Boşanabilmem için fikirlerinize ihtiyacım var

Insanin kendi kendine ettigini Köylü toplansa etmezmis.Siz daha bu adamin nesine sabrettiniz.Size yapmadigini birakmamis esinizin gozumde hic hic degeriniz yok.Hata sizde siz izin vermissiniz.Hemen terkedin o koca musvettesini.Siginma evine polise gidin.Oldurmeyi dusunen adamdan hersey beklenir.

Hala çok mu aşıksınız ? Siz ciddi misiniz şaka mı yapıyorsunuz ?
Sadece kalın yazdığınız yerler bile boşanma sebebi,hikayenin geri kalan parçalarını okumaya gerek bile yok.Hadi siz,size yapılanlara tamam diyorsunuz peki çocuğunuz ? Ne demek ne zaman büyüyecek de döveceğiz ya ? Kum torbası mı bu ? Çocuğunuz o sizin.Ve siz bu adamla bu sözden sonra aynı evde oturmaya devam ettiniz yani ? Çocuğunuz bu kadar mı değersiz gözünüzde ?
Çocuğunuza çooook üzüldüm.Gerçekten.

Eşinin kardeşleri yasa dışı işler yapıyorsa eşinde o işleri yapıyordur büyük ihtimalle.ben olsam hepsini ihbar eder onlar hapisteyken kendime yeni bir hayat kurtardım.ama bence sen yapamazsın bunu.cunku devlet memurlugu gibi garanti bir iş ve gelirin varken bu adamı cekmişsin ve birde çocuk yapmışsın.bence bu yaşadığın hayat sana,bize görüldüğü kadar kötü görünmüyor.

Korku filmi gibi bir evlilik ve cok asiksiniz bende diger kadinlar gibi kadin sığınma evi diyorum bir an once kurtulursunuz ins.

Ailemin haberi yok demişsiniz. Olsun artık lütfen. Burada ne yazıyorsa bir bir anlatın onlara da. Anlattığınız kadarıyla size destek olmayacak bir aileniz yok. Off öyle kötü ki belalı insanlar bunlar. Boşanmayla kurtulunabilecek gibi de durmuyor. Allah yardımcınız olsun başınıza bela olmadan kurtulursunuz inşaAllah bu insan musveddelerinden. Hala aşığım demeniz çok mazosistçe değil mi lütfen bu düşünceden kurtulun kendinizi ve çocuğunuzu daha çok sevin

Elalem için yaşamayı bırakır mısın artık kim ne derse desin hayatına sahip çık bırak senden bilsin herkes herşeyi darp raporu al mutlaka Bu adam seni çok güzel sindirmiş o yüzden böyle korkaksın. Yapma bunu ne kendine ne evladına. Git ailenin yanına. Polis misin yoksa daha fazla hayretler içinde bırakma beni Allah aşkına.

Boşanmakta bu kadar beklemeseydiniz keşke çünkü kesinlikle başı sonu olmayan bir kişi en güzeli devlete sığınmanız yoksa size ve çocuğunuza zarar gelebilir allah korusun ama bu durumda ailenizin de evini değiştirmesi gerekiyor size ulaşabilecekleri hiçbir adres olmamalı allah yardımcınız olsun

Esime soyledigimde bunu dile getirmemin cok ayip oldugunu, gerekirse abisinin b.kunu yemem gerektigini soyledi.
Bu rezil hayatı siz seçtiniz. Bu aşağılık lafı duymak da seçiminizden sizi vazgeçirmedi. Herşeyin üstüne bir de çabalayarak çocuk yaptınız. Benim size verecek bi tavsiyem yok. Sizinki evlilik değil kölelik. Almışlar, hor kullanmışlar sizi. Hizmetçilik yapıyor bir de ev geçindiriyorsunuz. İşten gelip ağlaya ağlaya yemek yapmanız falan, üzülemiyorum ben sizin gibilere. Yapmasaydınız o zaman? Köle olmayı seviyorsunuz bence. Bir de baba yapmışsınız. Yazık anne babanız sizi el bebek gül bebek bu insan kılığındakilere köle diye yetiştirmiş. Siz bu onursuzluğa bunca yıl çocuk bile yokken dayanmışsınız, böyle devam edin artık.

Hala birbirimize aşığız diyor bir de. Böyle güzel bir duygunun içi bu kadar boşaltılır, birinin hayatına çöreklenmek maddi manevi kullanmak yıpratmak aşağılamak dövmek ve bunun karşısında eşek gibi kendini kullandırmak boyun eğmek aşk yani. Size müstehak:)

Ne yap et kurtar kendini. Allah korusun o aileden herşeyi bekliyorum ben. Sığınma evine git polise git savcıya git. Olmadı Müge anlıya başvur. Allah’ım yardımcın olsun. Kendini kurtar ve terapiye başla hemen

Belki yine taşlanacağım ama kültür farkı önemli konu sahibi kendinize saygınız olsun kendinize yoksa çocuğunuza olsun
Hem çalışıyorum diyorsunuz hem oarasızım diyorsunuz
Git polise şikayet et savcılığa uzaklaştırma kararı çıkarttır tayin iste
Medyayı kullan öleceğim de yaz sosyal medyada gizlilik kararı aldır herif yürüyen manyak psikopat ettiği laflara bak sen
Birde aşığım diyorsun seninde kafada var

hala aşıksanız devam edin, aşkınız karşılıklıymış bi de, peh, hayatımızda aşk görmedik çünkü

ilk günden bunları yaşayıp 5 yıl boyunca çocuk yapmaya çalışmak...
sonra da çocuğunu düşünüyormuş gibi yapmak..
konu sahibi gerçekten eğitimli ve çalışan bir kadınsın madem, bu çocuğun neler yaşayabileceğini hiç mi akıl edemedin acaba?

Aile bakanligini arayip yardim isteyin ya da kadin derneklerinden yardim isteyin ama kesinlikle bosanin. Bazi kadin derneklerinin avukati var diye biliyorum onlar bosanmaniza da yardim eder. Internetten butun kadin derneklerini bulup arayin. Allah yardimciniz olsun.

Allah yard. Olsun yazdıklarnızı okurken daraldım siz yalarken nasıl dayandınız. Hemen kaçın o evden kendinizi ve bebeğinizi kurtarn. Yapabileceğimiz bir şey varsa da yapalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…