Bizimkisi Uzun İnternet Aşkı Hikayesi - 'Bol Anılı ,Fotolu'

Aşk hikayeniz çok güzel canım sonuna kadar okuyamdım yarın okurum dewamını
Allah mutlulugunuzu daim etsin inş opuyorumnanaktan

Çok güzel bi yazı olmuş okurken o kadar keyif aldımki Allah mutluluğnuzu daim etsin nşallah bebişinzle birlikte :emir_bebek: darısı bizim başımıza alsanaalsanasmile

Çok güzel bir gelin olmuşsun turuncu odanız da çok güzel mutlu huzurlu sağlıklı sewdiğinle çocuklarınla hayırlı bir ömür yaşam diliyorum canım
Allah mutluluğunuzu bozmasın inş opuyorumnanaktan

Aşk hikayeniz çok güzel canım sonuna kadar okuyamdım yarın okurum dewamını
Allah mutlulugunuzu daim etsin inş opuyorumnanaktan

tesekkurler

Çok güzel bi yazı olmuş okurken o kadar keyif aldımki Allah mutluluğnuzu daim etsin nşallah bebişinzle birlikte :emir_bebek: darısı bizim başımıza alsanaalsanasmile

Aminnn ,tesekkur ederım

Çok güzel bir gelin olmuşsun turuncu odanız da çok güzel mutlu huzurlu sağlıklı sewdiğinle çocuklarınla hayırlı bir ömür yaşam diliyorum canım
Allah mutluluğunuzu bozmasın inş opuyorumnanaktan

tesekkur eederrım :)

Sumak'ım:_) Güzel arkadaşım..
Rabbim c.c iki cihanda bir kılsın sizi,muhabbetiniz,sevdanız daim olsun..
Ne içten,ne duru yazmışsın,gönlüne sağlık..
Hele o hatıralar,fotoğraflar,davetiye süper ya Hu..
Sevgilerimi gönderiyorum gülüm.

Lİbyanaaaaaaam tesekkur ederım cnım benım ,
cok öpüyorum seniiii

mutluluğunuz daim olsun canım inşallah bebeğiniz de hemen gelir bekletmez sizi

Son düzenleme:
seninle tanışmasamda garip bi sıcaklık hissediyordum demekki bi yerden bağlantı varmış..

yazdıklarını okuyunca nedense yaşananlar hiçte yabancı gelmedi.. hatta okurken gözyaşlarıma da engel olamadım. Allah mutluluğunuzu daim etsin! kısmet olurda bizde evlenirsek birlikteliğimizin 5. yılına girerken evlenmiş olacağız. senin hikayende ki gibi mektuplar, anı defterleri, internet... ve hatta bi cevabında yazdığın gibi "masum dedin ama internetten buldum kocayı desem millet bana öcü gibi bakar" cümlene kadar yaşanmışlıklar neredeyse aynı...

Sevgilimle Yaşlanmak İstiyorum Bende.. Sadece Onun Kollarında Olmak..

Son düzenleme:
mutluluğunuz daim olsun canım inşallah bebeğiniz de hemen gelir bekletmez sizi

canım tesekkur ederım ,inşallah bkletmez :)

seninle tanışmasamda garip bi sıcaklık hissediyordum demekki bi yerden bağlantı varmış..

yazdıklarını okuyunca nedense yaşananlar hiçte yabancı gelmedi.. hatta okurken gözyaşlarıma da engel olamadım. Allah mutluluğunuzu daim etsin! kısmet olurda bizde evlenirsek birlikteliğimizin 5. yılına girerken evlenmiş olacağız. senin hikayende ki gibi mektuplar, anı defterleri, internet... ve hatta bi cevabında yazdığın gibi "masum dedin ama internetten buldum kocayı desem millet bana öcü gibi bakar" cümlene kadar yaşanmışlıklar neredeyse aynı...

Sevgilimle Yaşlanmak İstiyorum Bende.. Sadece Onun Kollarında Olmak..

ayyy..Amiiiiin

hıkayenı paylastın mı ,paylas bır gun mutlaka ..

bıze benzeyen hıkayeler daha da dıkkatımı ceker hep :)

sıze sımdıden mutluluklar dilerim ..bir ömür mutlu ol kollarında :)

uzun yıllar defterlerle hayatınızı ve aşkınızı paylaştığınız belli, çünkü bu size inanılmaz bi yazma kabiliyetide kazandırmış:)
çok güzel bir dille anlatmışsınız yaşadıklarınızı, masal tadında..
hikayelerimiz benziyor az çok, bende uzun yıllar sabırla sevdiğim insanla nişanlanma mutluluğunu yaşadım ve sizin düğünlerinizle ilgili yazdığınız yerleride ayrı bir gülümsemeyle okudum..
darısı başıma olur inş:)
mutluluğunuz daim olsun ve çok güzel bi bebekle taçlansın inş en kısa zamanda:))

uzun yıllar defterlerle hayatınızı ve aşkınızı paylaştığınız belli, çünkü bu size inanılmaz bi yazma kabiliyetide kazandırmış:)
çok güzel bir dille anlatmışsınız yaşadıklarınızı, masal tadında..
hikayelerimiz benziyor az çok, bende uzun yıllar sabırla sevdiğim insanla nişanlanma mutluluğunu yaşadım ve sizin düğünlerinizle ilgili yazdığınız yerleride ayrı bir gülümsemeyle okudum..
darısı başıma olur inş:)
mutluluğunuz daim olsun ve çok güzel bi bebekle taçlansın inş en kısa zamanda:))

benım bu kabıliyetim hep vardı ,ama keske kocama da bıraz kazandırsaydı :KK1:

evet belkı katmiştir bıraz ama ben yazı yazmayı hep sevmişimdir heppp..

begenmenıze cok sevındımayrıca :)

sizide tebrık edıyorum ben uzun yıllar cıkıpta evlenebılmek cok zor ve cok sabır işi :)

Amıııın dıyorum ve sızede şimdiden mutluluklar dlerım :)

hep mutlu olursunuz inşallah..:nazar:

tesekkur ederım
,Amiiiiiin

Sizi konulardaki bazı mesajlardan tanıyorum
Allahım o kadar güzel yazmıssınız ki
Hamilelikten de olsa gerek
Hele de o defterleri görünce hıçkıra hıçkıra ağladım :))
Bi ömür boyu mutlu olun inşallah :nazar: güzel yavrunuz da bekletmeden gelir umarım..

hamılelerın duası kabul olur derler ,insallah bebegımız bızı bekletmez

ama üzüldüm simdi aglamınıza ya ..

tesekkur ederım cok a.s.

teşekkür ederım

sıkılmadıgınıza sevındım :)

evet sabır işi gercekten uzaktan uzaga ve sımdı kı gıbı ımkanlar yokken :)
a.s.

meraba canım sıkılmadan okumak ne demek, okurken gözlerim doldu, hatta dayanamadım ağladım. senağlama
bizim hikayemizle nerdeyse aynı. bizde nasıl olduysa oldu internetten tanışıp evlendik :KK1:
üstelik 18 Ekim 2008 'de. bu kadar mı tesadüf olur.
iyi ki evlenmişim onunla diyorum hep.
yarın 2.yıl doluyor. ama daha dün gibi her şey.

birlikte sağlık, mutluluk, huzur ve tek eksiğin de tamam olduğu nice yıllara...
hem size, hem de bize opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

ben arada defterleri, mektupşarı açıp okuyorum.
kargo paketlerini de hala saklıyorum kaydirigubbakcemile3

hamılelerın duası kabul olur derler ,insallah bebegımız bızı bekletmez

ama üzüldüm simdi aglamınıza ya ..

tesekkur ederım cok a.s.

umarım bekletmez canım,kimseyi sınamasın Allahım bebişle
üzülmeyinn üzülmeyin bugün dolmuştum yalnızlıktan zaten patlama bura oldu :KK1:

meraba canım sıkılmadan okumak ne demek, okurken gözlerim doldu, hatta dayanamadım ağladım. senağlama
bizim hikayemizle nerdeyse aynı. bizde nasıl olduysa oldu internetten tanışıp evlendik :KK1:
üstelik 18 Ekim 2008 'de. bu kadar mı tesadüf olur.
iyi ki evlenmişim onunla diyorum hep.
yarın 2.yıl doluyor. ama daha dün gibi her şey.

birlikte sağlık, mutluluk, huzur ve tek eksiğin de tamam olduğu nice yıllara...
hem size, hem de bize opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

evet yarın 2 yıl doluyor ,yarın cıkartıp defterlerı tarıhlere bkaıcam ne yazmışız dıye :)
buraya da koyarım belkı :)

tesekkur ederım guzel dıleklerın ıcın ..

aynısını bende senını ıcn dılıyorum saglık huzurlu bır ömür :)

sen de ıstıyor musun bebek artık..bız olsun dedık ama bırazcık daha mı beklesek mı dıye gecırıyorum aklımdan ..

yarın ıcın ne yaptın ,fikir calayım senden :))

ben sadece pasta yaptım :sinifsinif:

ben arada defterleri, mektupşarı açıp okuyorum.
kargo paketlerini de hala saklıyorum kaydirigubbakcemile3

bızde kargo paketlerı yok malesef ,atmışım :sinifsinif:
akıllı kafam sımdı olsaydı onlarda keşke :)

ama annem görürse dıye defterlerı bıle nasıl saklıyordum eyvahedigeldismile görsen degıl kı kargo poşetlerı sempatiksalakcinni

umarım bekletmez canım,kimseyi sınamasın Allahım bebişle
üzülmeyinn üzülmeyin bugün dolmuştum yalnızlıktan zaten patlama bura oldu :KK1:

Aminnnnn canım benım bebişe saglıklı bir ömür dılıyorum
güle güle büyütün :)

çok güzel :gitme: mutluluklar opuyorumnanaktan

tesekkur ederım opuyorumnanaktan

evet yarın 2 yıl doluyor ,yarın cıkartıp defterlerı tarıhlere bkaıcam ne yazmışız dıye :)
buraya da koyarım belkı :)

tesekkur ederım guzel dıleklerın ıcın ..

aynısını bende senını ıcn dılıyorum saglık huzurlu bır ömür :)

sen de ıstıyor musun bebek artık..bız olsun dedık ama bırazcık daha mı beklesek mı dıye gecırıyorum aklımdan ..

yarın ıcın ne yaptın ,fikir calayım senden :))

ben sadece pasta yaptım :sinifsinif:

bızde kargo paketlerı yok malesef ,atmışım :sinifsinif:
akıllı kafam sımdı olsaydı onlarda keşke :)

tesekkur ederım opuyorumnanaktan

bende çok zor saklardım şimdi herkes ne kolay ve açık açık yaşıyor ilişkilerini o poşetler bile çok kıymetliydi benim için :KK1:

bende pasta yapıcam birazdan güzel tarifler bulayım diye baktım. çok beğendiği bi mont vardı dün o işteyken onu aldım. dün o da iş çıkışı geç geldi biraz elinde paket yoktu muhtemelen depoya sakladı unutmamıştır biliyorum ama ne aldı çok merak ediyorum :uhm:
eski mektuplarıda koyacağım masaya birlikte okuruz belki daha güzel olur.
eşim zaten hep nerden nereyeeee bi slm insanın başına bu kadar dert açar mı der kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
bizim aileler çok zor ikna oldu 2 yıllık ilişkide, aileler ikna etme 3 yıl sürdü. ama sonunda oldu. zaferimizin yıldönümü :lepi:

bende çok zor saklardım şimdi herkes ne kolay ve açık açık yaşıyor ilişkilerini o poşetler bile çok kıymetliydi benim için :KK1:

bende pasta yapıcam birazdan güzel tarifler bulayım diye baktım. çok beğendiği bi mont vardı dün o işteyken onu aldım. dün o da iş çıkışı geç geldi biraz elinde paket yoktu muhtemelen depoya sakladı unutmamıştır biliyorum ama ne aldı çok merak ediyorum :uhm:
eski mektuplarıda koyacağım masaya birlikte okuruz belki daha güzel olur.
eşim zaten hep nerden nereyeeee bi slm insanın başına bu kadar dert açar mı der kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
bizim aileler çok zor ikna oldu 2 yıllık ilişkide, aileler ikna etme 3 yıl sürdü. ama sonunda oldu. zaferimizin yıldönümü :lepi:

evet cevremde o kadar cok kı ,ilişkilerini göz önünde bulunduran ,gözümüze gözümüze zorla sokan ..

yok benımkıler cok zorlamadı Allahtan :)

bız 7 yıl cıktık ,2 yılda evlılık toplam 9 yıl ettı ..

esıme hedıye alma dedım bana ,ben de almıcam dedım ama yemedi -tatlicadiarzu-
bır balık restaurantında yer ayırtmış oldugunu gördüm :)

bakalım artıkk

Aminnnn teşekkürler :nazar: :ecrin_bebek:

opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
X