Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Uzulme canım muhakkak bizimde kucaklarimiz bos kalmayacak Rabbim bizede nasip edecek unutma bizimde imtihanimiz buradan sabredersek Rabbim bizi evladimiza kavuşturarak mükafat kandırarak. Moral bozmak yok bir sonraki aya kismetmis diyelim. Benim durumumda senden farklı değil hala daha sanci cekiyorum. Göğüs uclarim acıyor.15 ekimde olması gereken regl aayin 10'nunda geldi 2 gün sürdü. Şehir dışında olduğum için henüz Dr. İle gorusemedim bile. Diyeceğim su sabredecegiz. Sonu aydınlık olacak.

Alberenu haklisin valla sabir gerek cok zormus boyle beklemek yaa insallah Rabbim tez zamanda kavusturur meleklerimize. Sehir disinda cok duracakmisin senin icin daha zor beklemek

Ne olur yardım edin bana="smart_girl, post: 10402998, member: 153787"]Alenam!Sen de muhtemelen biliyorsunduri yumurtlama regle 14 gün kala civarında olur.E bu dönemde döllenme gerçekleştiyse 6-7 gün kala olabilecek tek şey bebeğin yerleşmesinin tamamlanmasıyla hormonların değişiminin göstergesi de olan bu tarz belirtilerdir.
Senin reglin ne zaman?Umutlu musun? :)[/QUOTE]
Neolur

Ya melissa1995 kasik batmasından öleceğim hamile olabilir miyim cidden çok merak etmeye başladım ama mantıken olmamam çünkü bu ay 5 gün öne geldi. 2 Gün siyah kan geldi. Sonra kahverengi leke leke geldi bitti. Acaba bu şekilde hamile olduğunu öğrenen oldu mu yada bu kasik batması başka neden olur acaba bilen birileri varsa lütfen yazsin

g

Kızlar bana yardım edin 21. Günümdeyim regl tarihime 12-13 gün var ve 3 gündür de kahverengi akıntı geliyor daha önce hiç yaşamadım böle sorun acaba hamilelik mi var diye bugün test yaptım negatifti daha erken ama dayanamadım
Yen doktora gitçem ama fikri bilgisi olan var mı

Arkadaşlar cuma akşamı vajinal ultrason ile bakıldığında yumurtam daha çatlamamıştı
Cumartesi akşam 6 da yaptığım test koyu olan
Bugün saat 3 te yaptığım test silik olan
Yani yumurtam cumartesi günü çatlamış demek midir? Bugün ilişki olsa tutma ihtimali var mı ?

Eklentiler

• image.jpeg
    58,8 KB · Görüntüleme: 74
Kızlar bana yardım edin 21. Günümdeyim regl tarihime 12-13 gün var ve 3 gündür de kahverengi akıntı geliyor daha önce hiç yaşamadım böle sorun acaba hamilelik mi var diye bugün test yaptım negatifti daha erken ama dayanamadım
Yen doktora gitçem ama fikri bilgisi olan var mı Kasıklarımda batma çekilmede var

Melisa post: 43096985 .!.:
Aynen doktora gitmen lazim ne soylesem olmaz canim
Canım ya ne bilim tam zamanında oldu. Bu ay klomen kullandirdi catlatma ignesi de oldum. 15. De regl oldum onumuzdeki ayda kendi haline bırakacağım Dr. Gidecem ama hap kullanmayacağım. Rahim filmi temiz çıktı. Demekki yine hamile kalabilirim. Daha önce de dış gebelik geçirdim.

Usutmus ya da enfeksiyon olabilir mi? İdrarda yanma tortu falan varmı?

Yumurtlama olmuş anladığım kadarı ile acilen birşeyler yapmalisin

Canim bencede oluruna birak kalirsin Allahin izniyle bak ne guzel temizde cikmis.Biz kafaya taktikca regl duzenide bozuluyo dis gebelik icinde gecmis olsun canim

Canim bencede oluruna birak kalirsin Allahin izniyle bak ne guzel temizde cikmis.Biz kafaya taktikca regl duzenide bozuluyo dis gebelik icinde gecmis olsun canim
Çok teşekkür ederim canım ne yapalım artik nasip ... Rabbim herşeyi bir ölçü doğrultusunda yapar. Bundada vardır bir hayır

O zaman birşeyler yapmaliydiniz yumurtlama olmuştur yinede Dr. Muhakkak gitmelisin.mlk beş ihmal etme olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…