Boşanabilmem için fikirlerinize ihtiyacım var

Herkesi tek tek alıntılayamadım ama hepsini okudum mesajlarinizin. Konu fake degil. Forumda aktif ve kısmen tanınan bir üyeyim. Sayın Kazen'den üyeligimi onaylatabilirsiniz.
Şöyle anlatayım, ben yasadiklarimi ailem ve cevreme yansitmadim. Hep dört duvar arasında biraktim. Bu sebeple bugun cevremdekiler bosanacagimizi ogrenseler herkes beni suçlar. Çunku cok disli, cok hakkını arayan birisiyim. Amirlerim bile is tanimima uymayan isleri uzerime atamaz. İsyerinde bu konuda cekinilen birisiyim. Hakkimi yedirmem kimseye. Cok konusurum. Dışa dönük birisiyim.
Eşim de aksine dısarıya inanilmaz toleranslı, verici, insanlari memnun etmek icin elinden geleni yapan. Tatlı dilli, hürmetlidir. Butun arkadaslarim, ailem kendisini cok sever. Efendi bulur. Hatta derler senin elinden neler cekiyordur zavallı adam diye!
Dısarida böyle insanlarız ancak evimizde tam tersi.. Hayır kelimesine asla tahammulu yoktur. Onun istedigi birseyi benim istememe lüksüm yoktur. Oldu da hayır demissem o soyledigimi ebet dedirtene kadar hayatı zindan eder bana. Evet dedigim anda da. Sen istedigin icin evet dedigin icin yapiyorum sonra sikayet etme der.
Elestirebilirsiniz demistim. Söylediklerinizde cok haklisinixz ancak başa gelmeyince insan katlanamam, dünyayı ayaga kaldiririm sanıyor ama öyle degil. Bunu anlamanızı beklemiyorum.
Akrabalarım onların istemedigi birisi ile evlendigiim icin zaten pisman olacagim gunu bekliyor. Yardım edeceklerını zannetmiyorum. Annem babam ve bir erkek kardesim var ve ev müstakil. Onları riske atmak istemiyorum. Sıgınma evine gitsem dahi onlara gittigimi dusunup rahatsiz eder diye korkuyorum.
Hangi bakanlıkta memur oldugumu duysanız eminim daha cok elestireceksiniz beni.
Ben bugünlerde buhrandayım ve artık mantıklı düsünemiyorum. İcinde bulundugum durumdan nasıl cıkarım cözüm üretemıyorum.
Sıgınma evinde birkac kisilik odalar varmis. Cocugum inanilmaz duzen delisi bir bebek. Asla seste ve aydinlikta uyumuyor. Aksam 7de uyuyor. Uyku saati 5 dakika gecikse catlayana kadar agliyor. O psikoloji ile bir de hem ayni odada kaldigim insanlari rahatsiz etmemek hem de cocugumu boyle yipranacagi bir aglama nobetine uykusuzluga mahkum etmemek icin siginma evini eledim. Belki bir apart vs tutarim bir sureligine diye dusundum ama masraflarimi nasil karsilayacagim, maddi acigimi nasil kapatacagim.

Sizden istedigim bana rota cizmeniz. Tabi buldugunuz cozumlerin bir cogunu ben de dusundum ama hepsinde bir pürüz cıkti. Ailem hala durumum ciddiyetini kavrayabilmis degil cunku 6 yildir 1 kez bile hissettirmedim, simdi birden bire anlatinca algılamakta zorlanıyorlar. Onlar da korkuyor kısmen.

baştan sona yaptığınız hata zincirini biliyorsunuz ve siz her şeyi bilerek yaşamışsınız halada aşığım bunu söylediniz film koptu bende ,hani diyorsunuz ya eşim çok kötü bir çocukluk geçirdi diye şimdi aynısını çocuğunuz yaşıyor,çocuğuda evliliğim düzelir diyemi yaptınız naptınız anlamadımki iyice sarpa sarmış bu iş

Ah keşke demek istemiyorum, olan olmuş artık. İyi bile dayanmışsınız. Şuan sığınma evinden başka çare yok gibi gözüküyor. Mecbur çocuğunuz da bir süre sonra ona alışmak zorunda.

Şimdiye kadar neden boşanmayı düşünmedin kafayı mı yedin sen ..çocuğuna yazık yahu ...memursun birde...bak ben boşandım sana ne yaoacahini tek tek anlatıcam

Seni doverken ve senin evini istila ettikleri zamanlarda video ses kaydı al bunları 3 mail adresine at veya güvendiğin birine watsappina at bir şekilde sakla...

Sonra 183 ara evine polis gelsin seni götürsün kadın sığınma evine korıma ve uzaklaştırma talep et..kadin sığınma evinde gecirirsin bu süreyi ..

Ve bir şekilde bu adamdan kurtul ya olmesi için dua et

Sen aşık değilsin hastalanmissin bende senin gibiydim bir tık az dozunu yaşadım 3 yıl sonra kurtuldum şükürler olsun .

İnşallah gerçek değildir bu yazdıklarınız. Eğer gerçekse diye cevaplıyorum. Çok çok üzüldüm. Eşiniz olacak insan müsvettesi gibi bir yaratık nasıl nefes alabiliyor bu dünyada. Keşke böyle insanlar hiç doğmasa, hiç insanların hayatını mahvetmese. Pislik, haysiyetsiz... O kadar çok hakaretler etmek geliyor ki içimden şu an. Normalde hiç kimseye boşan demedim şimdiye kadar ama bu adamla ömür geçer mi? En çok da ailenize, annenize ettiği hakarekler kabul edilemez. Tayin aldırma imkanınız varsa bence ailenizin olduğu yere tayin aldırmak için başvurun öncelikle. Çocuğu bakıcıya ya da annenize bırakır çalışır gül gibi geçinirsiniz. İğrenç pis yaratıktan kurtulmanız gerek diye düşünüyorum. İnşallah size ve bebeğinize daha fazla zarar veremez o pislik.
“Hala çok aşığız karşılıklı olarak” demişsiniz. Nasıl aşıksınız böyle bir manyağa anlayamadım.

Allah düşmanımın başına vermesin, valla benim konuyu okurken psikolojim bozuldu.

Yalnız hiç anlayamadığım iki şey var. (bunu sadece konu sahibi için demiyorum) Birincisi böyle evliliklerde neden çocuk sahibi olunur? (Konu sahibi anladığım kadarıyla siz bir de zorlamışsınız, 5 sene olmadı uğraştık demenizden bunu çıkarıyorum)

İkinci ise nasıl hala aşığım diyebiliyorsunuz? Yani tükürdüğünüzü yalamamak, hata yaptığınızı kabul etmemek için mi böyle diyorsunuz yoksa gerçekten size bunları yapan birine aşık mısınız?

Çözüm konusunda benim de aklıma ilk gelen şey sığınma evleri oldu. Ailenizin yanına gitseniz onları da tehlikeye atacaksınız. Tek başınıza bir otelde falan kalmak da bana pek güvenli gelmedi hele ki eşiniz ve ailesi bu kadar belalı tiplerken..

Çok ama çok üzüldüm, nasıl katlandınız bunca şeye. Ölüm tehtidi almışsınız sanırım bu tayin sebebi olmalı, bu sebepten tayin isteyebilirsiniz. Bir kadın sığınma evine gidin bence de, orada avukatlar da vardır gerekli bilgilendirmeyi yaparlar, sonra da yoluna bakarsın elinde mesleğin var çok şükür.

Bence polisle sığınma evine geçin sonra da kimlik değiştirip ortadan kaybolun gerçi burası Türkiye !

Eninde sonunda sizi öldürecekler, çocuğunuzu işkenceyle büyütecekler.

Polise sığının hemen şu an.
Para bahane değil.

Kendinizin ve çocuğunuzun kimliğini, birkaç parça eşya alıp kaçın.

Sonunuz belli.

Gerçekten soktayım okurken esini oldurmek geldi içimden..allah sabir guc versin nerden bulaştın böyle pislik insanlara..kim bilir ailen senin icin ne guzel seyler dusunurken sen boyle igrenc insanlara denk gelmissin...ayrilmak icin hala neyi bekliyorsun?? Evladini böyle saglikli buyutebilcekmisin lutfen kac kurtar kendini

öncelikle rabbim yardımcın olsun. hepsini tek tek okudum. ama cocugunun rahatı huzuru bozulmasın diye cektigin şeylerin aslında en büyük zararı evladına. böyle bir ortamda çocugun ruh saglıgının iyi olacagını asla düşünmüyorum. Bence ailenden bi süre seni idare edecek kadar yardım almalısın, nereye gittigini onların bile bilmedigi bi yere gitmelisin. ne derece kötü drumda oldugunu seni kaybettiğini eşinde görmeli. (eş demek istemezdim ama maalesef öyle) tek secenek gitmelisin. bi süre sonra en azından ücretsiz iznin bitene kadar sular durulmuş olur. yapma kendine bu eziyeti arkadasım, hicbirşey çözümsüz değildir!

Korkmayın.
Korkunun ecele faydası yok.

Çocuğunuz sığınma evinde ağlasın, o manyakların elinde heder etmeyin.

Anlattıklarınıza bakılırsa hayatınız tehlikede Koruma talep edin ve kadın sığınma evine gidin

Bebeğimi uyuttum, az dinleneyim diye uzandım. Yazının bu kadar uzun ve iç daraltıcı olabileceğini tahmin etseydim okuyamazdım. Daha da tahmin edemeyeceğim bi insanın böyle bir adamdan 5 yıl sonra çocuk yapacağı. Enteresan şeyler yazmışsınız. Hala aşık olduğunuzu söylemişsiniz. Mutlu mesut pazar kahvaltısını da es geçmemek lazım. Bebeğim de uyandı, bilseydim fake olduğunuzu size asla zaman ayırmazdın. Fake siniz çünkü yazılarınız tutarsız. Fake siniz çünkü bir insan bu kadar pasif olamaz.

Son düzenleme:
Ay canım valla sona kadar bıkmadan ama korkarak okudum. Allah sana sabır verisi N ya hayatın gerçekten öyleyse çekilmez ki nasıl bi sabrın var senin çok üzüldüm gerçekten. 3. Sayfa haberi olmaya meyilli bi konu. Sığınma evi kesin çözüm olur ama onlara uzak bi yerde

Ben eski üyeliğinizi çok merak ettim açıkçası bu denli anlatıyorsunuz kendinizi de bu zamana kadar nasıl hakkınızı aramadınız Rabbim vermiyorsa vardır bir hikmeti bu kadar ısrar kıyamet o çocuğun doğması için uğraşmak neden al şimdi başına belayı hem o çocuğa hem annenize babanıza çok üzüldüm size gerçekten çok fazla üzülmedim çünkü bile bile 5 yıl çocuk olsun diye uğraşmışsınız herşeyi geç o kullanılan kelimeler o evladınıza biri bunu yapsın istermisiniz cevap elbette hayır o zaman git sığınma evine daha küçük çocuğun alışır sende boşan yoksa gerçekten o haberlerde yer alabilirsin

Aileniz mükemmel ama sülale boyu ruh hastasıyla yaşayıp, tehdit, şiddet varken üstüne bu manyağa çocuk doğurabilmek için çabalayan, eğitimli, memur bir kadına ne demeli bilmiyorum.

Her şeye rağmen çocuğunuzu dövme hayali kuran psikopata aşıksınız, karın deşen jack'le keyifli pazar kahvaltıları yapıyorsunuz.

Yediklerinize, içtiklerinize madde mi katıyor bu yasadışı aile?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…