Boşandım toparlanamıyorum

Esrar? Dayak? İlişkiye emek vermek, fedakarlık bunlar değil bence. Yalnız kalırsan kal böyle bir evlilikten iyi. Yeterki evlilik olsun diyenlere hayret ediyorum tuhafsınız cidden.

Yeter ki evlilik olsun demiyorum belki konudan hariç mesajlara da göz gezdirseydiniz anlayabilirdiniz. Onu kaybettiğimi, sevdiğimi, özlediğimi falan ifade etmiyorum. Bana çok kötü şeyler yaşattılar bi de utanmadan annesi için beni bıraktı benim onu bırakmam gerekirken. Giderken bile bana değersiz hissettirdi. Boşanmak da basite alınacak bişey değilmiş yaşananlar ne kadar kötü olursa olsun bu da üstüne bi travma sebebi. Çok yorgun ve hassasım açıkçası üzüldüm ifadenize. Ben yaşadıklarıma üzülüyorum.

yanlis seyleri kabul edip sürdürmüşsünüz bu evliligi, sanslisiniz ki bitmiş. Suan gereksiz de olsa aci cekmeniz normal, bunu yaşayın, acınızı cekin ama bilin ki geçecek.
Bundan sonra doğru kararlar almaya, sadece pozitif olani hayatıniza eklemeye gayret edin.
Yasadiginiz kötü olaylari da hic düşünmeyin, geleceginize etki etmesin, Allaha havale edip önünüze bakın.

Kesinlikle iyi ki bitti onu hiç sevmiyorum bana yaşattıkları aklıma geldikçe dehşete düşüyorum. Hiç sevilmemiş olmak çok değersiz hissettiriyor. Bana yaşattıklarını yaşasınlar inşallah

Kesinlikle iyi ki bitti onu hiç sevmiyorum bana yaşattıkları aklıma geldikçe dehşete düşüyorum. Hiç sevilmemiş olmak çok değersiz hissettiriyor. Bana yaşattıklarını yaşasınlar inşallah
sevilmemis olmak cok ağır bir cümle ve size uymuyor, asıl eş olarak seçtiğiniz kisi sizin değerinize ve sevginize layik olamamis.
Imkaniniz varsa profesyonel destek alin, daha kisa surede toparlanmaniza yardimci olur. Degerinizi bilecek ve size gercek sevgiyi hissettirecek biriyle de tanismanizin önü açılmış bu insanlari hayatinizdan def ettiginiz için. Hicbir sey icin acele etmeyin tabi ama olacak güzel seyleri de kötü hatiralariniza kurban etmeyin, sadece hayatinizi yaşayın, en guzel haliyle!

Şimdilik depresyon tedavisi görüyorum henüz terapiye başlamadım. Çok teşekkür ederim yorumunuz için.

Öncelikle geçmiş olsun. Bir kadın olarak, bu zamana kadar kendinizi böyle bir evliliğin içine hapsetmenize gerçekten üzüldüm. Lütfen bundan sonraki hayatınızda önceliğiniz kendinize değer vermek olsun. Kimsenin sizi bu denli incitmesine izin vermeyin.

Hayat sürprizlerle dolu. İlerde doğru insanla doğru bir ilişki yaşayacağınız günler de gelir elbet. Ama başka birinin sevgisinden önce siz kendinizi sevin, sayın lütfen. Sizin için her şeyin en iyisini diliyorum.

Bunları çektim çünkü boşanabileceğime inancım yoktu. Kendimi çok seviyorum ama beni sindirdiler şuanda da bi süreçten geçiyorum.
Bu nedenle işte o sizden boşanmak istedi… çünkü sizin buna gücünüz yoktu ilahi adalet tecelli etti sizin kurtulmanız için o boşanmak istedi… yoksa diz bununla ömrünüzü heba ederdiniz. !!

İşte böyle boşamadığınız adamın g..tü kalkıyor o boşuyor, sonra vay efendim niye böyle oldu. Belki de adamın yaptığı tek iyilik olmuş.

Esrarını cektim dayağını çektim kimseye bişe anlatmadım üstüne düştüm çalıştım yedirdim
Bu yaşadıklarınızın sebebi kv falan değil bu kadar ciddi hatalara karşı duruş sergileyememiş olmanız. Bunları sineye çeken insana her şeyi yaparlar. O pislik kocanıza rest çekseydiniz, dünyasını tersine çevirseydiniz kapınızda kul olurdu. Müptezel dayakçı bir adamın yasını tutup daha fazla kendinize yazık etmeyin, kimse değil siz kendi hakkınıza giriyorsunuz

Geçmiş olsun biz sizin yaşadıklarınıza kadın olarak üzüldük ama ayrılmana asla üzülmedik , dayak felan nedir kaynana kim ya bırak yaşasınlar o şekilde beraber onlar hiç bi hayalini gerçekleştiremez anne kuzusu olan erkekler zor tip laf anlatamazsın şükret Allahım teşekkür ederim beni kurtardın de..

Sence yeni den evlenip , çocuk sahibi olamazmısın? Bukadar mı imkansız bir şey ? Dünyada tek boşanan sen değilsin ilk boşanan da değilsin. Hepsi geçecek ve sana layik olan biriyle bir gün tanışacağına eminim senin yerinde olsam psikoloğa giderim ve orda mental olarak toparlanmaya çalışırım boşanmak kolay değildir eminim ama mutsuz bir evlilikten bahsediyoruz aldatma felan da değil üstelik kayınvalide kendi eliyle yapmış yaptığını beğensin ozaman. Eşin şuan bişeylerin farkında değil erkekler ilk zamanlar çok mutlu sonra bir çöküş yaşıyorlar ayrılık sonrası. Kadınlar ise baştan acılarını yaşarlar ve sonra aşırı mutlu olup yoluna bakarlar :) alişacaksın merak etme bunlar da geçecek sen neler atlattın

Kadir gecesi doğmuşsun sevinecegine üzülüyosun. Anasının koynundan ömrü billah çıkmasın eski eş bozuntusu

Hiç kaynanaya suç bulmayın demeye geldim. O herif sizi anası olmadan da yer bitirirdi ama gazlayanı olmadığı için döner dolaşır dibinize gelirdi. Dua edin anası varmış da kendisinden tez kurtarmış sizi. Anası elin kızı gibi olmaz, yakında başlar kavgaları, günah keçilerini özlerler.

Çok yeni daha normal bu his.
Zaten bu kadar kötü huyu olan birini sen boşamadın o boşadı diye kendini değersiz hissediyorsundur.
Esrar direkt boşanmak için bir neden.
Dayak direkt boşanmak için bir neden.
Kaynana direkt bir neden değil. O nedenle şoktasın. Ama Allah sana acımış ve kurtarmış bundan. Allah’ım hiçbir masumun karşısına çıkarmasın bunu. Anasıyla yaşayıp geberip gitsin inş. Sen de git kendine alamadığın o ayakkabıdan 2 tane al. Alamadığın diğer şeyleri de al. Bir komedi filmi izle. Bir duş al yürüyüş yap kuaföre git kendine gel. İnan 1 dakika bile üzülmemen gereken mahluktan boşanmışsın. Umarım çocuğun yoktur. Eğer çocuk yoksa kendine yeni bir hat al asla ulaşamasın sen de ulaşma

E herkesin annesi babası yaşlı. Bundan doğal bişey yok. Siz anlatmamışsınız korkmuşsunuz çünkü beni burdan çeker alırlar diye. Madde kullanan, parasını pulunu hiç edip karısını yiyip bitiren adamı en ağır ataerkil kültür bile benimsemez, haklı bulmaz. Size kimse demezdi yani yaramaz adamı neden bıraktın diye. Siz öyle istemişsiniz öyle olmuş. Zorlayan olmamış ki.

Diğer boşanmış kadınlar hakkında da bilinç altınızda böyle düşünüyorsunuz. Yoksa kendiniz için de bunu dusunmezdiniz,önce kabule geçin bence . Bu şekilde görülme korkusunu da ancak terapi ile asarsiniz

Rabbime şükürler olsun kurtulmuşsunuz. Elbette zor alışma süreci olacak ama oh kurtuldum demeye bakın. Çocuğunuz inşallah yoktur olsa herşey daha kötü olurdu malesef ömür boyu bitmeyecek bir çile olurdu sizin için.

Allahın sevdiği kuluymuşsunuz. Bir belaya düşmüş bırakamamşsınız, bir bahane ile bıraktırılmışsınız... Bu eski eş gibş birini bulmadan terapi alın. Resmen celladına aşk gibi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…