Boşanabilmem için fikirlerinize ihtiyacım var

Bu kadar uzun olmasa kusura bakma ama sallıyor yine delinin teki derdim. Bunca zaman bu kadar saçmalığa bi insan nasıl katlanır anlam veremedim birde birbirimize hala aşığız falan demişsiniz bu işin çözümü kaçmak sırra kadem basmak imkanın varsa yurt dışına kaç ama devlet memuruymuşsun işide bırakamazsın seni her şekilde bulur bu ülkede işin çok zor.. belki ücretsiz izne ayrılma şansın varsa araya zaman koyabilirsin ama umarım çocukta kullanmamışsındır... Allah yardımcın olsun hikayen doğruysa...

esin yada onun ailesinden herhangi biri senin ailenin evine gelipte hır gür yapamaz ararsın polisi toplar götürür hepsini bir de şikayetçi olursun bir daha gelemez kolay degil bu işler öyle kimsenin kapıya dayanma rahatsızlık verme luksü yok bu kadarına da katlanır ailen birsey olmaz.Mutlaka zorlanacağın noktalar olacak ama emin ol hicbiri şu yasadikların hatta bundan sonra o evde kalırsan yaşayacaklarından daha zor olmaz.Bir yerlerden başlaman lazım nereye kadar çekeceksin sen bu insanları

Hiç bıkmadan sonuna kadar okudum ve gidip şükür namazı kılmaya karar verdim . Bu nedir ya nasıl bir hayattır nasıl bi düşüncedir ve siz bunlara nasıl 6 yıl katlandınız hala inanamıyorum . Sığınma evine çocuğumun rahatı kaçar diye gitmek istemiyorsunuz ama siz o evden kurtulmazsanız ve çocuğunuzu o aileden kurtarmazsanız o koca sizi öldürüp çocuğunuzu da yasa dışı işler içinde olan bi ailede büyütürse ilerideki yaşantısı sığınma evinde büyümesinden çok daha kötü olur . Bir önerimde aileniz ile iş birliği içerisinde olup onları farklı bir şehre taşıyın sizde onların yanına kaçıp izinizi kaybettirin bu şekilde sizi de ailenizi de bulamaz

Korkma. Ve guclu ol lutfen. Boyle bir hayat olavilir mi. Cocugun bu ortamda nasil yetisecek nasil mutlu ozguven sahibi bir insan olacak. Tikanip kalmis cozumsuz durumda oldugunuzu dusunuyorsunuz cunku ailenizle tehdit ediliyorsunuz. Korkmayin lutfen. Kadin siginma, koruma kararı ve daha bir cok cozum yolu var. Cok zor olacak belki ama ayaga kalkip kararlilikla devam etmek zorundasiniz cocugunuc icin..

Benzer şeyler yaşamışız hatta şimdiye kadar her türlü pisliği yaptıkları için daha bir korkuyorlar kanundan bu tipler. Türkiye eskiye oranla kadınları daha bir koruyor. Rabbim korkan tüm kadınlara cesaret versin. Kimse desteklemediginde beni ilerde aklı dengesi bozuk, çok sevdiği işini bile yapmayan evli ama mutsuz biri olamamı istersiniz demiştim.
O
Bu öneriyi dikkate alıp amirinize de gösterin onlar da yardımcı olacaklardır.
Dedikodu kısmından korkmayın illa olacaktır zaten. Memurlar kanununu bir de siz okuyun size uyan kısımları not alıp güvendiğiniz birine danışın.
Avukatlara gidip anlatın para veremeyeceginizi ama cok zor durumda olduğunuzu anlatın en azından kanun konusunda yol gösterirler.
Çocuğa biri baktıktan sonra her türlü gecinirsiniz.
Askeri ücretle bir sürü insan yaşıyor.
Bir kaç ay zorlanır sonra oh be yaşamak hala cok güzelmiş dersiniz.
Benzer şeyleri yaşayan biri olarak tecrübeme guvenebilirsiniz.
Cesaret gelmişken harekete geçin.
İnş rabbim de yardım eder herşey lehinize ilerler.

Peygamber gibi bir kadınsınız siz.Sabrınız... Yılmadım sonuna kadar okudum. Biz kadınlar hep bir şey iyi olsun diye uğraşıyor, bırakıp gitsek gelecekle alakalı hem kendimizle hem karşı tarafla alaklı türlü senaryolar kuruyor, hikayenin sonunu merak ediyoruz. Ailenizden bir miktar para talep edin. Eğer tehdit edildiğinize dair bir belgeniz varsa sakın silmeyin yok etmeyin. Ve büyük bir şehre gidip sığının. Sakın korkmayın. Korkarsanız o çizgiyi geçemezsiniz. Bir adım atın her şey çözülür. O güç sizin içinizde , annesiniz siz böyle bir adamın elinde büyümesin çocuğunuz , kendiniz için değilse onum için yapın bunu. He cesaret . Kötü şeyleri ben de yaşadım o yüzden yaşamayan bilemez size yapacağım tel cesaret yorumu şu ; hiç bir şey yapamaz , havlayan köpek ısırmaz. Yaparsa da hergün hergün ölmekten, bir gün ölmek daha evladır. Allah korusun öyle bir şey olmayacak ama sığınma talep edin savcılığa gidin acilen, ailenize de haber verin.

Memursunuz nasil olsa, anne ve babanızı da alıp bambaska bir sehre tasının.tedbir kararı da cikarın izinizi, adresinizi bulamasın.çile çekmeye mi geldiniz bu dünyaya

Aşık olarak evlendik dediğini anlarım da “karşılıklı hala aşığız “ lafın bende şok etkisi yaptı .. bence sen iyi değilsin .. yazık ediyorsun ömrüne

Kimseye ama kimseye boşanma et tut demem ama siz Allah rızası için en en çok evladınız için onun şiddet görmemesi için o evden kaçın ve boşanın. Zaten memursunuz ne güzel işiniz var .gizlice izin alın ve o evden kaçın isterseniz ses kayıtları video kayıtları alıp kaçın ama kaçın lütfen bunu evladınız için yapın .çünkü can Güvenliğiniz yok ikinizinde o çocuk büyümeden uzaklasmaniz lazım sizin .çözüm istediniz en net çözüm bu kesinlikle

Bir insanin şu hayatı kendisine reva gorebilmesi için aklını peynir ekmekle yemesi lazım.
Bu hikayede senden başka kimseye kizamadim.
Çünkü şeref yoksunu oldukları 10 km öteden belli olan insanların önünde paspas olup dönmüs durmussun.
Yetmemiş bu saçma evlilige bir de çocuk eklemissin.
Nasıl kurtulursun bilmiyorum, Allah yardımcın olsun.

Hala aşıklarmış birbirlerine !

ailenize hissettirmediginiz için bu durum iyice böyle büyümüş eşinizi dizginleyen korkutan hiç bişey yok .ailenize duyurmak için daha neyi bekliyorsunuz ya çocuğunuzun delirmesini yada kendinizin ölmesini mi . Okudukça ben kahroldum burda nolur o bebek için bakın kaçın diyorum .ailenizi haberdar edin durumdan ve birlikte bir rota çizik kendinize

Allah yardımcınız olsun işiniz çok zor ve yolunuz uzun ben genellikle bir kez daha düşünün derim ama size kendinizi kurtarın diyorum böyle durumlarda önce dava açın isr başlamanız gerekiyor tayin isteyebilmeniz için sonra ozurgrubundan yaşama guvenliginizi tehlikeye düşüren durumlardan dolayı tayin isteyin ama bende böyle bir şehirde görev yapmıştım biraz zor olacak isiniz

Öyle mi ?
Bak orayı nasıl bir sinir harbi ile okuduysam kacirmisim.
O zaman mutluluklar ona name ne diyelim biz.
Çeksin madem.
O ceksin gram acimam da el kadar bebeyi de heder edecek kendisiyle.
Nasil sinirlendirdi su konu beni kendime gelemiyorum.

O ceksin gram acimam da el kadar bebeyi de heder edecek kendisiyle.
Nasil sinirlendirdi su konu beni kendime gelemiyorum.
Valla karanfil sinir krizi geçirdim ufak çaplı.
Konu bitti kendimi kufrederken buldum.
Name deyince bir daha baktım o karşılıklı aşıgiz hala kısmına.
E o zaman sana çok iyi olmuş ama çocuğuna yazık olmuş dedim.
Bu über ötesi evliliğin tek eksiği çocukmus tamamlamışlar.
Hakikaten varya okumak cahilligi felan almıyor abicim az da bilinç lazım insana.
Irade lazım.
Yoksa öpmüsüm memurluğunu.
Sen kazan onlar semirsin anasını satayım.
Bu hikayede çocuk hariç hepsi Allah'lik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…