Bize hayırlı kapıları aç ya Fettah

Cnm varsa fikriniz baska bi dua yazalim yada ya Fettah ya vasi ye baslayalim kisi basi bin
Kişi başı bin kaç bin okuycaz ebcet değerinde okuyalım ya Vasının büyük ebcedi hiç 20 binde olmaz okusak beş binin okurum ben yarına biter belki. Yada nasıl isterseniz okuyalım hazırım ben

Arkadaşlar katılan her kes niyet eden kişinin niyetine uyğun 489 ya Fettah okuyacak.

Ya Fettah”Bu ismin sıfatına uygun olarak bizi güçlendir.Sen fethedici olan maddi ve manevi kapıları açan Fettahsın.Müşkilleri çözen,çok iyi hüküm veren ve hükmedensin.Bize hayırlı kapıları aç ya Fettah.Tüm engel ve zorlukları aşmamıza yardımcı ol Ya fettah.Ey merhamet edenlerin en merhametlisi olan Rahim!taşıyamıyacağımız yük yükleme bizlere.Fettah isminle tüm zorlukları aşmamıza yardım et.Darlık ve sıkıntılarımızı fettah isminle aç,bize yardım et. Hayır ve bereket kapılarını aç.” AMİN
aldım....

Ya fettah ya vasi 1000 adet
1. Kunfeyekunnn Kunfeyekunnn
2. kristalkupe kristalkupe
3. Sincereley93190221 Sincereley93190221
4. slnn12345 slnn12345
5. bcgirl bcgirl
6. itsgalatea itsgalatea
7. YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn
8. Saajan Saajan
9. L Leftright

9 kişi her gün birinin niyetine okuya biliriz. Ya da her kez niyetini yazsın toplu şekilde her kesin adına bir güne okuyub bitirelim
Tamamdir ben katılıyorum bugun başlayacağım ilk kişi Kunfeyekunnn Kunfeyekunnn adına inşallah niyetiniz kabul olur tamamladığımda akşama yazacağım tekrardan :)

X