boşanılan eş ile barışma

sssssssmmmmmmmmaaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2024
3
-4
26
merhabalar biliyorum belki bazılarınız tepki gösterecek ama ben yine de sormak istiyorum. 4 ay önce anlaşmalı bi şekilde boşandık 2 buçuk yaşında bi çocuğumuz var. çocuğum babasını görmediği için hırçın ve söz dinlemeyen ve babasına hasret bana ve anneme düşman oldu adeta. bize çok kötü davranırken eşimin tarafı ile çok iyi ordan bize gelmek istemiyor. dün eski eşim çok pişman olduğunu barışmak istediğini söyledi. boşanma sebebimiz de ihanet ama asla cinsel ihanet değil yazılı bi ihanetti onda da karşı taraf kabul etmemiş ben yakalayınca ayrıldım. onun dışında aramız çok iyiydi hiç kavga etmez sürekli ne istersem yapar ne istersem alır çok huzurlu bi ailem vardı çok iyi eş çok iyi babaydı. söyleyeceğim kötü diyebileceğim bir huyu bile yoktu. aileme bu durumu anlatamıyorum sizlere sormak istedim sizce ne yapmalıyım

siz barışmak istiyorsunuz anladığım kadarıyla, kendi istediğinizi yapın, dışarıya kulak tıkayın.
ama bir kere ihanet eden tekrar eder bunu da unutmayın, bunu düşünerek verin kararınızı.

bu arada boşandıktan sonra da her zaman yanımda oldu. beraber yemeğe çıkıyorduk, çocuğumuz için vakit geçiyorduk, ne zaman ne lazım olursa hep yaptı

Nikah işlemleri için eski eşiniz bir adım attı mı? Barışırsanız, nikah yapmadan ailenizin evinden ayrılmayın.

Son düzenleme:
gecikmeden barışın tabii.
mahkeme karşısına çıkıp boşanmış olmanızın bile, aslında eften püften bir ders verme çabasından ibaret olduğunu, ona da ancak dört ay dayanabildiğinizi gösterin ki beyefendi rahatlasın iyice bir....

ne isterseniz yapan, ne isteseniz alan adammış, siz abartmışsınız zaten boşanmalar falan...
neyse bunu ilk seferin acemiliğine verelim.
bundan sonraki seferlerde lütfen makul davranın, görmezden gelin.
ortamlarda, çocuğum için dersiniz.

Denemekte fayda vardır tabii ki belki de gerçekten pişman da olmuş olabilir çocuk için de olsa denemeye değer evlilik uzmanı Serhat Yabancı'nın videolarını izleyin mutlaka faydası olacaktır affetmekle ilgili güzel bakış açıları var öneririm.

İhaneti affetmeyip kendine saygı gösterip ne güzel güçlü bir duruş sergileyip boşanmıssın bir kere aldatan yine aldatır ve sen ikinci defa yakalarsan bu sefer suç onda değil affederek sende olur...

Barışmaya bahane arıyosun kısaca. Çocuğu düşünsen pedagoga götürürsün halledersin bu durumu. Toplumun yarısı boşanıyor zaten.
Miden alıyosa gururun yoksa devam et ne diyelim

Barışmaya bahane arıyosun kısaca. Çocuğu düşünsen pedagoga götürürsün halledersin bu durumu. Toplumun yarısı boşanıyor zaten.
Miden alıyosa gururun yoksa devam et ne diyelim
Yoook canım hiç pedagog götürürler mi! Kısa yoldan direkt barışmak varken niye zaman harcayıp pedagoga götürsün? Çocuk barışma isteğinin bahanesi olmuş.

Ben ihaneti kaldırırım diyorsan buyur barış ama tekrar tekrar devam edecek arsızlaşacak baş edemeyeceksin çocuğunu da pedagoga götür bence aldatmış adam seni daha kötü ne olabilir

Canım buradakiler bakma sen . Günümüz kızları buraya konu açıp evli sevgilim kem kum yaparlar , gelir burada da yuvasını toparlamaya çalışana midesiz derler. Adam gerçekten pişman olmuş, dersini almış mı iyice bak . Dersini almışsa cocuk ve aşkta varsa evlen tabi ki. Yani bence .

Evladiniz da varmış, inşaallah bu defa herşey iyi olur....önemli olan hatalardan ders alarak ilerlemek..yoksa bir defa yapan hep yapar sözü her zaman için doğru değil

Çocuk olmasa asla derdim. Fakat ortada cinsel birşey yok. Aldatma her şekilde aldatmadir aslında bir farkı yok. Ben çocuk için bir kere daha şans verilmesinden yanayım. Eskiden asla derdim ama çocukların psikolojisi daha önemli. Hele çok iyi bir babaysa bir şansı hak ediyor bana göre.

Siz belli ki barışacaksınız.
Bari nikah yapmadan deneyin… kimseye olmayan size olur, bir mucize yaşanır ve siz çok mutlu olursunuz.

Hanımefendi sizin barisacaginiz var zaten, aldatmayı hafifletmis, iyi yönleri övgü ile arsa cikarmissiniz. 2.5 yaşındaki çocuk değil de 25 yaşındaki çocuktan bahseder gibi bahsetmişsiniz, barışın kime ne ? Ama artık telefon falan kurcalamayin da tekrar aldatildiginizi görmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…