Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Nefes aldığımız sürece umudumuz hep olmalı canım benimm sıkma kendini beslenmene dinlenmene çok dikkat et bu ara olur mu bebeğin seninleyse bol bol dinlen ki sana tutunmasına yardım et olur mu
Canım güzel düsüncen için cok teşekkür ederim inşallah benmledir bebegim dikkat edicem canım kendime.esimle konustum simdi o da ilacı kullanma ddi eger varsa vicdan azabı cekeriz ddi kendi kendine adet ol ddi

Canım güzel düsüncen için cok teşekkür ederim inşallah benmledir bebegim dikkat edicem canım kendime.esimle konustum simdi o da ilacı kullanma ddi eger varsa vicdan azabı cekeriz ddi kendi kendine adet ol ddi
Eşinin düşüncesi de doğru canım böyle bı ihtimalin varken ilaç kullanıp ileride pişman olmaktansa beklemek daha iyi olur senin için rabbim gönlüne göre verir inşallah canım

7EFB1A9E-5050-4564-A183-95810C014F1F.jpeg Kızlar 30 ocakta aşırı halsizlik kabızlık şikayetiyle acile gittim beta hcg 1.20 çıktı doktor yükselecek mi gel bir kaç gün sonra dedi bende gitmedim adeti bekledim normal de 3 şubattı olmadım dün pembe renkli akıntı geldi oda peçete ile silince bugün sabahta idrar testi yaptım acaba yerleşme kanamasımı geç döllenme olabilir mi kafam karışık

Selamu aleykum hayırlı günler Rabbim isteyen herkese hayırlı evlat nasib etsin inşaAllah. Bizde eşimle bir bebek istyrz Rabbim nasib ederse, herzaman düzenli olan müsait değilim bu ay iki gün sürdü kesildi sonra leke leke geldi. Ve büyük abdestiim iki gündür koyu renk oluyor bebeğim olabilir mi sizce test yapmalıyım?

Eki Görüntüle 2106343 Kızlar 30 ocakta aşırı halsizlik kabızlık şikayetiyle acile gittim beta hcg 1.20 çıktı doktor yükselecek mi gel bir kaç gün sonra dedi bende gitmedim adeti bekledim normal de 3 şubattı olmadım dün pembe renkli akıntı geldi oda peçete ile silince bugün sabahta idrar testi yaptım acaba yerleşme kanamasımı geç döllenme olabilir mi kafam karışık
Canım öncelikle rabbim gönlüne gote versin inşallah , bence fazla oyalanmadan tekrar bir doktora görün derim test pozitif gibi duruyor kanamadan söz etmişsin beni tedirgin eden o oldu bende suan 6. Haftaya girdim ama geçen hafta senin söz ettiğin gibi bir kanamam oldu doktor ilaç kullanmamı söyledi aksatma derimm

Canım öncelikle rabbim gönlüne gote versin inşallah , bence fazla oyalanmadan tekrar bir doktora görün derim test pozitif gibi duruyor kanamadan söz etmişsin beni tedirgin eden o oldu bende suan 6. Haftaya girdim ama geçen hafta senin söz ettiğin gibi bir kanamam oldu doktor ilaç kullanmamı söyledi aksatma derimm
Canım acile gittim beta ya baktırdım 48,9 çıktı 1.20 di beş gün önce bu Perşembe özele randevu alıp gidicem umarım artış iyi olur muhtemelen daha yeni

Anladım canım baya olmuş peki yumurtlama gunlerini takip ediyor musun?
Evet takip ediyorum o gunlerdede iliskiye giriyoruz normal gunlerdede zaten 7 ayin sonunda daha ilk defa bu ay denemelere basladik ama galiba hastalandim hastalaninca canim cok skiliyo kotu oluyorum ama bi dusukten sonra hayirlisi degilmiski olmamis diye dusunuyorm yine aynisi olmasinda hayirlisiyla olsun

X