Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
DR. gayet iyi dedi :)

merhaba kızlar.biz çocuk düşünemiyoruz maalesef daha ama geri çekilmeyle korunuyoruz.ufakta olsa risk var yani.benim normalde adetim ilk gün yoğun gelir ikinci gün azalır.üçüncü gün akşama da biter dörde kalmaz yani.bu defa ilk gün önce kahverengi şekilde leke geldi,sonra da çok az kanama oldu gün boyu.ikinci gün de normal geldi.üçüncü gün gelmiyor şimdi.acaba hamile olabilir miyim??? ya da başka ne sebebi olabilir ??? nolur beni aydınlatın bu arada adetim gelmeden iki gün önce idrar testi yaptım negatif çıktı.yani negatif çıkıp üstüne görüp hamile olan var mı aranızda ????

Merhaba 1,5 ay önce sprial taktırdım 23 ekimde adet oldum 11 gün sürdü eşimle hep korunduk adet olmama 3 gün kala korunmadan ilişkiye girdik yarın 28nci günüm 2gündür adet olacakmışım gibi bel ağrısı kasık ağrısı var ama birtürlü adet olamadım turlusal kullandım hala aynı can cekişiyorum daha yeni bebeğim oldu 4 aylık inş hamile değilimdir daha cok yeni bir cocuga hazır degilim lütfen beni aydınlatın nolurrr

benım adetım duzenız oluyor ama takvme bakılırsa 23 kasım da olacagım 6 gun var benım 1 hafta oncesınde goguslrım cok sıstı ve acıyor uclarına dokanamıyorum bıle ve normalde adet olcegım zamn kasıklarım agrı batma olmzdı bu ay ıgneyı vuruldugumdan berı ksıklarıma agrı batma oluyor ara ara tabı sızce hamılemıyım sızlerde boyle bısey oldumu

Hanımlar merhaba. Ben en son 27 ekimde adet oldum. Bebek düşünmeye başladığımızdan beri de özellikle son aylarda 3-9 gün gecikme ile geliyor adetim. Benim yumurtlamam da geç oluyor. Tahmini bi 5-6 gün önce falan yumurtladım. Eşimle o günleri iyi değerlendirdik ve o ara da hep kasık ağrım oldu. Dün ayın 21 inde sabah ve akşam iki kere lekelenmem oldu wc de. Peçeteye silince gördüm. Bugün de sabah ve az önce wc de yine gördüm akıntı ile Karışık gibi ve böyle değişik yani anlatılmıyor da damarlı gibiydi gelen. Bazen pembemsi bazen açık kahve ve en son da az önce dediğim gibi damarlı gibi kırmızı siyaha yakın bi şey geldi. Sol kasığımda değişik bi Ağrı ve belimde ağrı var. Göğüslerim de hafif hassas. Bakalım daha hiç yokken nerdeyse 7- 10 güne yakın var adet olmama. Erken mi oluyorum acaba dedim ama. Bilemiyorum. Hayırlısı bakalım yine de inş

Kizlar 38 gun gecti adet olmadim
2 test yaptim negatif
1 yildir hep husran
Normal de 32-34 gunde bir adet oluyorum
Var mi olma ihtimali sizce ?

Arkadaslarr merhaba araniza yeni katildim ben 3yillik evliyim Alti Ay onve korunmayi biraktik olmadi doktoragitiik kavkez hataa gece ay usg cekildim 22sinde bu ayy korunduk adet olamafim hala bebek beklerken kist mi oldu acaba kac kere test yaptim nrgayif cok yoruldumben arkadaslar

Arkadaslarr merhaba araniza yeni katildim ben 3yillik evliyim Alti Ay onve korunmayi biraktik olmadi doktoragitiik kavkez hataa gece ay usg cekildim 22sinde bu ayy korunduk adet olamafim hala bebek beklerken kist mi oldu acaba kac kere test yaptim nrgayif cok yoruldumben arkadaslar

Selamun Aleykum kızlar
Temmuzda 1. 6 haftalik Ve Kasımda 2. kez 5 haftalik düşük yaptım. Kese bile görülmedi ikisinde de. Düşükten sonra korundum ama bir defa ihmal ettim fakat hemen yikandigim için birsey olmaz zannettim. Simdi ise adet olamadim 5 gün gecti. Ayni diger gebeliklerimdeki gibi halsizlik bel ağrıları goguslerim sizlamasi akıntı gibi belirtiler başladı. Bi kaç gün once de kasiklarim ağrıdı ama devamı gelmedi. Şimdi ne oluyor vücudum da bilmiyorum. Tek seferden hamile kalmis olabilir miyim

Sonuçç nedir sizce, gecikme bugün 3. Gün

Eklentiler

• DSC_0468.JPG
    44,8 KB · Görüntüleme: 99
Dr ne zaman gidimm sabırsızlarnıyorymmm, beklitorum 7 gün gecikme olmus olsun diye amaa :))
canım hcg ilk kanda çıkar daha sonra idrarda pozitif görülür senin idrarda gözüktüğüne göre kandada çıkacaktır tabikide yarın bence kan tahlili yaptır ve rahatla :) kaç gün oldu gecikmen

Dr ne zaman gidimm sabırsızlarnıyorymmm, beklitorum 7 gün gecikme olmus olsun diye amaa :))
yazmışsın pardon görmedim 3.günmüş canım yarın kanda bktır hcg ye 2 gün sonra tekrarla kan tahlilini 2katı artmışsa normal gebeliktir :) ve hcg henüz 1500lerdeyken kese görülür yani oda haftaya falan dr a hemen gitmene gerek yok ama folikasit almıyorsan almaya başla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…