Birlikte yeniden başlayalım 💥

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben kurmuştum o su hatırlatma programını suyu ben hatırlatıyordum programa gereksiz geldi sonra sildim. Günde 12 bardak içilir gayet aslında. Saat başı normal alarm kursak telefona susturmaya ugrasirken kalkar içeriz. Ramazan gerçi şimdi ama İftardan sahura da yapılabilir.

Çok doğru yavaş yavaş ilerlemek yerinde saymaktan daha iyidir. İnşallah siz de ulaşırsınız hedefinize

Sabah gidip kan vereceğim. Diyetisyene gitmeye karar verdim. O da değerlerine bakslim dedi. Sonrasini burdan paylasirim. Merakli ve heyecanlıyım.

Merhaba iyiym çok şükür sen nasılsın? O düzeni bir yakalayabilirsek başka diyet topigi de acmicaz inşallah

Duzen de illa bozuluyor, arada her sey 2. Plana dusuyor.

Ama gunluk ufak hedefler olursa geri toparliyor insan.

Ilk spor salona basladigimda 1 saatlik program vermislerdi, hep birakip yeniden basliyordum.

Simdi onu yarim saate dusurdum, oyle olunca hic birakmiyorum, hastalik vs biraksam da geri baslarken cok sorun yasamiyorum, her turlu yarim saat spor yaparim diyerek.

Arada ugrarim topigine
Bizim topic sessiz.
Ya burasi ya bdv

Benim topik de sessiz. Şu sıralar çok takilamiyorum bende sınavlara giriyorum çocuğu kursa okula götürüp getiriyorum. Niyetimi de unutmayayim diye gelip bakıyorum buraya

Merhaba yeniden. Kan sonuçlarımı aldım. Kansızlık beklediğimden iyi 10 çıkmış hgb. 8 9 hatta daha düşük olduğunu bile bilirim damardan serumla takviye qlmistim. Demirim 5 çıktı saka gibi en qlt deger 20 üst referans 250 benim hic yok. Simdi 3 ay gunde 1 kez kullanmam icin ilac yazdı doktor bakalim ne kadar unutmadan kullanip faydasini gorucem.. diyetisyenin verdigi listeye mümkün mertebe uyuyorum. Vücudum da yavas yavas alisana kadar ufak tefek 1 2 kasik kacamaklar olabilir gibime geliyor. Ne kadar az olursa o kadar iyi tabi. Eskisi gibi sislik hissetmiyorum. Açlık da hissetmiyorum. Kendimi kisitladikca ne kadar cok yedigimi fark ettim. Tabak tabak yerken kasik kasik sayiyorum simdi. Annemle esim şokta. Sıkı diyette bu diyorlar. Ben memnunum. Tam gaz devam.

Çok iyi. Demir eksikligi çabuk toparlanır bende de vardı geçmiş olsun. Bende de diyet durumlar eh işte. Tokat gibi yüzüme carpiyor aldığım kilolar. Secdeye giderken karnımın kıvrılmasindan aşırı rahatsız oluyorum sanki karnımın altına yastık koymuşlar o sıkışıyor. Gecicek inşallah ya

Ahahah o bende de var. Midem gobegim bacaklarima degiyor gidecek gidecek diyorum. Açlık krizi hissettigimde diyorum ki zamaninda cok yedin simdi dengeleme zamani.

Merhaba. Cuma günü haftalik kontrole gittim ve 2 kilo verdigimi gördüm. Sanirim 2 yil sonra 70 li rakamlarin sonunu gördüm. Olk hafta hizli basladik ayda 4 kilo hedefim. Hadi bakalim..

Haydin buyrun er meydanına
Bı yerden başlamak lazım hazırlanın biz geliyoruz
Şuradan su kiloları vermeden gitmek yok ona göre sabaha hazır olun
Chocolita zaten hizaya koyar bizi diye gaza geldim
Iron Butterfly dünden hazır yeter ki el ele verelim
Hazır mısınız kızlar başlıyoruz

Vuuuuuu güzel açılış hadi bakalım hayırlı olsun

Mayıs başından güzel yakaladık hadi bakalım temmuza güzel kilolar vererek imzamızı atalım kızlar

Kızlar sabah kahvaltidan yarım saat önce bir bardak su içmek ile başlayın hergun.
Bu benim diyetisyenin ilk şartı
Kahvaltıdan sonra burdayım ne yersem yazarım size
İyi geceler

Kızlar konunun bütün mesajlarını okumadım vaktim yok maalesef ,bebeğim olduğu için . 58 kilo ile evlendim 1 yıl içerisinde 76 kiloya çıktım ve 76 ile hamile kalıp 87 ile doğuma girdim. Doğumdan sonra bir hafta içinde 8 kilo verdim ama lohusalık sürecinde tekrar kat kat aldım verdiğim kiloları şuan 88 kiloyum doğum üzerinden 11 ay geçti ve hiçbir şekilde diyet düşünmedim bile emzirmiyorum bugün kararlı Bi şekilde diyete başladım ve sizinle ilerlemek istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…