Bize hayırlı kapıları aç ya Fettah

Merhaba arkadaşlar

Toplu şekilde bu duayı edelim ve ardından 1000 ya Fettah okuyalım. Esmanı bitirdekden sonra yine bu duayı okuyalım 4kasımdan başlayalım. 5 kasımadek duayı ve esma okumasını bitirelim. Niyeti toplu şekilde yapalım
DUA Bu ismin sıfatına uygun olarak bizi güçlendir.Sen fethedici olan maddi ve manevi kapıları açan Fettahsın.Müşkilleri çözen,çok iyi hüküm veren ve hükmedensin.Bize hayırlı kapıları aç ya Fettah.Tüm engel ve zorlukları aşmamıza yardımcı ol Ya fettah.Ey merhamet edenlerin en merhametlisi olan Rahim!taşıyamıyacağımız yük yükleme bizlere.Fettah isminle tüm zorlukları aşmamıza yardım et.Darlık ve sıkıntılarımızı fettah isminle aç,bize yardım et. Hayır ve bereket kapılarını aç.” AMİN
Sizler için uygunmu?
Kontes001 Safransari C Cerez87 sepulik Lizyaa Kunfeyekunnn YagmurSendeanlarsn itsgalatea penyez83 N Neselikalpler H Huzurluinsan evhayalim namaste21 Aktiflora Saajan Sincereley93190221 kristalkupe redvelvetcake

Ben katılamıcam giremiyorum her an arkadaşların hakkına girmek istemem.

Uygundur okurum

ALLAH kabul etsin
Ben katılamıycam canım

Katılıyorum
Ayrica kizlar telefonalrda cok guzel uygulamalar var ben oraya kaydediyorum telefon sürekli elimde oldugu icin cok kolay oluyor aklinizda bulunsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…