Bize hayırlı kapıları aç ya Fettah

Kızlar yeni bir konu actinizmi dua yada acalimmi yine

Ve huvel kaviyyul azim olur yunus peygamberin duası olabilir yine gecen yapmistik gecen Pinterest te buldum tum engelleri aşan kapali imkansız kapilari acan ya Fettah ya vasi vardi o olur

Ve huvel kaviyyul azim olur yunus peygamberin duası olabilir yine gecen yapmistik gecen Pinterest te buldum tum engelleri aşan kapali imkansız kapilari acan ya Fettah ya vasi vardi o olur
Arkadaşlarda istiyorsa yapalim. Konu aça bilirim. Sadece "yönetmek" istemiyorum. Biri okuyo, biri 3gün sonra okuyor. İsterseniz diğer arkadaşları da burda etiketliylim. Ortak karar olsun
(türkçem kötü)

Arkadaşlarda istiyorsa yapalim. Konu aça bilirim. Sadece "yönetmek" istemiyorum. Biri okuyo, biri 3gün sonra okuyor. İsterseniz diğer arkadaşları da burda etiketliylim. Ortak karar olsun
(türkçem kötü)
Olabilir bnmde telefon um cok eski ve cocuklar var bnm yonetemem ama cocuklari uyurken mutlaka okuyorum gunluk dusen sayiyi bana hepbirlikte karar verelim bir dua yada esmaya siz etiketleyin belkionlarda fikir verir

Az kişi ile başlayıp grubu alıma kapatırsak takip etmesi hepimiz için kolay olur yine de siz bilirsiniz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…