BİTMEZ BU DERTLER...

benı ılgılendırmıyo bosanabılır ınsanlık halı kımın ne yasadıgını bılemem onunda kocaman kızı var annesının evıne gelmıs sorunları var ama benım hayatıma karısamaz.yok terbıyesz yok emeklısını odeme yok bılmem ne sanane ya bıde bana bıraz buyusun cocuk ıkıncıyı yaparsn hemde emeklı olana kadar calısarak nasıl olcak acaba akıl verırken kardesıne hıç dusunmuyo bu sozlermle kardesım gaza gelcek yada benım ögrenıcegımı bosanma sebebım bıle olabılırdı.esım bana yalvaracak ıkıncı cocuk ıçn bende ya cocuk yada calısırım kusura bakma hangısı işine gelırse bırıncısını zıyan ettım cocuk bı orda bı orda o halde bıle oglenlerı taksıye bınıp emzırmeye geldım yasadıgım sıkıntıyı kımse anlamıyo halada emıyo sasırıyolar halen sutun gelıyomu dıye 2 yasına kadar emzırcem zor oluyo ben anneyım her zorlugu asarım onlar bı benı anlayamadı.kendılerı hıç emzırememıs zorlarına gıdıyo ben emsın dıye gece gunduz ugrastım.gorumcem calısıyo aksam gelıyo yemek yıyıp gezmeye gıdıyo kızını bazen goturuyo bazen goturmuyo cok uzuluyorum onada ya bıgunde otur kızının derslerıne bak ondan sonra karne zayıf gelınce bagırıp cagırıyo sen once kendıne bak sonra kız cocuna kendı gezmelerde cocugun aklını veremıyo derse bazen goturuyo ama o cocugun dersı var gıttıgı ortam ona gore degıl dersaneye gönderıyorum işte ya hersey bumu hersey paramı hanı sevgın nerde ılgı nerde benıde kendıyle karıstırıyo ben onun gıbı bır cocuk yetstrme ıstemıyorum.tesekkurler

kendi boşandı ya o da boşansa hoşuna gidecek çekemiyor bence sizi.

kendi boşandı ya o da boşansa hoşuna gidecek çekemiyor bence sizi.
öyle dusundugunu sanmıyorum ama sürekli bana esım ilgi göstermezdi bıyere gıtmezdık dayak bile yemiş sen sanslısın böyle kocan var tamam benım kocam iyidir ilgilidr bana gezerız tozarız nazımı ceker hasta olunca bakar ama benım sucum ne hep bır kıyaslama zamanında demısler bu adamla evlenme dıye kendı gıtmıs sanslıkı baba evıne gerı dönebılmiş kv brakmamıs sahip cıkmıslar.herkesın hayatı baska sen gezıyosun ben kendımı kendısıyle kıyaslamıyorumkı sen benı kıyaslıyosun okadar sacmakı ama zamanı gelıcek bu söyledıklerını yasayarak gösterıcem onlara sımdılık beklıyorum.

:KK66:
aynen canım hep aynı seyler aslında bizi bir anlamıyolar kendıleride aslında aynısını yapıyo bende cagırıyorum yok kızım ne yapcaz evımde rahatım ee bende kendı evımde kendı duzenımı kurmak ıstıyorum en dogal hakkım.bende rahat edemıyorum cocugumu emzırcem oda oda gezıyorum kaynım var kp var rahat edemıyosun.ben senın gıbı aman aman yemekler yapamıyorum ama bılmıyokı kendı hatası sen cagırırsan ben nasıl yemek yapmasını ögrencem gel bana beraber yapalım belkı benım yaptıgımı begenmıyosun dıyelım bır fırsat ver bana yapayım ögreneyım oglunun ac kaldıgını sanıyo galıba valla bayıla bayıla yıyor.hergun gelın dıye aranmaskı bı bırak sıkma benı ben kendım geleyım benı sıktıkca gıtmek ıstemıyorum yemegım var anne dıyorum olsun ben yenı taze yaptım onuda yarın yersın dıyo benım yemegımım ne olcak ıyılık yaptıgını sanıyo ama degıl.gecen yıne cagırdı yemegım var dedım olsun dedı laftan anlamıyo ya bılerek yapıyo bılmıyorum tamam dedım ya lanet olsun aksam eve geldık esım bakkala gıtcem ordan kızı alıp geleyım sende yemegı hazırla dedı.ben kızı alma dedım ama oraya gıtcegımızı gelınce dıyecektım.baktım kızla geldı dedım annene gıtcez hayır dedı evde yemegımız var dedım anneme ama suratı asık artık ne konustular bılmem.ama ıkı gun sonra yıne aynı bunun onune gecemıyorm.bıraz uzaklasmak en ıyısı yoksa sen kotu olmanla kalıyosun bıraz zamana ıhtıyac var.tesekkurler:KK66:

al yemeklik yap bi gün pırasa makarna yap bi gün fasulye pilav yap otur ye evinde kocana söyle burası bizim evimiz orası annen gilin evi ben kendi evimde yemek istiyorum de ağırılığını koy biraz ama tatlı dille anlat tartışmadan

X