Bize hayırlı kapıları aç ya Fettah

ya toplu 239.121 Ya Fettah okuyalım yada hergün tek tek okuyabiliriz birkaç yerde ebced değeri okunduğunda topluca isteklerin olduğunu okumuştum ama nasıl isterseniz tabiki :)

ya toplu 239.121 Ya Fettah okuyalım yada hergün tek tek okuyabiliriz birkaç yerde ebced değeri okunduğunda topluca isteklerin olduğunu okumuştum ama nasıl isterseniz tabiki :)

Evet her kes herkes beraber okudugu içindir cunki kimin duası kabul olur bilinmez bazen o kadar insanın icind ebir insanın herkesin niyetine okumasıyla her kesin duası kabul olur. O yüzden öyle okumak en iyisi beraberce her kes okumaya başlasin bir haftaya biter insallah ama.artik karar verelim abdest alacagim birazdan namazdan sonra başlayalım

Arkadaşlar isterseniz 1gün belirleyelim her kes o gün her kesin niyetine okusun. İsterseniz adlarınızı ve niyetlerinizi yazın. Ya da özel mesaj olarak bana yaza bilirsiniz

Arkadaşlar isterseniz 1gün belirleyelim her kes o gün her kesin niyetine okusun. İsterseniz adlarınızı ve niyetlerinizi yazın. Ya da özel mesaj olarak bana yaza bilirsiniz
BEncede 1 hafta on güne ancak biter bence herkes sana mesaj atsın ama duvardan yayınlayalım herkes baslamadan niyetleri okuyup başlasın ne dersiniz?

kızlar buarada siteden araştırdım 12.000 Hz. Yunus duası var onuda niyetleyip bitirebiliriz birgün belirleyip yorumlara bakarsanız çok etkili bir dua. ama topluda okunuyor mu bilmiyorum bilgisi olan varsa yazabilir

Ortak olana bnde uyarim o sayiya göre tapilan hatim olarak pek bm bilmiyorum o zaman oyle karar verelim bn uyarim sayi olarak kisi basi boleriz kac kisiyiz onada karar verelim

Aslında çok colaydir ya kaç kişiyiz bakalimmne okuycaz bölelim her kes okusun gelsin okudum desin bu kadar hiç niyetleri yazmayada gerek yokki her kes okuyub okuyan her kesin niyetine dua etsin Allah biliyo hepimizin niyetini okusak bitmisdi hoca gibi abdestli geziyorum söyleyin bakem ne okuycaz

Arkadaşlar
Ya fettah 489
Ya vasi 137
toplam 626
626 kere Ya fettah Ya vasi okuyoruz.
Ortak niyetle
Allаhım, ben elimden geleni yаptım. Elimden gelmeyenler için ellerimi sаnа аçtım!
Niyetinizi yapın okumaya başlayın. Burdakı katılan arkdaşlar için de dua edin.
Yarın akşama kadar bitirelim

Esmaları okudukdan sonra 3 ihlas bir fatiha okuyalım peyğemberimiz için

Başlarkende salavatla başlayalım bitirirkende

Ablacım anlamadığım bu toplam 626 kere ya Fettah ya vasiyi her gün bu listedeki bir kişiye mi okuyacağız? Bir de bu kişiler için nasıl dua edeyim kullanıcı adlarını mı söyleyeceğim Allaha

Tamamdir

Ben okudum bitti Allah kabul etsin

Okudum tamamladim Allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…