Boşanabilmem için fikirlerinize ihtiyacım var

Halen aşık olamazsınız buna gerçekten inanamam!

Bir kredi çekin yaşantınızı düzene koyana dek olabilir mi?

Günahınızı almak istemem ama bana fake geldi konu

Ya da temennim bu

Her iki durumda da Allah yardımcınız olsun

Yazdıklarınız akıl alır gibi değil. Yaşadıklarınıza şöyle bi uzaktan bakın lütfen hangi anne çocugunu böyle bir ortamda büyütmek ister. Öncelikle kendinize güvenin sonra somut adımlar atın ailenizden yardım alın polise başvurun hatta korunma talebinde bulunun. Gerekirse çalıştıgınız bakanlığa bildirin durumunuzu tayin falan beklemeden geçici görev isteyin. Bi an önce yaşadıgınız yerden uzaklaşın derim çok şükür li memurmuşsunuz istediğiniz ilde çalışır maddi sıkıntınız olmaz. Lütfen kendinize ve çocugunuza daha fazla zulmetmeyin. Allah yardımcınız olsun

Aile ve sosyal politikalar bakanlığına başvurabilirsiniz, sizi geçici olarak bir kadın sığınma evine yerleştirirler, değil eşiniz siz bile tam olarak nerede olduğunuzu bilemeyeceğiniz şekilde ayarlıyorlar. Direkt dava açın ve uzaklaştırma kararı çıkartın her ihtimale karşı. O evde 1 gün dahi geçirmeyin.

Benim galiba "aciz"liğe hiç tahammülüm yok. 9 yıl deliler gibi aşık olup evlendiğim adam ilk yılımızda bana bir defa elini kaldırdı. O da ilk ve son kaldırışı oldu. ondan sonraki tek yüzümü görüşü mahkeme salonunda oldu. Bu kadar basit. Herşeyi zorlaştıran sizin acizliğiniz.

bahane bahane bahane. çocuğu düzen delisiymiş de beş dk geç uyusa ağlarmış da. ay o zaman boşamayın siz bu kocayı, çocuğu verin eline istediği gibi dövsün

Hii evdeki psikopat ile eminim o çocugun düzeni çok iyidir bide!

Yani bu noktada artik televizyondaki bir dizi bile daha inandirici. Cok klişe, dişarda dişli kadin, çalişiyor fakat kapali kapi arkasindan dövülüyor, evin kölesi felan. He he.

Tayinini başka ile aldır çocuğunu al cik git.

insanları seçimlerinden dolayı eleştirmekten nefret ederim ama bu çok çok fazla. hata hata üzerine olmuş. zaten eşinizin nasıl biri olduğunu öğrendikten sonra 5.yılda bebek yapmışsınız. adamın ailesi yasa dışı işlerde çalışıyor biliyorsunuz buna rağmen o aile ile ve o eş ile dayak yiye yiye devam etmişsiniz. kendi ailenizden görmediğiniz hareketleri eşinizin ailesinden görüp çevrenizi mutsuz etmemek için susmuşsunuz. şimdi de ben ne yapsam diyorsunuz. sığınma evi dışında başka bir çözüm var mı sizce bu aileden kurtulmak için ?

aman yarabbim. sonuna kadar okudum yutkunamadım. nutkum tutuldu. çok korktum başınıza gelebileceklerden olabilecek kötülüklerden. inşallah bunları yaşamadan kurtulursunuz. keşke bunlar gerçekten yaşanmış olmasaydı hayal gibi

Tmm şimdi eleştirdik bitti şok içinde okudum içim daraldı hatta çözüm üretmek zorundayız bu bir gerçek öncelikle buraya yazdıklarınız veya yazacaklarımızın eşiniz ve tayfasının okumamasına dikkat edin ne olur ben burdan korktum çünkü 657 devlet memurlarının aramaları hakkında araştırma yaptım.''6284 sayılı ailenin korunması ve kadına karşı şiddetin önlenmesine dair kanunun 4.md uyarınca hakkında adli makamlarca işyerinin değiştirilmesine ilişkin koruyucu tedbir kararı alınan memur aynı hizmet bölgesi içindeki başka bir hizmet alanına görev yaptığı hizmet bölgesinde ihtiyaç bulunmaması halinde ise diğer hizmet bölgelerine atanabilir. Diyor bunu yapabilmek için önce dava açılıp mahkeme kararı olması gerekiyor sanırım. Bunlara gerek kalmadan amirinizle konuşup tayin isteseniz de ailenizi de oraya götürseniz. Çocuğunuza anneniz baksa evi geçindirseniz

ilk geceden sevgim nefrete dönüşürdü siz hala seviyorum aşığım diyorsunuz
bu kadar şeyin üstüne diyorum ve çook mutlu bir evlilik gibi üstüne çocuk için çabalamış ve kavuşmusunuz
ne desem bilemedim bari çocuğunuz için bundan sonra elinizden ne gelirse yapın böyle bir ailede normal olmaz ağzından çıkarıp yediren kv yanında hiç kalır çocuğunuz kız ise çocuk gelin olur en basiti
şu durumda en iyi çözüm sığınma evi

Kanım çekildi ...
Bu yaşadıklarınız gerçek olamaz ya.
Dövsün , sövsün ve ben aşığım deyin.
Pes !

“Hala aşığız” nasıl bi cümledir ya? Böyle şeyler yaşatan bi yaratığa nasıl aşık olur bi insan? Böyle pislikler yapan bi adamın kendisine aşık olduğunu nasıl düşünür? İnan içim karardı. Kalbim sıkıştı okurken. Neden bu kadar sustun? Neden bu pisliğe bebek yaptın? Önerebileceğim tek şey hemen savcılığa gidip bi sıpınma evine yerleşmen...

Hepsini okudum her paragrafta cinnet geçiresim geldi, yazmaya halim kalmadı okuduklarımdan sonra.
Siz dayak yediğinizde darp raporu alın mutlaka. Ondan habersiz tayninizi uzak bir yere isteyin. Ben olsam mahkemede kayınların bütün pisliklerini de ortaya dökerdim. Belki bu onları daha da delirtir ama ne bileyim bir şey yapmasanız da size musallat olacaklar zaten.
Böyle bir bit yavrusunun neyine aşık oldunuz anlamadım. 2 üniversite bitirmişmiş. Hayvan demek hayvanlara hakaret olur. Sülalecek pislikler.

Gerçekten çok üzülerek okudum sağlıklı düşünemediğiniz için birbirinize aşık olduğunuzu sanıyorsunuz bu aşk değil sevgi değil hatta ortada sahip çıkma ,değer verme,bir paylaşım ya.ne bileyim hiçbirşey yok.Sizi köle gibi görüyor hem psikolojik hem madden sömürüyor acilen sosyal hizmetleri arayıp yardım istemelisin en mantıklı sığınma evine al çocuğunu kaç kurtul emin ol bu hayat değil bu adamdan kurtulursan kendine gelecek bu çileyi neden yaşadım neden sabrettim diyeceksin çocuğun için lütfen yap bunu

Başka bir şehirde bir sığınma evine gitmeyi talep et o şehre tayin iste, annen baban bir süre sonra oraya gelsin işe başla eşyalı falan bi ev tutun, adama da koruma kararı çıkart boşa bunu

"bu arada şu ayrıntıyı eklemek istiyorum. Cok aşık olarak evlendik. Hala da çok aşığız karşılıklı olarak."
SEN BUNA AŞK MI DİYORSUN ??

Canım kardeşim inanamadim yaşadıklarına zamanında ben de böyle bir evlilik yapacaktım neredeyse adeta kendimi gördüm. ...şimdi içimden geçen yemin ederim kap evladını Evimin bir odası sizin olsun sofraya da bir tabak daha koyarım en fazla....ah canım biliyorsun ve herseyin farkindasin. ..yaşadıklarını evladin yasamasin diye kurtulmak zorundasın. ...KIZIM OLMADAN ASLA diye bir kitap okumuştum tamamen gerçek...inan hiçbirimiz kolay yoldan geçmiyor ama hayatımızı eblatlarimiz için yeniden ve belki yine yeniden inşa etmek zorundayız..çok iyi bir avukat ile görüşmeler yol yöntem öğrenmelisiniz bence...dilerim hersey yoluna girer. ..hiç bir şeyden korkmayın. ..Allah o gücü verir analikla merak etmeyin...bizi gidişattan haberdar edin lütfen. ..Sevgiler Size Aydın dan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…