Biz ve Diğerleri

Emu, iyiki geldin canim ya, vallahi dualarimzi eksik etmedik. Sende elinden geleni yapmissindir biliyorum. Hayirlisi diyelim canisi ya.
Önemli olan sagligin ama olmustur Insallah ya. Simdi sinavlardan sonra olan moral bozuklugu bu. Normaldir. Üzme kendini. Elinden geleni yaptin.
Ne zaman sonuclari alacaksin?

emucum ya öyle deme, olivia'nın dediği gibi sınav sonrası hissettiğimiz duygudur umarım. hem her ne olursa olsun bu bir sınav! hayatın buna bağlı değil, sakın unutma, sakın!!! bu topicte yazmadım fakat bu hafta aile dostumuzun benim yaşlarımda çocuğunun trafik kazası sonucu bu dünyadan gittiğini öğrendik... şimdi söyleyin bana, lafta değil gerçekten ölümden başkası yalan! sen ki emucum ameliyatlar atlatmış bi insansın, lütfen sağlığının değerinin altını çiz ve umutlarını yitirme, her şeyin hayırlısı olsun!

Emu inan sağlık herşeyin üstünde morel bozmaya değmez ve dünyanın sonu değil bundada vardır bir hayır hep positif düşünmekte fayda var heleki Türkiye'de isek yoksa üzele üzele hayatı zindan edip tek buna yoğunlaşırsan güzel olanıda ıskalarsın ! Ayrıca bende ilk başlangıç dönemlerde 2 haftalığına banlandım kk 'da tabiki zoruma gitti açtığım bir konuda millet birbirine girdi bende bir üyeye bir güzel küfür ettim diye cezayı ben yedim bence sen banlandın diye üyelîğini iptal ettirmen gerekmezdi birde hayatta fazla alıngan olma üzüntülerin bitmez

oooffff üzüldüm ya, nasil yani Emu neden gelmiyorki kizlar?

Kazen onu banladı diye küstü gitti üyeliğinide iptal ettirdi bayağı kırılganmış olabilir kötü günler yaşıyor olabilir hastalık kps sınavı ne yapacaksın hayat inişli çıkışlı

Selam herkese. Ay bizim konunun birde geyiği varmış.Aboneyim abone bu konuya

Düzeltme: Nasıl abone olunuyor :26:

Son düzenleme:
Selam herkese. Ay bizim konunun birde geyiği varmış.Aboneyim abone bu konuya

Düzeltme: Nasıl abone olunuyor :26:

Canım yukarıda sayfanın sağında seçenekler var oraya tıkla ve bu konuya abone ol de..Ben de abone olmadım hiç bir konuya ama oradan olunuyor sanırım..

Hanımlar burdanda bizi izliyorlardır sanırım kafa denk insanlar bulmak zor çünkü çoğu birbirine benziyor

Ema gerçekten seni gördükçe haklı olduğumuzu bir kez daha anlıyorum,ortada alınacak bir durum olsaydı sen de alınırdın,sen de annesin..Sen neden alınmıyorsun peki?Neyse buradan devam ettirmeyeyim en azından burası kalsın bize..

Selam kizlar, özledim sizi vallahi.
Ya kizlar ne yapsakda Emu`yu ikna etsek gelmesine, vallahi böyle olmuyor, bizim özgür kizi cok özledim ya.
Umarim o kpss sinavinin stresini atar ve yine bizimle olur.
Savascim, bir daha konusursan deki ona, sensiz olmuyor diye. aynen bu smily gibi selamimi söyle, olivis cok üzülüyor de ona.

Emu umarım döner aramıza fakat kalbi kırıldıysa zannetmiyorum döneceğini..
Yılbaşı planlarınız nedir bakayım?

Son düzenleme:
Gutenmorgen kizlar,
kalkmadinizmi hala sizi tembeller
Lilium cok güzel bir konu actin, kafamiz dagilsin biraz.
Bu sene ilk defa evde kutlayacagiz canim, zira annem bende misafir ve birde Amsterdam`da yasayan bir erkek kuzenimde gelecek bir kac gün öncede iki Alman arkadaslarim Ralf ve Monika geleceklerini söylediler. Kesin cok güzel bir aksam olur.
Yani multikültürel bir gece olacak, kuzenim Hollandali, ben Türk, arkadaslar Alman.
Bu arada 24 Aralik ve yilbasiya kadar burda bizim Noel bayrami oldugu icin bir hafta kapalliyiz. Daha dogrusu cogu yerler kapalli, tabi alisveris yerleri acik.
Ah kizlar öyle güzel oluyorki kisin Almanya, su an zaten her yerde kar var ve her evin cami isil isil, lambalarla süslü benimkide.
Haftaya Noel agacimizi alacagiz ve süsleyecegiz, 24 Aralik`a kadar hediyelerimizi altina koyacagiz ve o gece herkes hediyesini noel baba`dan almis olacak. Noel agacimiz yilbasidan bir kac gün sonra ne yazikki yine atilacak. Adet böyle. Biliyorum, Türkiye`dede noel agaci yilbasi zamani olur ve yilbasinda hediyeler verilir.
Cok seviyorum noel ve yilbasi zamanini, sanki Alice harikalar diyarinda gibi oluyor.
Sizler ne yapacaksiniz bakalim? Aslinda hic fark etmiyor nerde kutladigin, yeterki keyfini cikarmasini bil.

Son düzenleme:

Olivia yanlış anlama ama eğer kullanacağınız ağaç gerçekse çok üzüldüm,sırf eğlence için bunca çam ağacı kesiliyor Tabi ki bu konuda herkesin aynı fikirde olmasını bekleyemem ama üzülmeden de edemiyorum,bak kendin diyorsun yılbaşından sonra atılacak diye ve bana göre gerçekten üzücü..

Bana gelecek olursak son 3 yıl gibi dükkanda geçireceğiz,başka çare yok..Ve bu yılın yılbaşında eğlenemediğimiz son yıl olması için dua edeceğim
Ben yılbaşına çok önem veririm,ayrı bir duygusallaşırım,o yüzden biliyorum son 3 senede olduğu gibi bir şey yapamayacağımız için yılbaşı günü bunalım bekliyor beni gene..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…