Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Aynen öyle canım hayırlısı olsun ama çok sıkma canını bizim pozitif olmamız lazım ki bebeklerimiz bize daha sıkı tutunsun , şöyle düşün hamile kalabiliyorsun

Merhabalar.. Bende araniza yeni katildim. Bat 4 şubatti ama gelen giden yok .. Daha önce kimyasal gebelik yaşadiğim için test yapmicaktim ama dayanadım. Dün akşam iş çikişi testi alip yaptim ama sonuç negatif arada adet ağrisi gibi ağrim oluyo ama geçiyo bir de göğüs sizlamasi ve sağ göğsümde damar belirginleşmeleri var. Acaba bu testle umudumu kaybetmeli miyim

insaAllah hamilesindir.rabbim her kadına anneliği tatdirsin

Canım acile gittim beta ya baktırdım 48,9 çıktı 1.20 di beş gün önce bu Perşembe özele randevu alıp gidicem umarım artış iyi olur muhtemelen daha yeni
Selam canım, bende battan 5 gun önce mide ekşimesi şikayetiyle acile gittim test yapıldı 1.20 cıktı. Batım 9 subat. Testi tekrarlamadım dün adet sancısı gibi agrılarım oldu ama adet olmadım. Yazdıkların bana umut oldu ama şunu merak ettim. Yumurta takibi yaptınmı normal zamandamı ilişki oldu. Sonrasında devam ettimi yani gec döllenmemi merak ettim bnmde öyle bi durum olur mu diye. İnşallah senin testlerin devamıda iyi cıkar. Rabbim devamını nasip etsin.

Arkadaşlar merhaba bu ayın üçünde yani 4 gün önce adet olmam lazımdı fakat olmadım adet günümde 3-4 damla pembemsi kan geldi ve kesildi normalde mutlaka karın ağrım olurdu fakat sadece kasıklarım ağrıyor ve arada belim göğüs hassasiyetim yok fakat hep uyku halindeyim umutlanmamak için iki gün daha beklicem test yapmak için sizce hamile olabilir miyim?

yüksek ihtimal öyle görünüyor.hayırlısı olsun insaAllah

YOK CANIM HAMİLE DEĞİLSEN ÖYLE Bİ İHTİMAL VAR AMA SENDE ÖYLE BİRSEY YOK TABİKİ
Anladım canım çok teşekkür ederim , bu gün biraz umutsuzluk yaşadım motivasyonum çok düştü açıkçası hani diyordum da kontrolüm var diye bu sabah gittim doktor progestan a devam et ben bırak diyene kadar bırakma bebeğin gayet iyi görünüyor dedi ama kalp atışlarını duyamadık önce haftaya gel dedi sonra yok hayır 19 unda gel dedi tamam dedim çıktım kese 15,9mm olmuş 6+2 deyiz şuan ama neden kalp atışını duyamadık hiç bilmiyorum

SIKINTI OLMAZ İNŞALLAH CANIM SEN İÇİNİ FERAH TUT BİRAZ GECİKEBİLİR AMA BAK GAYET İYİ GÖRÜNÜYOR BEBEĞİN DEMİŞ İÇİN RAHAT DEGİLSE BASKA Bİ DOKTORA GİT İSTERSEN

Muhtemel doğum tarihin ne canım

Selam arkadaşlar. Ben yeniyim size bir sorum olacak. Benim bat bugün. Ama dun hafif pembe akintim oldu bugun biraz daha fazla wc de geliyor. Karin agrim da oluyor arada. Regl kanamasina dönmedi. Sizce implantasyon kanamasi mı yoksa regle mi döner? Teşekkürler şimdiden.

Her ikisi de olabilir bence en güvenlisi kan vermek. Ama çok yeni olduğunda kanda düşük değer de çıkabiliyormuş ve doktor kesin hamilesin demiyormus :/ Yani sen yine git doktora soru işareti kalmasın aklında canim

Teşekkür ederim yanıtınız icin bugün sağlık ocağına gittim erken oldugu icin kan almadılar. sanırım regl oluyorum. Allah kararlaştırmıştır vaktini ne diyelim..

Teşekkür ederim yanıtınız icin bugün sağlık ocağına gittim erken oldugu icin kan almadılar. sanırım regl oluyorum. Allah kararlaştırmıştır vaktini ne diyelim..
Erken deyip göndermeleri de saçma bence ! Adetinden önce öğrenenler var. Merak edemez mıyız yani? Eğer olmazsan bence tekrar git sen canim

Arkadaşlar merhaba bugün beklediğim adet tarihimden 3 gün sonra kan testi yaptırdım 478 çıktı pozitifi gördük , değer normal mi acaba , Cuma günü tekrardan test vereceğim inşallah yükselir,

Teşekkürler şimdiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…