Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
kızlar bugün doktora gittim akıntı için ve yumurtlama akıntısı olduğunu söyledi bi sorun yok dedi ultrason ile baktı hiç Bişi yok dedi hormon tahlili yaptı
Bugün 5. Günüm gala akıntım geçmedi hatta kana çevirdi rengini içime sinmiyor yen sonuçları almaya gittiğimde başka doktora gitçem

Doktordan doktora fark ediyor canim bencede git kana cevirmesi insani tedirgin ediyor.

Aynen ve bu kadar uzun süren yumurtlama akıntısı mı olurmuş 2-3 gün diyorlar bugün 5. Gün

Kızlar günaydın.
Ben 1 seneyi geçkindir evliyim. Uzun süredir çocuk istiyordum, eylül ayında da çok çoook istedim. Eşim istemiyordu ama, sonra eylül ayının sonunda tahmini ovulasyonumun son anlarında eşimin de gaza gelmesi ile sadece bir kere korunmasız ilişki yaşadık. Allaha şükür o bir kereden de hamile kaldım. Benim son adet tarihim 13 eylül. 5+4 haftalık hamileyim galiba. Bhcg değerim dün 12500 idi. Çok güzel yükseliyor. Kesemi de pazar günü akşam vajinal ultrason ile gördüm, biraz olsun içim rahatladı.

Dün de çalıştığım yerden bir arkadaşımın daha hamile olduğunu öğrendim. Çok sevindim gerçekten, çünkü bir yıldır uğraşıyorlardı.
Son adet tarihimiz aynı imiş. Dün onun betahcg 14000 idi. O benden az önce döllenme oldu o halde.

Hastanede çalıştığımız için kendimiz ultrason yaptık, onun kesesi karından göründü, benimki görünmedi. Ben de çok üzüldüm. Betahcg değerim düzenli yükselirken ve 10000 i geçmişken neden karından görünmedi diye. Acaba mesanem dolu diye mi?

Yarın doktora gitcem. Kesem gene karından yapılan ultrasonla görünmeyecek diye çok korkuyorum.

Allahıma o kadar şükrediyorum ki anlatamam. Ben çok isterken hiç bekletmeden verdi bana bu miniği, şimdi sağlıklı güzel bir hamilelik geçirip bebeğimi de kucağıma almak istiyorum. Olmazsa da yapacak bir şey yok, Allahıma şükürler olsun, isyan edecek değiliz.

Bir de bulantılar için erken mi?
Benim bulantım değil de mide yanmalarım var.

Seni ve eşini tebrik ederim.Rabbim aratmamis ne guzel saglikla kucağına al inşallah. Kafana takma bence kesede gözükecek değerin güzelmiş nede olsa.

Merhaba araniza yeni katildim.genellikle aradigim seyleri burda bulduktan sonra buraya katilmak gerektigini anladim
Durumuma gelince benimde adet gunun 28.10.2015 yani bugun ama 6 gun once yaptigim idrar testim silik ikinci cizgi vardi.dun yaptigimda ise ya yoktu yada cok silikti bilmiyorum.goguslerim sis ve adet sancisi gibi sancilarim var.belirsizlikten catlayacagim

Kizlar ben bugun uye oldum 11 ay olcak ewleneli anne baba olmaya can atiyoruz neolur banada bi akıl verin bir haftadır kasıklarım agrıyo sag kasıgım batiyo gece uyuyamiyorum gunduzde yataktan kalkasim gelmiiyo sebebi hamilelik olabilirmi

Silik cizgi cikyiysa hamilesin canim ama bide kanda yaptircanim ayni durumlar bendede var ben tahlil yapmadim ama

reglin gecikti mı canım

sabah tekrar deneyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…