Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
SIKINTI OLMAZ İNŞALLAH CANIM SEN İÇİNİ FERAH TUT BİRAZ GECİKEBİLİR AMA BAK GAYET İYİ GÖRÜNÜYOR BEBEĞİN DEMİŞ İÇİN RAHAT DEGİLSE BASKA Bİ DOKTORA GİT İSTERSEN
Gerek var mı ki bende bu gün başka bir doktora gitmeyi düşünüyorum ama kararsız kaldım doğrusu kafam o kadar çok karıştı ki anlatamam sana canım bir yandan sorun yok dedi onu düşünüyorum bir yandan neden kalp atışlarını duyamadık onu düşünüyorum bir sorunmu var acaba diye off neden bu kadar zor olmak zorunda ki

SEN BİLİRSİN CANIM BASKA Bİ DOKTORA GİDERSİN İYİ YADA KÖTÜ BİRSEY DER YİNE KAFAN KARISIR ANNELİK COK ZOR İÇİNDEYKEN BİLE ENDİŞELENİYORSUN AMA BAZI BEBEKLER DAHA GERİDEN GELEBİLİYOR SEN 5 HAFTALIK DİYE BİLİYORSUNDUR AMA BEBEBĞİN 4 HAFTALIK OLABİLİYOR BU YZDEN KALP ATISINIDA DAHA GEC DUYABİLİYOSUN İSTERSEN BEKLE AMA BENDEN TAVSİYE HER GİTTİGİN DOKTOR İÇİNE SİNMEDİKCE DAHADA KAFAN KARISIR

Haklısın canım bu şuanda gittiğim ikinci doktor beklemeyi düşündüm belki 1 hafta sonra tekrar gider ve yine bu doktora danışırım huzursuzluğumu anlatırım

Kizlar merhaba ben 4 aydir bebek istiyorum korunmuyoruz oncesinde enfeksiyonum vardi ilac kullandim gecti cok sukur ocak ayinda reglim 6 gun gecikti subat ayinda da 5 gun erken geldi. Cevremden duydugum bu iyi bisey. Rahim bebek ister hazirlik yapar duzensizlik ondandir diyorlar cok kisa surede kalirsin diyorlar. Bu gibi deneyimi olan yada duyan var mi? Lutfen fikirlerinizi paylasirmisiniz

Arkadaşlar merhaba, benim 14 ocakta adet olmam gerekiyordu. 12 ocakta idrar testinde ikinci çizgi silik çıktı, 13 ocakta kan testi yaptırdım 46 çıktı. Bu süreçte birkaç kez doktora gittim. En son Çarşamba gittiğimde, doktor 5+4 haftalık göründüğünü söyledi, halbuki 7 haftalık olmalıydım. Doktor geç döllenmedir dedi, ben adetten önce hamileliğimi öğrendiğimi söylediğimde de ilk hcg değerimi sordu, 46 dedim. Tamam değer düşük çıkmış geç döllenmedir dedi. Kese gelişimini güzel buldu, kalp atışını duyamadık, 5+4 olduğun için kalp atışı şimdi görülemeyebilir dedi. Haftaya gel tekrar bakalım dedi. Arkadaşlar, adetten önce hamileliğini öğrendiği halde geç döllenme yaşayan var mı, böyle bir şey olabilir mi yani? Ben tedirgin olmaya başladım

Merhaba arkadaşlar. İlk kez dün ilişki esnasında içime boşanma oldu. 5 aylık evliyim daha bebek için erken olduğunu düşünüyorum. Bugün sabah da adet oldum . Hamilelik ihtimali oluyor mu?

Adet tarihim 25 ocaktı. O gün sadece azıcık bir kahverengi lekelenme geldi. En son ilişkim yılbasından önceki hafta olmuştu. O lekelenmeden sonra bir daha lekelenmede gelmedi adette olmadım. İlişkide geri cekilme yöntemi kullanmıştık. Hamile olma ihtimalim var mıdır ki ? Yarın bir test alacağım

Merhaba Hanımlar
Ben 9 haftalık gebeyim. 6. haftadan bu haftaya kdr göğüslerimde dolgunluk ve hassasiyet vardı ama 2 günsür göğüslerim eski halini aldı. Ne hassasiyet ne şişlik.. sizce bebeğin kalbinin durduğu anlamına mı gelir? Sizlerin deneyimi nedir bu konuda

Merhaba reglim duzenli 28 gunde bir.

Reglimden 11. gunu 1 kez iliski oldu. Snrasinda firsat bulup bisey yapamadik. 15. Gunu sivi geldi yumurtlama oldu. Gebelik ihtimali olur mu diye merak ettim ? Bunu yasayaniniz var mi ?

Benim her adetimden önce akıntım olur şuanda da var hep 30 günde olurum geçen ay 28 günde oldum bu sefer de 28 de olurum dedim gelmedi 2 gün bekledim bugün 30. Günm hala gelmiyo akıntım var beyaz göğüslerim belim kasıklarım ağrıyo aşırı gerginim sizce hamilemiyimdir bi de gazım da var

Merhaba anneler aranızda hamilelik belirtisi yaşarken şiddetli kasık ağrısı olan oldu mu?

Doktora gittin mi canım

Doktora gittin mi canım

Cumartesi sabah 9da randevum canım. Az önce kahverengi lekelenme başladı ve şiddetli sırt ve kasık ağrım var. Korkarım ki kaybediyorum... progestanı fitil olarak kullandım şimdi.. bakalım sabaha neler olacak..

Canım umarım allah sana nasip eder. Normalde progestan kullanmıyormuydun. Daha önce kayıp yaşadın mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…