Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
kızlar içinizde hamilelik için aspirin kullanan var mı..bunu duydum ama günde kaç tane aç tok farkeder mi bilmiyorum..
ben kullanıyorum cnm ilk kez gecen ay kullandim ve 19 ay sonra ilk defa hamile kaldım gerçi kimyasal oldu ama o bile umut oldu. bu ay doktorum verdi kullan hamile kalmayı kolaylaştırıyor dedi coraspirin kullanıyorum günde 1 tane tok

bebe aspirini almıştım..o dediğin çok mu farklıki acabaa..bunlar bitince ondan alayım olmazsa..

bende 2 kimyasal geçiridim..umarım bu ay gerçekten hamile kalırız hepimiz..

Kizlar aspirin nasil kolaylastiriyo acaba herkes kullanabilir mi
canım kanı sulandırıyormuş..spermlerin rahme yerleşmesi için daha uygun bir ortam hazırlıyormuş..kan pıhtılaşması hamileliğe engel çünkü..doktora danışarak kullanmak lazım..ama bu ay doktora gitmeyi düşünmüyorum..onun iiçin kendim başlıcamm..

Kan pihtilasmasi olsaydi hastanede kan verdigimde soylerlerdi dimi o halde yoktur bnde bnce sende sorup oyle kullan canim zarari olmasin

bebe aspirini almıştım..o dediğin çok mu farklıki acabaa..bunlar bitince ondan alayım olmazsa..
yooo bebe aspiriniyle çok da farklı değildir.ama coraspirin sadece kan sulandırmak için üretilmiş. bebe aspirini sanırım kimilerinde mide yanması filan yapıyormuş

Kan pihtilasmasi olsaydi hastanede kan verdigimde soylerlerdi dimi o halde yoktur bnde bnce sende sorup oyle kullan canim zarari olmasin
kan pıtılaşması için ayrı bir tahlil yapılıyor..onu da kolay kolay yapmıyorlarmış galiba..gidince doktoruma bunu da sorcam ve test isticem.. ama çok yerde gördüm aspirin kullanan..hatta ilk hamilelik düşünmeye başlayanlar hemen folic asit ve aspirine başlıyormuş..hamileliği kolaylaştırsın diye..illa pıhtılaşma olmasına da gerek yok..zaten bir ay kullanırım en fazla sonra doktora da sorcam..pek zararı olcağını sanmıyorum..bebe aspirini zaten..

canim kan pıhtılaşmasına bir kaç düşük yaptıktan sonra bakılıyor onu sırf kan pıhtılaşmasına bakmak için yapıyorlar. bir yerde okumuştum aspirinin kanı sulandirarak yumurtaliga giden kan miktarını arttırdığı için daha kaliteli yumurta oluşmasını sağliyorumus. ama ben doktoruma sordum öyle kullanmaya başladım doktor zararı olmaz dedi

Him anladim canim insallah hayirlisiyla hamile kalirsin

Banada bu siteden biri onermisti ama kullanmadim

Banada bu siteden biri onermisti ama kullanmadim
benim eşimde bana kızıyor almak istemiyor ama..şimdiye kadar baya kullanan olmuş..kimseye bişi olmamış Allahın izniyle bize de olmaz inşallah..ve doktorlarda tavsiye ediyor bunu bildiğim kadarıyla..başka birçok hastalığın tedavisinde de aspirin kullanıyormuş..gözümü kararttım ve doktora gidene kadar kullanmaya karar verdim:) ben folic aside de doktor söylemeden başlamıştım..gidince buna başladım dedim...ama iyi evet onu kullanabilirsin diyor..bende sağol Allah razı olsun dedim içimden:) yanına zinco diye bir ilaç vermişti bide..yani doktorlarda çok bilinçli davranmıyor zaten çoğu konuda..azcık da biz bilinçsiz olalım bişi olmazz

bişey olmaz yaaa. o kadar ağır hormon ilaçları alıyoruz coraspirin onların yanında çok masum kalıyor. bi kaç ay dener olmadı bırakırız inşallah o zamana kadar da bebislerimiz gelir

100 mg lık cnm yalnız coraspirin kullanırken dikkatli ol bi yerin filan kesilirse normale göre biraz daha çok kaniyor
anladım canım sağol dikkat ederim..peki ne kadar süre kullancan..bir süre verdi mi doktor? bide kimyasal gebelikten sonraki adetin nasıl oldu..ağrılı ve kan pıhtıların fazlamıydı?

Arkadaşlar benim hesaplama göre 6+3 haftalığım adet tarihime göre doktorum 5 haftalık dedş kesem 16.4 mm ama kalp atışını duymadık alttan bakarsak gözükebilir dedi Bnde kabul etmedim Bi hafta sonra gel dedi boş gebelikten korkmuyorum kesem Bi hafta öncesine kadar iki 3 kati olmuş geçen hafta 5.5 mm di sizce boş gebelik olabilir mi kalp atışı için karından muane için erken mi

Yine acaba hamilemiyim moddayim insallah hamileyimdir adetime 5 gun var dayanamayip bi test yapim dedim sabah yapmistim komidinin ustune birakmistim ilkten bi cizgi yok idi simdi baktim silik bi cizgi var.tabiki saatler gecti testin ustunden dogruluk payi ne kadar olur bilemedim.adet belirtilerimde var kasik agrisi meme hassasiyeti... ama birde ilk defa ara ara ani bas donmelerim ve mide eksimelerim. 5 gun nasil beklerim bilemedim

Eklentiler

• 20160120_010918.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 51
  • 20160120_010918.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 49
  • 20160120_011119.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 48
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…