Bize hayırlı kapıları aç ya Fettah

Eklentiler

• Screenshot_20221115-170521.png
    Screenshot_20221115-170521.png
    279,3 KB · Görüntüleme: 24
Vasi Manası:İlmi, gücü ve merhameti ile herşeyi kuşatan, maddi ve manevi bolluk ve bereket sağlayan.

Bu esmayı zikreden kişi, kolay ve rahat bir yaşama, bolluk ve bereket içinde bir ömre sahip olur. Her işinde başarıyı yakalamak ve bol kazançlı olmak için okunur. Okuyanı hayrete düşürecek kadar etkilidir. Kişinin ömrü uzar, enerjisi artar, sağlıklı yaşar, işleri yoluna girer, ticari kazancı artar, ilmi ve hafızası güçlenir, arzu edilen her şeyi çoğaltıcı bolluk ve bereket vericidir. Ticaretle uğraşıyorsa işi büyür, darlıktan varlığa geçer, ruhu sıkıntıdaysa huzur bulur. ilmi ve sanatçı yönü artar. Hafızayı kuvvetlendirir.

Günlük okuma sayısı 137'dir. Günlük okumalardan önce 11 kere Fatiha Suresi ile birlikte okunmasında çok fayda vard ır.

Rızık darlığı çeken ve rızkında bereket olmayanlar ” Yâ Vasi c.c” okuyun..
..
YA VASİ CELLE CELALÜHÜ:İhsanı,zenginliği ve rahmeti her şeyi kuşatan,affı ve mağfireti,nimeti geniş olan,asla darlığa düşmeyen.
Bu İsmi şerifin çok faydası vardır.Bu ismi şerief devam eden asla darlığa düşmez,rızık sıkıntısı çekmez,evinde iş yeriende bereket artar.
Çok zor durumda kalan bir kimse,maddi yollar tıkandığında,ne yapacağını şaşırdığında bu isme müraccat etsin.

Grup için bu esma ile birlikte okuması ortak bir dua yazabiliriz. Sonrasında herkes kendi niyetiyle devam eder. Hem birbirimize dua etmiş oluruz hem de aynı zamanlarda bitirmiş oluruz. Okuyan okudum yazabilir. Okumayan da yine kendisi için okumamış olur :) bu şekilde de yapabiliriz kızlar takip açısından söyledim 😄 böylece sık sık hem de farklı dualarla devam edebiliriz 🤍

Grup için bu esma ile birlikte okuması ortak bir dua yazabiliriz. Sonrasında herkes kendi niyetiyle devam eder. Hem birbirimize dua etmiş oluruz hem de aynı zamanlarda bitirmiş oluruz. Okuyan okudum yazabilir. Okumayan da yine kendisi için okumamış olur :) bu şekilde de yapabiliriz kızlar takip açısından söyledim 😄 böylece sık sık hem de farklı dualarla devam edebiliriz 🤍
Bir bir okuyalım ama bu bitsin sonra başka duaya başlayalım devam edelim burdan

X