Boanmak istiyorum

COpcU

Guru
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
1.538
8
eşimden boşanmak istiyorum şimdi sizler neden diyeceksiniz
bana bir kadın yüzünden çok hakaretler etti küçük düşürücü laflar söyledi ve ben bunları
unutamıyorum iki günlük işyerinde tanıdığı kadın için beni kıranla işim olmaz onun yüzünden bana ve çocuklarım çok üzüntüler yaşadık şimdi aklıma geldikçe sinirlerim
bozuluyor soğudum ben eşimin varlığında da yokluğunda da hep yanındaydım ama o
ne yaptı beni ona değişti buyursun kimi kayırdıysa kimi savunuyorsa beni ve çocuklarımı
kimin için üzdüyse yolu ona açık olsun istemiyorum

Canım eşinin yaptığı tabiki hiç güzel birsey değil ama bence boşanma sebebi de değil...
Eşinle bu durumu güzelce oturup konusmalısın,yaptığının yanlıs olduğunu anlatmak daha doğru olur bence..Sadece bu neden yüzünden yuvanı yıkma derim...

canım senin adının altında bu başlığı görünce üzüldüm seni tanımasamda buralarda herzaman görüyorum adını
onun için arkadaşımmışcasına üzüldüm başlığına ama umarım dediklerinde ciddi değilsindir...
çünkü demesi kolay ama yapması çooook zor bir olay bu boşanma işi
bende şu an eşimden boşanma aşamasındayım beni aldatmasına rağmen hala kabul etmek çok zor oluyor ve bazen evde işte yada dışarda öyle birşey oluyor ki insanın boğazın da kocaman bir düğüm oluşuyor gözleri doluyor
inşallah sorunlarını halledersin
birde şunu merak ettim anlattığın olay tabiki önemli seni başka biri için azarlaması sana hakaret etmesi kötü birşey tabiki ama boşanmak için tek sebebin bu mu yoksa yıllardan gelen başka sorunlarınız da var mı eğer tek sebep buysa olayı bir daha düşün ve onunla konuş seni kırdığını söyle ona
sevgiler ve Allah yardımcın olsun arkadaşım

oyyyyyyyyy kıyamam ya.. anlatırdın bazen eşını buruk gulumserdım nedense.. sevıyorum ben senı kkdan.. neredeyse bır yıldan berı tanıyorum seni...

insan kırılmaya görsün.. tamırı zor ama bosanmakta çok ağır be ...

odun erkeklerın nerdeyse tamamı.. anlamazlar kı agızlarından çıkan kelıme ne depremler yaratacak..

üzme bebişlerını.. kendıne vakıt ayır. bak..suslen.. bıraz bosla eşini.. ama boşanma hemen kolaya kaçıp altından kalkamayacagın yukler altında ezılme..

Üzüldüm adınıza, ama ben neden sizi işyerindeki kadına tercih ettiğini merak ettim doğrusu, ne olduki iki gündür tanıdığı bir kadını size tercih ediyor. Açıklama yapabilirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz sanırım.

detaylarını bilemediğim için yorum yapamıyorum hoş bilsem de konu eşler arasında olunca tarafsız kalmaktan yanayım...
sadece bu hayat sizin nasıl mutlu oluyorsanız öyle yaşayın...
hakkınızda hayırlısı...

canım bir evlilik terapistinden yardım almayı deneseniz.
önce bunu sun ona.yani son bir şans verin ilişkinize.
hemen kestirip atma bakalım canım.
eşin nasıl peki sana karşı şu an

seni hele ki çocuklarını bi kadın için üzen sıkıntıya sokan ve gözardı eden bi insanın hatta insan müsvettesinin sakın yüzüne bakma.bir an önce boşan canım.çocuklarını sakın ezdirme.ama yeterli imkanın yoksa bi süre sabret,şartlarını düzeltinceye en azından bi iş buluncaya kadar dayan ki çocukların da zorluk çekmesin.yazık o adama,innsan evladına böyle bişeyi nasıl yapar ya

evlenmek kadar boşanmak ta zor bir iş ve karradır her olumsuzluk sounucu boşanma karrarı almak teslimiyetçilik tir

yazdığın yorumlardan tanıyorum seni...

göz aşinalığı oluyor ne de olsa...

senin açtığın konuyu ve hatta başlığı görünce şaşırdım.

ani kararlar verme canım. keskin sirke küpüne zarardır. önce sakinleşmeye çalış. ve sonrasında düşün sana yapılan boşanmayla sonuçlanmalımı?

kararını kendin ver canım.
herkesin hayat görüşü farklı. bazılarının boşanma nedeni gördüklerini bazıları görmüyor.

sana burada boşan ya da boşanma diye çok yorum gelecektir.

önemli olan senin kararın, bu hayatı sen yaşıyorsun, içinde bulunulan durumu biz değil sen biliyorsun. bizler sadece uzaktan yorumcuyuz.

umarım kendin ve çocukların için en doğru kararı verirsin.

ama önce neolur biraz sakince düşünmeyi dene...

kızlar yorumlarıız için teşekkür ederim işten gelirgelmez hemen kk yı açtım biraz rahatlarım diye çok sağolun yaaeşimle akşamları işten gelince oturup sohbet edemiyoruz
ne zaman konuşmaya çalışsak hep tartışma çıkıyor çok bunaldım ve çok sıkıldım en basit
örnek dışarı kapıdan adım ataratmaz güzel giyimli yada güzel fiziği olan bir kadın geçse
ona kafasını çevirerekde olsa öyle bakıyor, markete gitsek aynı, yolda yürüsek aynı, düğüne falan gitsek aynı bende çirkin sayılmam 50 kilo sarışın açık tenli bir bayanım
işyerinde birçok kimse beni bekar çocuklarımıda kardeşim sanıyorlardı çalıştığım için
kılık kıyafetimede dikkat ederim ama gelgörki benim eşim hep başkaların çok rahatsız
ediyor artık hele birde bu tür olaylar olunca iyice soğudum iki yıl öncesine kadar akşam olsada işten gelse diye can atardım balkonlarda beklerdim komşularımız arkadaşlarımız
imrenirlerdi cumartesi gelsede hafta sonu beraber geçirsek diye ölürdüm ama şimdi
şu hale bak ne oldu bize bilmiyorum çok umutsuzum ve ben ona hiç güvenmiyorum artık

bende balkonlarda bekleyen eşlerden biriyiydim ama şimdi neredeyse gelmesini bazen hiç istemiyorum bile yaaa...biz çok mu şey istiyoruz eşlerimizden yada onları çok mu sıkıyoruz yada derler ya hani elindekiyle avunmayı,yetinmeyi bilmio die acaba eşlerimizden biz çok mu şey bekliyoruz? gerçekten bölemi ya biz gerçekten doymayı mı bilmiyoruz yada yanlış aşkın peşinde koşuyoruz!mutsuzsak eğer asla ve asla boşanmam demeyi aklınızdan geçirmeyin hayata bir kere gelmek hayatı birkere yaşamak tek seçeneğimiz ama aşk ve mutluluk öle mi?kararını gerçekten istiyorsan ve ben onsuz daha iyi yaşayabilirim diosan sakın durma hele ki çocuğum var deyipte ayrılmamazlık yaparsak işte boyun eğmiş ve biz ömür boyu ezilmiş oluruz ve inanın bana bunlar yaşadıklarımız yaşayacaklarımızın yanında hiç kalır!!!!!!!!!!!
kadersizim demeyelim lütfen biz kadınız biz hayatız biz aşkız biz umuduz biz canız biz hayatın ta kendisi başrol oyuncularıyız biz gerçekten en iyi sihirizzzzzzzzzz....ben diorum ki sihir sensin benim biziz ve hepimiziz.............

olanlar olacakların belirtisi bugün çok kayırıyorsa yarın bir ilişki yaşaması çok mümkün.eğer eşiniz işyerinden bir hanımı çok övüyor çok zeki çok başarılı diyorsa altında mutlaka bişeyler arayın.ama boşanmak çözüm değil bence helede çocuk varsa.olaya müdahale edin kursağında kalsın.kötükedihüso

esine artik güvenmedigini yazmissin dogrusu ben güvenmedigim bir insanla hayatimin geri kalanini paylasmak istemem ama dedigim gibi bu benim, ordaki de senin hayatin canim en dogru karari sen vericeksin kalbini sesini dinle o seni yaniltmiycaktir

evet maalesef öyle tam bir şoktaym hiç yapmadığım şey dün bilgisaayara oturunca geçmişe baktım.bir de ne göreyim beyefendinin girmediği arkadaş sitesi kalmamış .tabi olanlar oldu kıyamet koptuklava:ay bari itiraf etse yüzsüz demezmi bir de ben girmedim diye ya bu evde bir ben bir o bir de 4 yaşındaki oğlum yaşıyor kim girer bu sitelere.tabi ben dellendim iyice .daha üste çıkmaya çalışıyor.sen girmişindir diyo .bak bak ben girsem bayanlara mı girerim ya.hep kadın resmi mesajlar göndermiş çiçekler göndermişsenağlamaolmadı oğlan girmiştir oyun oynarken dedi o da olmadı en son pc de virüs var kendi kendine girmiştir dedi .var mı böyle bişey ya salak yerine mi koyuyor bu beni.öldürecem vallakötükedihüso

pardon ya ben konu açmıştım bu niye buraya gitti ayyyy bu adam ben de akılmı bıraktıkafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…