biz kk olarak minik bir toplantı yaptık bugün

dilek83 resimde gördüm bebek araban çok güzel kullanışlı bişeye benziyo.
markası ne? birde oturarakta kullanılıyomu?

kızlar kayınvalidemin günleri varmış sonra ki hafta gelecek yani haftaya ben tamamiye müsaitim ne zaman isterseniz bana uyar

ohh ne güzel yapmışsınız ne hoş çıkmışsınız bebişlerde öyle onlarda minik kk üyeleri :))

dilek83 resimde gördüm bebek araban çok güzel kullanışlı bişeye benziyo.
markası ne? birde oturarakta kullanılıyomu?

Canım o kadar da kullanışlı değil yani pek tavsiye etmem ama uygun bişey istiyorsan alabilirsin. Evet oturarak da kullanılabiliyor, üç aşamalı oturma yeri. 150 tl ye almıştım ama çok ağır. Yani maddi olarak imkanın varsa daha iyi bişey bulabilirsin

demircool berru ne kadar çok sana benziyo öyle.bilmiyorum bana mı öyle geldi.gerçi mutlaka baba tarafına gidince babaya, anne tarafına gidince anneye benzetiyorlardır:) benim öyle oluyo en azından.........

ay ospelias bende dahil herkes babaya benzetiyo :)kime benziyo topigine resmimizi koyuyim ordan bak bide bakalım kime benziyor

aaa ben meşhur oldumda haberim yok :KK70: insan haber verir bak fotonu koyduk konu açtık diye.. :KK43:((((

elif gün belirliyelim derken gene bizden bahsediyorum şekerimm
bi de ben koydugumu zöylemedimi sana aa çok şaşırdım valla bakkk

oooo :))))
25 nisandan itibaren pc ye atıp yolluyordun :)))
ben çıkcam işin bitince rahat zamanda yollaman dileğiyle cnmcm :))
iyi bak kuzuna

selmacım kayımvalidem geldi bende kalıyo bu sıralar yapmayalım ben sizeer veririm gidince.. bensiz toplanmayın haaaaaaaa

X