bitanesine..

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
aşkım seni çok seviyorum bitanem benim hayatımı seninle yasmaya basladım senden öncesinde varolmadım ben sen benim herseyimsin Allah'a herzaman şükrediyorum seni karsıma cıkardıgı için sen benim mucizemsin hayata :1hug:Şenizküstügüm anda melek gibi karsıma cıktın benim elimden tutup hayata bagladın ben seninle varım bitanem sen benim herseyimsin :1hug::1hug::1hug:

• Konu Sahibi EU1
allah mutluluğunuzu bozmasın güzelim........

• Konu Sahibi EU1
cok saol canım Allah herkesin gönlündekinin en iyisini versin,herkes herseye ragmen hayata umutlu gözlerle baksın hayat yasamaya deger:)

• Konu Sahibi EU1
rabbim mutluluğunuzu daim etsin canım.. sevmek ve sevilmek karşılıklı olunca doyulmaz tatlarda olur.....

• Konu Sahibi EU1
Canım Allah mutluluğunuzu bozmasın..Tüm sevenleri kavuşturur yüce Rabbim inşallah...Sevmek çok güzel..Çıkarsızca su gibi...Biri için önemli olmak..Tüm bunlar güzel duygular herkesin yaşamsı gereken..Bende burdan aşkıma sesleniyorum ''herşeyim seni çok seviyorum aylavyu yani :)))) iyiki varsın prensim:asigim:

• Konu Sahibi EU1
inşallah canım sevenleri Rabbim ayrımasın onları birbirlerinin hasretiyle sınamasın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…