biz kk olarak minik bir toplantı yaptık bugün

saolun kızlar hadi bakalım burası da toplantı yeri olsun toplanıp resimlerinizi burada paylaşırsınız artık. Hadi bakalım Istanbullular sıra sizde.
Ama bi bakmışsınız siz toplanamadan biz ikinciye toplanmışız kaydirigubbakcemile3
Hey Ankara'lılar ikinci toplantıyı ne zaman yapıyoruz?

bursalıı arkadaşlar bizde buluşalım yaa çok canım çekti :)))

canberkteyim canım sen?

Canım bende Eryaman Evlerinin hemen karşısındayım. Yeni Migros inşaatinin yanında:) Bidahaki buluşmaya sende gelirsin öylese :teytey: Hatta kızlar birgün oturmaya beklerim:)

ohh ne güzelll kıskandım valla yaaa
bu arada konu ile alakalı değil ama bebekleriniz kaç aylık... maşallah ikisinede

Cnm kıskanma çalış senin de olur :roflol: Benim kızım o gün tam 3 aylık oldu (25 ocak doğumlu). selma'nın kızı ise, yani berru da 2,5 aylık

demircool ve dilek optimum size de yakınmış yine bu taraflarda olursa ben de rahatça gelebilirim

evet nmbize çok yakın neva doğmadan yüüyerek gidiyordum ama artık olmuyor malesef
havalar güzel olduğunda göksu da buluşalım bence yürüyüş yapar hava alırız bi yere oturupçay içeriz*???

oh oooohhh ne güzel toplanmışsınız. bende kıskandım yaaadelikafaduldendelikafadulden
urfa da olan yokmuuu bizde kıskandıralım:sm_cool::sm_cool:
buarada bizim karılarda çook güzelmişş:jeyyar:

Son düzenleme:
aaaaa kızlar lülülülülülü ne kıskanıyorsunuzkii:1ninca: sizde ayarlayın sizde toplanın.
kızlar bu arada bi daha toplantı ne zaman :lepi: gün belirleyelim diyorum alkisalkisalkis

haftaya salı kayınvalidem geliyo onu bırakıp gelirsem ayıp olur onunla gelirsem de sıkıcı olur o gelmeden buluşalım ya da gitmesini beklicesss

benim haftasonu alanya ya gitme ihtimali var o yüzden yarın buluşalımmı kızlar??? Haftalar kötü olduğundan tekrar aynı yer?? saat fark etmez siz söyleyin:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…