Biz ve Diğerleri

eh be emuu magazin muhabiri gibisin , ben de olivia bu topiği arıyor sanmıştım((

yok sana bayram harçlığı, benim daha yaşım ne başım ne

pardon,malum şahıs derken ?? eğer benden bahsediyorsanız,buraya yazayım madem merakınız gitsin...
olivia nın rahmimi aldırdım konusuna zaten çocuk istemiyordun,hayırlısı olmuş senin için yazmıştım,bunda ne gibi bir kötü niyet düşünüp te sinirlenmekten bahsettiğinizi anlayamadım ?? çünkü benim de rahimle ilgili sorunlarım vardı..rahmin her tarafı myomla kaplı olunca en mantıklısı budur..sonuçta benim de tüm rahmim myomla kaplı,hatta adenomyosiz olduğu gibi rahmim..yani tek tedavisi rahmin alınmasıydı...çocuk isteğim olduğu için aldırmadım..myomlar rahimde fazla kanamaya,dolayısıyla anemiye neden olurlar,eğer çocuk isteği yoksa aldırmak en hayırlısıdır..hemoglobin miktarı sürekli düşer,demir ekslikliği yaşanır..demir bağlama kapasitesi azalır..insanın sağlığını tehdit eder bu durum hatta ölüme dek götürür insanı..kan transferi yapılsa bile tekrar kanamalar başlar bir süre sonra...
bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamanızı öneririm......

bu arada e (emu'ya diyom bana savaş diyo ya ) ya kpss için nasıl bilgisayar kursu :44: teorik mi yani yoksa kpss pratik sınavı da mı oluyor?

iyi geceler hepinize, erken uyumaya kasıcam bu gece bakalım ne kadar başarabilicem

eh be emuu magazin muhabiri gibisin , ben de olivia bu topiği arıyor sanmıştım((

yok sana bayram harçlığı, benim daha yaşım ne başım ne

bilmem ki sadece bir yorumdu haberim yok
iyi verme zaten ben sana küstüm

resmi olunca resmi oluyorum işte
bazı bölümler pc sertifikası ile alıyor ya kendi mesleğim olmazsa oraları tercih edeyim diye sayın savaşçım

iyi geceler o zaman ben burdayım beklerim

Emu daha dün bu yazıyı çok beğenmiş ve facebookta paylaşmıştım tesadüf oldu..Bu ülkenin her konudaki kısır anlayışının bile çocuk yapmamaya yetecek bir sebep olduğunu düşünmüştüm..Ben çocuğumla böyle iletişim kursam,çevre ona yapacağını yapar zaten..

Bu ülkede çocuk iki kişiye ait değil ki.Tüm sülalenin söz hakkı var o yüzden sen göz hizasına insende başkalarına dair bi seçim şansın söz konusu değil

Kızlar bişey soracağım
Üniversitede dostum dediğim bi arkadaşım vardı hatrını saydım Ankara'ya kalmaya gitmiştim yanına ama 3 sene önce ameliyat olmam gerektiğinde hastanede kana ihtiyacım oldu hiç yardımcı olmadılar.Hastanede 1 hafta yattım sadece 1 kez yanıma geldi.Hatta geleceğimi bildiği halde annem bi akrabımızın düğününe gidecek diye rahatsız etmemem gerekiyormuş gibi bana bi his uyandırttı.Şimdi faceten arkadaşlık talebi göndermiş ne yapayım.
Bu davranışları içinde hiç bir zaman suçluluk falanda hissetmedi.

Kabul etme ve bir mesajla açıkla anlat ne var ne yoksa..Susmanın ne büyük hata olduğunu zamanla öğrendim..En güzeli her şeyi açık açık anlatmak.

herhalde ben eklemezdim o sahte dostlardanmış parası gidecek diye korkmuş annemin yazlığında ankaralı arkadaşları var çok soğuk ve mesafeliler kuruş hesabı yaparlar ama eminin iyi insanlarda var ama azınlıkta

Benim ondan tek beklediğim hastaneye ziyarete gelmesiydi tek çünkü zaten özelde ameliyat olacağım için annemin kalacağı yerde belliydi.Oysa bir kez geldi ve ben memlekete döndüğüm gün tam 5 gün sonra msj atmış ihtiyacın olan bişey var mı diye.Sonrasında da hiç açıklama dahi yapmadı.Benim orda ondan başka hiç tanıdığım dahi yokken ve imkanı varken gelmesini beklemiştim

Benim de hiç içimden gelmiyor o suçunu bilmiyorsa ben ne yapayım söylemek ne işe yarar ki.Yaralar kapanmıyor

En azından arkadaşlık isteğini neden kabul etmediğini bilsin ve ayrıca neden içinde kalsın ki o anlamasa bile sen anlat...Yaraların kapanması öyle kolay olsaydı...

En azından arkadaşlık isteğini neden kabul etmediğini bilsin ve ayrıca neden içinde kalsın ki o anlamasa bile sen anlat...Yaraların kapanması öyle kolay olsaydı...

keşke basitçe atlatılan bir şey olsaydı ...

Keşke..Zamanında kalbimi sağlam kıran bir arkadaşım şimdi deli divane oluyor ama ne fayda...Benim içim kırık bir kere nasıl güveneyim..

keşke insanlar bizi oyuncak sanmasalar parçalara ayırıp sonra birleştirecekleri kadar basit olan

bazı bölümler pc sertifikası ile alıyor ya kendi mesleğim olmazsa oraları tercih edeyim diye sayın savaşçım
:

:44: he ön hazırlık yani sınav daha olmadı, sonuçları açıklanacak, ondan sonra tercih di mi:26: haydi bakalım kır şeytanın bacağını emuuu göster şu kpss'ye

Ben çocuğumla böyle iletişim kursam,çevre ona yapacağını yapar zaten..

Bu ülkede çocuk iki kişiye ait değil ki.Tüm sülalenin söz hakkı var o yüzden sen göz hizasına insende başkalarına dair bi seçim şansın söz konusu değil

akrabayı bırakın, parkta-okulda muhattap olacağı çocuklar, veliler, öğretmenler, dıdının dıdısı kendini bilmezler

ben olsam görmezden gelirdim sanırım, bir süre kalakaldıktan sonra tabii. önce aklıma gelirdi aramızda geçenler, sonra da yoksay ı seçiverirdim. belki lilium'un dediği gibi söyleyip içini boşaltmak lazım ama ben de yapamazdım sanırım. uzun yıllardır dost bildiğim bir arkadaşımın gerçek yüzünü çok acı bi olaydan sonra öğrendim ve o zamandan beri ona karşı çok soğuğum. ilk zamanlar üzülmüştüm ama geç de olsa bunu gördüğüm için kendimi şanslı saymayı uygun gördüm
konuşmalarımla, ses tonumla artık benim için yerini belli ettiğimi sanıyorum. artık kendisi de aramıyor eskisi gibi zaten, ama ona açık açık söylemediğim için telefon konuşmaları işkence gibi geliyor ara sıra da olsa konuşmak zorunda kaldığımızda. ne evine gidiyorum ne de evime davet ediyorum açıkçası, telefonda kısa kesersin de, karşıma alıp oturmaya layık göremiyorum artık...

İşin kötü yanı ben bir yıl sonra daha ciddi bi ameliyat geçirdim ve büyük ihtimal biliyor olmasına rağmen geçmiş olsun diye dahi msj atmaması
Aslında bi anlamdan da kabul edip artık herkes gibisin demek istiyorum cem babamın dediği gibi

kararsız kaldım

emucum hani kendini belli etmiş o zaman dediğin gibi durumu kabullenmek ve mesafe koymak düşüyor bize de, ancak ne yüzle gidip face'den eklerler falan off anlamıyorum. senin için de önemli biriymiş herhalde, ben o bahsettiğim benim için çok önemli olan arkadaşın dışında 2 kişinin daha notunu verdim son bir yıl içinde, yaptıkları yanlışlar ölçüsünde onlara karşı bencil davranıyorum hatta kk da avatarımın yanına onlar sayesinde bencil yazdım öyle bıraktım hatırlamak için...

halasının kızı vefat edince ben aklına geldim heralde.Ölümlü dünya diye
Düşünüyorum herkes gibisin desemde eklemek gelmiyor içimden o yüzden kabul etmeyeceğim
Görmek konuşmak istemiyorum içimden gelmiyor

ha kafasına dank etmiştir tabii ama iş işten geçtikten sonra...
aslına bakarsan konuşmayı bile çok görüyor insan değil mi böyle tiplere karşı. aslında bakarsan ben bencil olacağımı bundan sonra o benim için eski kıymetli arkadaşa söylemiştim, e günaydın daha yeni mi geldi aklına demişti, al bir de burdan yak!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…