Boşanacağım , siz olsanız saklar mıydınız?

Esiniz size isteme mart ayinda deseydi yani dogruyu soyleseydi de siz gitmek istemezmissiniz zaten. Ya bunu anlamadi gelirsiniz diye korktu ya da ben anlam veremedim gercekten

Benim oraya gitme ihtimalim kesinlikle sıfır. Çünkü eski eşi henüz evli değil ve ben gidecek olsam o isteme törenini herkese zehir eder. Herkes ondan korkuyor kızı bile. Bu nedenle benim de gitmek isteyeceğim için gizlemiş olamaz.

Yani bir cok yorumda bayanu suçluyorsunuz ve snane onun nisan olmasindan falan diyorsunuz ayip yanj ne demek bir insann en onemli vsrliklari evlatlari ne demek en onemli seyi esinden saklamak bu isin altind bisey var diyorm bSka da bsey demiyorum

Ben gerçekten anlamıyorum zaten bu mantığı biz hepimiz kadınız. Aynı durumu ben eşime yapsaydım hiç olur muydu? Yada şöyle düşünün kız evlenecek yaşta bir çocuk o beni aileden biri görmüyormuş onun bu yaptığı ön yargı sayılıyor. Peki ben onu aileden biri olarak görmesemde onun huzurunu bozacak şeyler yapsaydım benim ki ne sayılırdı?

Benim oraya gitme ihtimalim kesinlikle sıfır. Çünkü eski eşi henüz evli değil ve ben gidecek olsam o isteme törenini herkese zehir eder. Herkes ondan korkuyor kızı bile. Bu nedenle benim de gitmek isteyeceğim için gizlemiş olamaz.
Ben yorumlari okuyordum bu arada. Nisan salonunun parasini da yine yalanla dolanla size odetmisler. Bosanmak kolay degilevet ama bir sure ayri kalin mesela? Eve gelme diyin ya da anneniz vs varsa bir kapiniz cikin gidin. Birakin bi yansin cani. Olurda barisirsaniz da kredi karti dokumu tlf dokumu ne var ne yok alin duzene bindirin. Bu ne biyle canim. Sizinki fazla rahatliktan bu hale gelmis. Baba kiz bir olmuslar yuzuk gizlemeler falan yalan ne kelime tiyatro oynamislar resmen.

Bazı üyelerde şu -eş kişisi- tabirini kullanıyor ya inanın küfürden beter. Kocam dediğiniz birine eş kişi demek nedir ya.
Neyse konu için yorumuma geleyim, bu sebepten başka bir açığı yoksa eşinizin bence art niyet aramayın ama sürekli yaşan söylüyorsa eski eşi ile gelişen olaylarda sıkıntı var demdktir.

Onun medeni hali elbetteki beni bağlamaz . Benim sorunun eş kişisinin bana yaşan söylemesi.
Tutumunuz çok sert katı ve despot geldi bana, benim son haftamda beni bırakıp nişana gitti demişsiniz, şimdi siz böyle yaklaşıyorken olaya doğru söylemesi aptallık olurdu, eee yalancının mumu da yatsıya kadar demişler yalanı da ortaya çıktı ama sizin tavırlarınız etkili olmuş yalan söyleme işinde, bu yüzden de boşanma olmaz bence.
Eşinizin yalan söylemesi oldukça çirkin ama siz biraz daha işbirlikçi görünürseniz yalan söyleme ihtimali azalabilir

Simdi ben size birsey söyleyim öyle ise. Arkadasim evlendi. Kina gecesinde canli yayin yapti. Arabada kendisi ,nişanlısı erkek kardeşi,ve babasinin sevgilisi vardı
Anne baba 10 sene olmus ayrilali
Anne 2.evliligini yaptı kucuk bebeği var
Kiz babasinin sevgilisiyle görüşüyor hep beraber yemek yemeler falan
Muhtemelen düğüne de gitmiştir babasinin sevgilisi.
Yani bu biraz cocukla alakali bir durum.
O kiz 2side nasil mutlularsa oyle olsunlar diyordu
Hatta kizi annesinden istediler
Babasininda isyerine gidip isteme olmuş
Anne baba bir arada yuzuk kesmediler neden annenin yeni kocasi var da ondan.
Demem o ki bu bir zihniyet meselesidir.
Yalan söylemek hic hoş bir durum degil ve konu sahibi hamileyken bu yapilan isguzarlik hiv hic hos degil yuzuk saklamak nedir ya
Ama.konu sahibi senin hatan da şu,sen neden kiziyla mesajlasiyorsun.bak saygisizca cevap verebiliyor sinir bozucu yani
Senin direk esinin agzinin payini bir guzel verip ona haddini bildirmen gerekirdi
Esin sanirim biraz yaşlı ve kafasi dalgın bir insan ama bu yalanciligini ört pas etmez.

Eşiniz dürüst bir adam değil. Saklanacak bir konu değil. Bu konuda bile yalan söylüyorsa güveninizin sarsılması normal.

Bazı üyelerde şu -eş kişisi- tabirini kullanıyor ya inanın küfürden beter. Kocam dediğiniz birine eş kişi demek nedir ya.
Neyse konu için yorumuma geleyim, bu sebepten başka bir açığı yoksa eşinizin bence art niyet aramayın ama sürekli yaşan söylüyorsa eski eşi ile gelişen olaylarda sıkıntı var demdktir.

sinirlenince kocam demek fazla geliyor.

Simdi ben size birsey söyleyim öyle ise. Arkadasim evlendi. Kina gecesinde canli yayin yapti. Arabada kendisi ,nişanlısı erkek kardeşi,ve babasinin sevgilisi vardı
Anne baba 10 sene olmus ayrilali
Anne 2.evliligini yaptı kucuk bebeği var
Kiz babasinin sevgilisiyle görüşüyor hep beraber yemek yemeler falan
Muhtemelen düğüne de gitmiştir babasinin sevgilisi.
Yani bu biraz cocukla alakali bir durum.
O kiz 2side nasil mutlularsa oyle olsunlar diyordu
Hatta kizi annesinden istediler
Babasininda isyerine gidip isteme olmuş
Anne baba bir arada yuzuk kesmediler neden annenin yeni kocasi var da ondan.
Demem o ki bu bir zihniyet meselesidir.
Yalan söylemek hic hoş bir durum degil ve konu sahibi hamileyken bu yapilan isguzarlik hiv hic hos degil yuzuk saklamak nedir ya
Ama.konu sahibi senin hatan da şu,sen neden kiziyla mesajlasiyorsun.bak saygisizca cevap verebiliyor sinir bozucu yani
Senin direk esinin agzinin payini bir guzel verip ona haddini bildirmen gerekirdi
Esin sanirim biraz yaşlı ve kafasi dalgın bir insan ama bu yalanciligini ört pas etmez.

çok güzel bir noktaya değinmişsiniz. Anne evli olsaydı eşim oraya gitmezdi. nişana vs de yüksek bir ihtimalle yeni koca da katılırdı ve kızımız da hayır anne eşinin bilgisi olmasın demezdi. her nedense bizim toplumumuzda üveylik en çok anneye özgü.

kızı ile mesajlaşmama gelirsek , bize geldiğinde bayağ samimi olduk. hatta bu gizleme mevzusunun altında kızının istememesi olacağı hiç aklıma gelmedi. eşimin bu olayı benden gizlediğini düşündüm ancak kızı gizlemek istemiş. Ben de kıza önce dedim ki baban gizledi madem sen neden ona uyup da parmağındaki yüzüğü sakladın ? yani sebep neydi ?

sinirden sinirden :KK53:

bence çok haklısınız. size yalan söyleyip, arkadan iş çevirmişler.eşiniz senin üstelik hamile halinle görünmen doğru olmaz deyip gidebilirdi. çok da isteseniz gitmeyi bu kadar koymazdı.

Tutumunuz çok sert katı ve despot geldi bana, benim son haftamda beni bırakıp nişana gitti demişsiniz, şimdi siz böyle yaklaşıyorken olaya doğru söylemesi aptallık olurdu, eee yalancının mumu da yatsıya kadar demişler yalanı da ortaya çıktı ama sizin tavırlarınız etkili olmuş yalan söyleme işinde, bu yüzden de boşanma olmaz bence.
Eşinizin yalan söylemesi oldukça çirkin ama siz biraz daha işbirlikçi görünürseniz yalan söyleme ihtimali azalabilir

inanın anladığınız gibi değil , benim son haftamda bana yalan söyleyip gitti evet düşünsenize eğer ben olayı şimdi değilde o zamanlar öğrenseydim doğum ve sonrasında lohusalığım eşimle ayrıyken ve belki de depresyonda geçecekti. zaten bu olayı öğrendiğim andan beri üzüntüden ve sinirden sütüm kesildi bebeğime 1 yudum süt veremedim.çocuklarına karşı ve bu konularda eski eşine karşı hiç tutumum sert oldu. yorumlarımda vardı belki okumamışsınızdır eşim bu konular için hep bana teşekkür eder özellikle çocuklarına olan tutumum için. eşimin kızının da dediği gibi ben aileden biri değilim ve bunu bana her zaman hissettiriyorlar. Çocukları için belki aileden olmayabilirim ama eşim için böyle olmamalı.
ben çocuklarına siz aileden değilsiniz diye muamele yapsam hoş olur mu?

bence çok haklısınız. size yalan söyleyip, arkadan iş çevirmişler.eşiniz senin üstelik hamile halinle görünmen doğru olmaz deyip gidebilirdi. çok da isteseniz gitmeyi bu kadar koymazdı.

yorumlarımda vardı ben zaten istesemde oraya gidemezdim çünkü kızın annesi asla böyle bir şeye müsaade etmez ve olay çıkarır. bu yüzden kızıda eşimde ve bende gitmemin doğru olmayacağını biliyorum.

Peki böyle bir şey tekrar olursa ne yapmalıyım . Çünkü daha evvel 2-3 kez oldu hep son kez affettim ama bakın yine oldu.
O kadarını bilemiyorum. İlk iş maaşınızı hiç vermeyin evin ihtiyaçlarına harcamayın ve mesafe koyun .. ben olsam kızı ile de mecbur kalmadıkça konuşmam...

dünden beri çok sevdiğimiz aile dostlarımız ara bulmaya çalışıyorlar. Bugün bizi bir araya getireceklerdi ben de kabul ettim çünkü ona soracaklarımın cevabını herkesin içinde almak istiyorum.
şimdi bazıları kızacak neden karıştırıyorsun diye ama şüpheler benim içimi kemiriyor. dün facebook hesabını karıştırdım . .....hatun diye bir bayan için arama yapmış . instagramda da bu kişiyi eklemiş ama kişi onay vermediği için henüz fotolarına falan ulaşılamıyor muhtemelen aynı kişiyi faceden aratmasının sebebi de fotolarına falan bakmak.
hamileliğim boyunca hep şüphe etmiştim böyle birşeyden anlarsınız işte cinsellik nedeni ile ..
şimdi bide bu çıktı ben ne yapayım?

yorumlarımda vardı ben zaten istesemde oraya gidemezdim çünkü kızın annesi asla böyle bir şeye müsaade etmez ve olay çıkarır. bu yüzden kızıda eşimde ve bende gitmemin doğru olmayacağını biliyorum.
ben şahsen çok alınırdım ama boşanmak aklıma gelmezdi. ama elbet bir gün hissettiğimi hissettirirdim. değer gördüğünüz kadar gösterin olsun bitsin. eş de olsak bazı şeyler kısas istiyor ki kötü bir şey yapmıyorsak haketmediği için değil yapmak istemediğimiz için oldupunu idrak edebilsinler.

Anladığım kadarıyla bu konuda haklısınız yalnız kafama takılan sürekli çocukları ve çocuklarının annesiyle olan gelişmelerde size yalan söyleniyorsa,bir takım durumlar saklanıyorsa duruşunuz ve bu konularda ki fikirleriniz ile ilgili karşı taraf için bir sıkıntı var demektir....Yani olaylar onlarla ilgiliyse ya müdahaleci ya da negatif yorumlarınız yönlendirmeleriniz mevcutsa sizden saklanıyordur...Eğer belli bir olgunluktaysanız ki bunu her insan başaramaz şapkanızı önünüze alıp bir özeleştiri yapmalısınız...Yok yalan söylenen ya da saklanan konular farklıysa onu bilemem tabi....Yine de tavrınızı koyun ama ılımlı....Boşanmanın zorluklarını 2. evliliğini yapmış bir insana anlatmaya gerek yok,fazla kuralcıysanız biraz törpüleyin çünkü fazlasıyla üzülürsünüz kimse istediğimiz mükemmellikte olamaz....

dünden beri çok sevdiğimiz aile dostlarımız ara bulmaya çalışıyorlar. Bugün bizi bir araya getireceklerdi ben de kabul ettim çünkü ona soracaklarımın cevabını herkesin içinde almak istiyorum.
şimdi bazıları kızacak neden karıştırıyorsun diye ama şüpheler benim içimi kemiriyor. dün facebook hesabını karıştırdım . .....hatun diye bir bayan için arama yapmış . instagramda da bu kişiyi eklemiş ama kişi onay vermediği için henüz fotolarına falan ulaşılamıyor muhtemelen aynı kişiyi faceden aratmasının sebebi de fotolarına falan bakmak.
hamileliğim boyunca hep şüphe etmiştim böyle birşeyden anlarsınız işte cinsellik nedeni ile ..
şimdi bide bu çıktı ben ne yapayım?

Nerden tutsak elimizde kalıyor
Ben yerinizde olsam artık güvenemeyeceğim için bu evliliğe devam edemezdim.

X