bir şekilde aldatmaz. O sizin yumuşatmaya çalıştığınız şekilde de. Aileniz çok haklı.

Her zaman şüpheleneceksiniz. Biraz geç gelse aklınıza bin tane şey gelecek. Araştırıp bir şeyler bulmaya çalışacaksınız. Söylediklerine inanmayacaksınız. Paranoyaksın kafandan uyduruyorsun diyecek. Bu kez suçlu siz olacaksınız. "Yuvadaki" huzuru sizin bozduğunuz söylenecek.
Çocuğunuz için birleşecek ama çocuğu mutlu bir anne babayla büyütemeyeceksiniz.

Tabi bu dediklerim ihaneti unutamazsanız yaşanılacaklar. Ben çoktan unuttum, affettim diyorsanız bol şans dilerim.

Geri barışma derdine düşecektin ne aileni boşanma işine soktun. Öğrendikten sonra bildiğini söylemeyip kırıp dizini oturacaktın. Madem öyle niye boşandın anlamadım ki?
Mükemmel bir ailen vardı madem o an hazmedemeyip şimdi hazmetme sebebi nedir?
Çocuk için çocuk psikoloğuna gidin kendiniz için de ayrı bir psikoloğa. Şu an ne yaptığınızı bence bilmiyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…