Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
yazmışsın pardon görmedim 3.günmüş canım yarın kanda bktır hcg ye 2 gün sonra tekrarla kan tahlilini 2katı artmışsa normal gebeliktir :) ve hcg henüz 1500lerdeyken kese görülür yani oda haftaya falan dr a hemen gitmene gerek yok ama folikasit almıyorsan almaya başla
Tammm cvp iiçin çok teşekkürler dr gttiğim zamann buraya sonucuu yazarım :))

Bayanlar ben klomeni kullandım adetimin 9. günü birinci yumurtam 12. günü 2. yumurtam çatladı. Su an adetin 20. günü.Dün hafif hafif bel ve kasık ağrım oldu ve cok az kan geldi. Kesin adet oluyorum dedim ama ilk çatlayan yumurtami baz alsam bile 12. gün oluyor. üstelik kanamanin devami gelmedi. Klomen böyle yan etki yapar mi? adet mi oluyorum yoksa yerleşme kanaması olabilir mi? yaşayan var mi? kafam allak bullak.

image.jpeg
Arkadaşlar 28 günde bir adet oluyorum 2 3 aydır sat 28 kasım bgn adet olmam gerekiyormuş ama gebelik testi yaptım bu çıktı

Arkadaşlar benim bugün adetim 4 gün geçti bu gün ögleden sonra test yaptım negatif çıktı sizce ne yapayım 1 2 3 derken bu günde gelmeyince baya ümitlenmiştim ama test sonucu negatif çıktı sizce hala ümit var mı

Kızıma evlenir evlenmez hamile kaldıgım için ne bir belirti nede başka bişey farkedemedim zaten hamile oldugumuda adet tarihimden 2 hafta sonra ögrendim ikinci içinde 2 3 aydır bekliyorum ama en umutsuz oldugum ay buydu kafam allak bullak yardım edin hamilelik yoksa bu geçikme neden

Arkadaşlar benim bugün adetim 4 gün geçti bu gün ögleden sonra test yaptım negatif çıktı sizce ne yapayım 1 2 3 derken bu günde gelmeyince baya ümitlenmiştim ama test sonucu negatif çıktı sizce hala ümit var mı
beta hgc çok yulsemedigi zaman idrarda çıkmıyor en garantisi kan tahlili. istersen bi kan tahlili yaptir

arkadaşlar bana da yardımcı olur musunuz? bende normalde 29 günde oluyorum. bu ay 22. gününde adet oldum. şuan 3. günü diğer aylara göre daha ağrılı ve koyu renkte. bu ay yumurtlama gününü kaçırmadık. normal adet günümden sonra test yapmayı düşünüyorum. ama içim içimi yiyor hamile olma ihtimalim olabilir mi

arkadaşlar bana da yardımcı olur musunuz? bende normalde 29 günde oluyorum. bu ay 22. gününde adet oldum. şuan 3. günü diğer aylara göre daha ağrılı ve koyu renkte. bu ay yumurtlama gününü kaçırmadık. normal adet günümden sonra test yapmayı düşünüyorum. ama içim içimi yiyor hamile olma ihtimalim olabilir mi
istersen bi doktora git ya da kan tahlili yaptır. için rahat etsin

kızlar içinizde hamilelik için aspirin kullanan var mı..bunu duydum ama günde kaç tane aç tok farkeder mi bilmiyorum..

X