Boanmak istiyorum

yasakkelimecanım eşim olursa bi gün ve başkalarına bakarsa cok cok üzülürdüm haklısın hem de cok...yanındakini göremeyecek kadar kör mü bu adam aslında eşleri çok çirkin olup onu cok güzel gören adamlar da var bence bu sevgi yoğunluğuna baglı ...çok çok sevgiyle aşkla mı evlenmek lazım bilemiyorum...ya da sevginizi yeniden canlandırmaya calış bi şeyler yap romantik ol belki sana karşılık verir...kendini değiştir ne bileyim sarıysan kızıl ol vb...baktın adam hala ayn ıadam sonra boşan hem elimden geleni yaptım dersin...bi de kusura bakma ama eşin acaba hep bakmakla mı kalıyor umarım harekete geçmemiştir böyle bi şey varsa boşan tabi ki...:a015:

maddi olarak biraz daha iyi olsa kesinlikle harekete geçer bundan eminim
ve malum o kadının kredi kartı borcunu ödemediği çünkü bizim kartı ona vermiş
oda kullanmış o borcunu geciktirdiğinde fen azından faizini ödemiştir ya da faiz
ödememek için onun yerine ödeme yapmıştır o kadın borcuna pek sadık ve zamanında
ödeyen biride değilmiş zaten gelde sinir olma

Benim esim de aynisini yapiyor..
Ondan sonra da ben kizinca, ne yapayim göz bu, kör olayim o zaman diyor..
Evet göz bu da, dikizlemek var ve kisaca bakmak var..
Karsilarinda salak oldugumuzu saniyorlar, ve halen inkar edip kendilerini savunurlar..:mymeka:

gerçekten çok üzüldüm bir erkek karısın gözü önünde nasıl bir bayanı keser yaaa anlam veremiyorum.kadın için ne kadar onur kırıcı bişey bu.Allah yardımcınız olsun sinir oldum valla.

kızlar dün gece oturup konuştuk ve eski güzel günlerimizdeki gibi olmaya karar verdik
dua edin inşallah herşey yolunda gider 14 yılımı verdim

senin adına üzülmüştüm yorumları okurken inşallah çok mutlu olursun 14yıl az değil

inş eskisi gibi değil de daha iyi olursunuz inş çünkü yüreğim sızlıyor bir yuva dağıldığında inş aklı başına gelmiştir ama yineden takip et seni salak sanmasın canım

bir kadin hayati boyunca en az 40 kere esinden bosanma karari alirmis (yani her kizmasinda)

sorun bi seferlik tartismaysa gecer gulum uzak dur biraz ondan
aile kolay fes edilebilecek bir kurum degil malesef
duzeltmek icin careler aranmali, tavizler vermeli, care kalmayinca ...belki

kredi kartını kullanması için mi vermiş ?neyse madem konuştunuz anlaştınız, hayırlısı neyse o olsun. sen yinede tedbiri elden bırakma olur mu?....

yazın için teşekkürler ama çaresiz kalısan hiçbir beklentin olmazsa boşanmayı düşünüyorsun

canim bence bi sakin ol...tmm esinin yaptigi hic de hos sey degil ama bu bosanman icin bir neden de degil,bir yikmak kolay ama kurmak o kadar zor ki..bir de cocugun varmis..bence esinle oturun konusun,bu olayin bir daha olmamasini istediginizi soyleyin,belki yola gelir duzelir..hemen kestirip atmayin...

Evlilikte her insan hata yapar gülüm....önemli olan yapılan hatalardan ders alarak tekrar etmemek..

başka kadınlara bakması hoş değil elbette,gözü kayıyor hakim olamıyor demek ki,o da istemez emin ol yanında gül gibi eşi varken dışarıya bakmak,dalgınlıkla oluyodur beli canım...

Bak onca yılını vermişin...tamam yaptığı hoş değil başka bir kadın yüzünden seni kırması...bak şuan barışmışınız,inşallah böyle devam eder...

hepimizin hakkında hayırlısı olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…