Boşanabilmem için fikirlerinize ihtiyacım var

Valla ben size pek üzülmedim hala aşığız deliler gibi demeniz 5 yıl kabus gibi yaşayıp bir de o masum evladı zorla kucağınıza almanız yazık değil mi böyle manyak birini baba yaptınız siz bile bile çekmişsiniz o çekmek zorum damı böyle bir aileyle yaşamaya bazı kadınları anlamıyorum ya korunmak diye bişey varken siz tedaviyle uğraşmışsınız kadın sığınma evleri vakıflar isim değiştirme ne varsa yapın kurtulun bu insanlardan

Bilindik tanınan bir üyeymiş üstelik. Ben de merak ediyorum doğrusu Bilindik üyelerin çoğu da yorum yazdı buraya ama kim kaldı yazmayan bilmiyorum
Ben de merak ediyorum karın deşen Jack'in karısını :)

Ben fake olsun istiyorum bu konu, bir insan bu kadar aciz olamaz. Yaşadığınız baskıdan dolayı sağlıklı düşünme yetinizi kaybettiniz herhalde. Adam bebeğinizi ne zaman dövücem diye gün sayıyor siz uyku düzeni değişir sığınma evi olmaz diyorsunuz. Gerçekten bu kadar tehlikeli bir aileyse sığınma evi tek mantıklı seçenek. Sonsuza kadar kalacağınız bir yer değil sonuçta. Sıfırdan düzeninizi kurana kadar güvenli bir yer lazım size. Boşanma davası sonuçlanınca asla tahmin etmeyeceği bir yere tayin istersiniz.
Birde hala aşığız falan yazmışsınız ya akli melekelerinizin yerinde olmadığının kanıtı bence. Psikolojik destek almanızda şart. Bir de kimseye niye cevap yazmıyorsunuz??

Konunun gerçekliğine inanıyorum
Ama yorumlarda çözüm göremiyorum.
Eleştirilerden de ayrı boguldum konudan da...

Başka şehre tayin iste
Adını soyadını değiştir bak bu lafımı yabana atma
Yeni bir hayat kur kendine
Ne kendi ailene ne onun ailesine minnetin olsun

Tüylerim diken diken olarak okudum.hayatiniz roman olmus resmen.sadece diyebilcegim sey neden? Neden bu kadar igrencligi cektiniz kendinize bebeginize bunlari yaptiniz.eşiniz ruh hastasi belli.sizinde psikolojinizi bozmak icin elinden gelenin cok cok fazlasini yapmis.hickimse hicbir kadin haketmez bu yasadiklarinizi.lütfen kacin kurtlun ordan baska bi sehire yerlesin.su igrenc aileden pacanizi kurtarin artik...

Madembu sefer boşanmaya karar verdiniz neden sosyal medyada çözüm aramak yerine işi adli mercilere taşımıyorsunuz?

Sizin ciddi ruhsal sorunlarınız olduğunu düşünüyorum. Şizofreni gibi mesela. Çalışan bir kadının kendine bu kadar şeyi yaptırmasına ihtimal vermiyorum çünkü. Israrla böyle bir tipin üremesine de yardımcı olmuşsunuz aferin. Devlet olsam çocuğu ikinizden de alırım. Böyle bir saçmalık olamaz. Hala karşılıklı aşıklarmış bir de. Aynen devam...

Boyle adamların yemeğine zehir katacaksın aslında gebersin pislik veya adam tutup öldürene kadar dövdüreceksin..,
Hiç gün yüzü görmemişsin ki çok kötü şeyler bozuk bir aile..
Kendi ailenin hiç mi haberi yok bunlardan.. Ailenin yanına git tasının Baska bir memlekete polise yakın bir ev tutun çıkma evden gerekirse 1 yıl çocuk küçükse zaten alamaz..

Esinizin size yaptigi muameleyi bu zamanda millet hayvana yapmiyor kusura bakmayin
Esinizin cocukluk travmalari uzerinden size gosterdigi maddi manevi siddeti bahanelerle suslemeyi birakin once.
Benim esimde uvey anne elinde buyumus
Bes yasinda annesiz kalmis
Dayak yemis, sokakta yatmis
Ama bana hicbir sekilde maddi manevi siddet gostermiyor
Ceken insan cektirmez
Yani yok psikolojisi bozuktu falan fistan hikaye
Siz onun hayat arjadasiniz farkindaysaniz
Ama bu herif size agira bagladigi bir essek gibi davraniyor
Calistiriyor
Hizmet ettiriyor
Cefa cektiriyor
Neymis psikolojisi bozukmus
Kotu bir cocukluk gecirmis.. Vs vs.
Sizde bunca seye ragmen boyle bir heriften o derece cocuk istediniz
Hayret ediyorum mazosistmisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…