biz kk olarak minik bir toplantı yaptık bugün

demircool

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
4.244
22
kızlar bugün dilek ve ben birde ocak annelerinden bir arkadasımız toplanıp gezdik.çok güzeldi bebişlerimizi sevdik
işte resimlerimiz

süpersiniz ya bayıldım gıcıklar biz evde pinekleyek siz gezin valla imrendim bende ankraya mı taşınsam ne

süpersiniz ya bayıldım gıcıklar biz evde pinekleyek siz gezin valla imrendim bende ankraya mı taşınsam ne

Canım buyur valla a.s Ne güzel olurdu valla hep birlikte bütün şubat anneleri bi toplanabilseydik, pikniğe falan giderdik kaydirigubbakcemile2
Hoş biz bebeleri sevmektenve resim çekmekten fazla gezemedik ama yine de çok güzeldi valla yerimseniben

yaaaaaaaaaa offfffffffff
valla benimde moralim bozuldu şimdi ne güzel yaaaaa
bebeişlerde maşallah çok keyifli yanlız kızlar anakucağı kullanmışsınız ben kullanmaya korkuyorum nasıl rahatmı kullanması
ayrıca dışarı çıktığımızda benim oğlan uyanıkken durmuyo ağlıyo sürekli siz böyle sorunlar yaşıyormusunuız
dışarda ağlıyor ve emmek istiyor ondan pek dışarı çıkamıyorumda emziren anneler siz napıyosunuz
selma berru aynı sen valla

ankaraya tasiniyoooooooooooooooooooooooooooom
dilekcim kis ne güselmissin sen öyle yavrim selma gösterdi fotolari msnde cok güsel cikmissinizzzzzz

yokmu arttirannnnnnnnnnnnnnnnn berlinde yasiyannnnnnnnn ?????????????????????????????????? kaydirigubbakcemile3 delikafadulden

emekcim benimki agladiginda ben nerde olursam olayim emziriyorum
bidefa acik havada metroda emzirmistim alkisalkisalkis durakda kimsecikler yoktu ama metrolar durdukca icindekilerde bakiyordu
hatta esimde yanimda dediki bide daha büyük örtün olsaydi yolda yürürken emzirirdin :roflol:
ayy yolda emzirirlmezkiiiiii :roflol: benim kocam iste yatagi duvara dayiyalim,yolda yürürken emzirirdin.... baska neler duycaz acaba kaydirigubbakcemile

alkisalkisalkis
ayy bu smiele yenimi ciktiiiiiiiii alkisalkisalkiscok hosmus ya hic görmemistim ayy bayildimmmmmmmmmmmm alkisalkisalkis delikafadulden

kızlar sizde bebişlerinizde çok tatlısınız maaşallaha.s.

Canlar çok güzelsiniz yaaa özendim valla .Tanışma yıldönümüzde ortak nokta belirleyip buluşsak hep birlikte ne güzel olur Mesela Bursa :)))))

banane banane bende istiyommmmmsenağlama
çok tatlısınız ya Allah muhabbetin(m)izi arttırsın, istanbula bi döneyim bizde ayarlayalım bari

bende taşıncam ankaraya çok kıskandım yaaaa.biz burda evde pinekleyelim sizde gezin.istanbullular bizde buluşalım...yalnızlıktan bunaldım zatennn............

banane banane bende istiyommmmmsenağlama
çok tatlısınız ya Allah muhabbetin(m)izi arttırsın, istanbula bi döneyim bizde ayarlayalım bari

bende taşıncam ankaraya çok kıskandım yaaaa.biz burda evde pinekleyelim sizde gezin.istanbullular bizde buluşalım...yalnızlıktan bunaldım zatennn............

Buluşun tabii canlarım ya valla çokgüzel oluyor :teytey: Hiç yabancılık da çekmiyor insan sanki senelerdir görüşüryormuşuz gibi valla, e nede olsa 1 seneye yakındır tanışıyoruz artık birbirimizi çok iyi biliyoruz :jeyyar:

eeeeeeeeeeeee istanbulda olanlar bizd etoplanalım.......
olmaz mı kıslar
ne güsel olur
toplanmak isteyenler ben avrupa yakasındayım....hadi buluşalım....
canı sıkılanlar ne dersiniz....

aaa ben de ankaradayım bana niye haber vermediniz (( ben de gelirdim hatta 25 nisan da optimumdaydım

aaa ben de ankaradayım bana niye haber vermediniz (( ben de gelirdim hatta 25 nisan da optimumdaydım

aaaa belki görüşmüşüzdür:))) bizimki öyle planlanmış bişey değildi aslında bi gece önceden kara verilmişdi. Sen nerde oturuyorsun? Birdahaki sefere sen de geliyorsun öyleyse:teytey:

bebeklerınızde sızlerde çok tatlısınız allah dostluğunuzu daım etsın inşalahhhh arkdşlarrr..

maşallah kızlar size.
ne güzelde toplanıp gezmişsiniz.
darısı buluşmak isteyipte buluşamayanlara inşallahhhhh :jeyyar:

istanbul hadi plan yapalım...2 yakanın ortası bir yerde buluşup görüşelim...hemen tarih koyuyorum...9 mayıs cumartesi için uyar diyenler sıraya girsin...yeri saptarız sonra..beşiktaş filan uygun olur sanırım herkese...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…