Boşanabilmem için fikirlerinize ihtiyacım var

Ya burda zaten hepimiz anonimiz.Kim sizi
tanıyor ki 2. üyelik açıyorsunuz? İnsanlar sizi kınar diye mi korktunuz ? Yoksa başka üyelerin konularına kendi yaşamınızla bağdaşmayan yorumlar yazdığınız için kınamaktan mı çekindiniz? Diğer insanların düşüncelerine bu kadar aldırmayın derim ben.

Yaşadıklarınız korkunç.Çocuğunuza üzüldüm.Eşinizin küçükken şiddet görmüş olması hep bahane.Karaktersizliğin adı psikolojisi bozukluk oldu.Herkesin psikolojisi bozuk zaten , yersen.İnsan kendim dayak yedim çocuğuma şiddet uygulamiyim diye kendini frenler.Sizinki döveceği günü bekliyormuş , siz de nasıl bir anneyseniz , şunu diyen adama aşk besliyormuşsunuz.İlişkiniz midemi bulandırdı.Çocuğunuza üzüldüm.

Nedir bu adamda vazgeçemediğiniz? Hastalıklı bir ilişkiniz var.Eşinize olan bağlılığınız irite edici boyutta.Anlattıklarınızdan tiksindim.Mutlu pazar kahvaltısı , hala çok aşığız filan nedir ya? Çıldırmamak işten değil.

Ablacım çok mu çirkin buluyorsun kendini , çok mu kilolu buluyorsun ? Bu adamdan ayrılırsam yapayalnız kalırım erkeksiz mi kalırım diye düşünüyorsun? Nedir bu adamı ve ailesini çekmekteki motivasyonun? Okudukça çığlık atasım geldi.Sen bir kabusu yaşıyorsun.Uyan bu kabustan.Çocuğunu kurtar , kendini kurtar.

Birikmişin yoksa kredi çek , aydan aya ödersin memurmuşsun zaten , düzenli gelirin vardır.Oradan tayin iste.Gördüğün şiddeti delillendir.Ses kaydı , mesaj , darp raporu her ne olursa olsun sakla.

Bahane üretmeyi bırak artık.Ömrün geçiyor , çocuğun büyüyor , yazık o çocuğa.Yani yazacak o kadar çok şey var ki , en iyisi burda bırakmak.

Allah yardımcın olsun.

merhaba.. hepsini okudum. çok uzuldum. sanırım memursunuz. umarım öyledir. siz tek başınıza gecindirmissiniz zaten evinizi hep. bilmiyorum bosan demek ne kadar doğru ama ayakları üzerinde durabilen bir kadınsınız ne kadar güzel. bence kesinlikle boşanın.. çocuğunuzu alın. nasil çıkartılıyor bilmiyorum ama koruma kararı falan çıkarttırın. ama bütün bunları yapmadan once ilk is tayininizi isteyin eğer mümkünse.. zaten yaptiginiz seyleri yaparken en azindan size hakaret eden, döven, söven, arkasinı topladığınız biri olmadan daha da güzel daha da huzurlu yaparsınız. bu hem sizin hem psikolojiniz icin daha doğru. hakkınızda hayırlısı olur inşallah.

Konu sahibi bosanacak gibi durmuyor sevgili hanimlar.5 yil cekmis ya gerisinide ceker?Aaa evet siz cok aşiktiniz birbirinize.
Cocuga yazik yaa

Ah canimmm seni oyle anliyorum ki bende doguluyum.bu bölgenin aile yapisi dusunce yapisi erkeklerin yetistirilme tarzi kadinlara hukmetmeleri daha neler var neler...sen bosanmak istesende adam gibi bosanmaz emin ol..tas bunların elinde eriyor esimede hep derim siz insani kendi ellerinizle boğuyorsunuz tasi bile elinizde sikip eritiyorsunuz diye...cok zor cok

Esiniz kendi kulturumden biriyle evlenecem demis ya bende onun kulturundeyim ama inan bende katlanamiyorum hergun kan kusuyorum..rabbimde onlara sorsun hesabini inan senin gibi calisiyor olsaydim 5 dk durmazdim neolur kurtar kendini boyle insanlara sabretmek bile bosuna..

Allah sabır versin kadın sığınma evine git orda nerde olduğunu bile öğrenemezler gerekirse mahkeme kararıyla kimlik ad soyad herşeyi değiştiriyorlar bence hemen evini terk et daha fazla durma zaten sonun yok gibi bu anlattıklarından sonra

gerçekten bu konuda anlatıldığı gibi mi aile yapıları oralarda? eğitimli erkekler de aynı kafada mı oluyor?

aynen bu yazdıklarınızı resmi birimlere yazın, onlar gereğini yapar...ayrıca bu durumlarda, yüz estetiği ve yeni kimlik çıkarma işlemleri oluyor diye duymuştum...

gerçekten bu konuda anlatıldığı gibi mi aile yapıları oralarda? eğitimli erkekler de aynı kafada mı oluyor?
Tamamiyla ayni..onlarin kokeninde olmama ragmen korkunc insanlar diyebilirim zaten cogu okumus aydin insanlar hic cahiline denk gelmedim benim cevrem daha korkunc ben aetik sadece allahla konusuyorum

Tamamiyla ayni..onlarin kokeninde olmama ragmen korkunc insanlar diyebilirim zaten cogu okumus aydin insanlar hic cahiline denk gelmedim benim cevrem daha korkunc ben aetik sadece allahla konusuyorum

Allah yardımcınız olsun ama çok genel konuşmuşsunuz bence. Ben de doguluyum, eşim de öyle ama çok şükür. Bu anlatılanlar cahillik ve okul okumakla filan geçmeyen bir cahillik.. batıda da yok mu böyle şeyler var keşke ülkemizin hiç biryerinde olmasa ama malesef bu insanların , bazen ailelerin karakterinden kaynaklanan bir şey..

çok korkunç peki hoc ailenizin yanina gittiniz mi tatillerde falan bayramlarda hic ailenizle gorusmediniz mi ve hala neyine asiksiniz yani ne bicim bir aile bende doguluyum ve esimde bizim ailwlerimizde evlerimizde asla ama asla boyle seyler yok beb kayinvalidemle eltimle alt ust otururum asla haber vermeden gelip gitmeyiz dogulu olarak gruplandirmayalimm bu aileyi allh bu ailenin belasini versin kansiz da onlar haysiyetsixlerde

Sizin için o kadar çok üzüldüm ki okurken ağladım. Nasıl dayandınız nasıl katlandınız bunca şeye? Böyle ahlak yoksunu kişilerin Allah belasını versin. Inşallah herşey sizin ve çocuğunuz için çok güzel olur.

konuyu tamamen okudum cidden çok üzüldüm ne yapmayı düşünüyorsunuz ? aslında memursunuz tayin isteyin bosanin gidin polise gidin devlete sığının gerçekten dayanılır gibi değil en kötüsü de boyle bir evlilikte çocuk yapmaniz olmuş
en doğrusu ilk gunlerde ayrılıp bu işi bitirmeniz olurmus.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…