Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Merhaba arkadaşlar. Benim problemlerim çok fazla. Bende yaklaşık bir buçuk aydır sırt ağrısı bel ağrısı boyun ağrısı yorgunluk halsizlik, kalp çarpıntısı sıkıntılar gaz var. Gün içerisinde akşam olunca uyku basıyo. Geçenlerde de aynı durumları yaşadım Aralık 4 doğum günümdü o gün çok tatsız bi durum yaşadım sabaha kadar uyumadım ve alkol almıştım. 5 Aralıkta wcye çıktım afedersiniz kabızlık vardı tuvalette hafif bi kanamam başladı. 5 gün erken adetim başladı. Normalde 5 gün süren adetim 2 gün çok çok az geldi 3. gün nerdeyse yoktu 4. gün de iki danla geldi ped bile kullanmadımgünlük pedlerşe yaşadım. Bu olyın üzerine gebelik testi yaptırmaya gittim acaba üzerine mi gördüm diye sonuç negatif çıktı. Şimdi dw adetime 2 gün kaldı yine aynı durumlar var 15 gün önce kadar sol kasığıma sancı girdi kısa süreki geçti. Son bi haftadır da göğüs uçlarımda acı var. Normalde adet öncesi göğüslerim komple ağrırdı. Kasıklarımda da yanma oluyor. Acıkma hissi mi yaşıyorum ne yaşıyorum ablamıyorum sık sık yemek yiyesin var ve yiyorum. Bunların sebebi ne olabilir bunları yaşayan var mı?

Merhaba arkadaşlar.son adetimin ilk günü 14 Kasım idi. 27 Aralıkta bhcg sonucum 125,3. 1 Ocakta 314,1. 6 ocakta ise 800 çıktı muayene olduğumda doktor kese görünmüyor muhtemelen tüplerde ilerleyiş devam ediyor dedi. Ama kafam çok karıştı. İlerleyiş yavaş mı olur böyle ?

Merhabalar arkadaşlar..
ben bugün kan tahlili yaptırdım beta hcg 3,85 çıktı
sat :16 aralık adet döngüm düzensiz,26 da 27 de 28 de olabiliyor yani bugün adetten sonraki 23, gün pazara kadar olabilirim aslında
biliyorum çok erken ama diş tedavisi vardı artı çok fazla belirtidir diye yorumladgm seyler oluyor bir haftadır
bu sonuç sizce nasıl?

Merhaba arkadaşlar ben dün ve bugün idrar testi yapmıştım dünkü silik bugün yaptığım da netti bugün yaptığımın fotoğrafını da attım. Şimdi benim bir sorum olacak 5 gün önce pembe bir akıntım gelmişti yerleşme kanaması olduğunu düşündüm bundan iki gün sonra kahverengi bir akıntım oldu ona da öyledir dedim bugün tekrar kahverengi bir akıntı gelmiş birkaç damla. sancım da var bu da beni korkutmaya başladı sizce bir sıkıntı mı var yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• 14207311713381488392546.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 79
2 aylik evligimOvulasyon gunum 7sindeydi belime agri girdi kasıklarimada vuruyordu 17 gun var adetime hamilemiyim daha oncesinde beraberligimiz oldu cocuk istiyoruz ama ilkkez boyle agrim oldu ve ovulasyon gunumde acaba hamile olma sansim vrmi

bence hemen bir doktora gitmelisin en iyisi

arkadaşlar bir sorum olacak benim bu ay ağrısız sızısız 1 .5 gün kadar kısa süren daha sonra leke leke gelen bir adet oldum bu üstüne görme olabilir mi yaşayanlar var mı testı ne zaman yapsam doğru cıkar

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım benimde sat 3 aralık 5 ocakta tahlil yaptirdim beta hcg 1826 çıktı normal mi ? Rabbim tüm isteyenlere versin inş hayırlı evlat

Son düzenleme:
Merhaba ;

Sitede ilk mesajım ve şu an kafam oldukça karışık. 6 aylık evliyim ve evlendiğimden beri adet döngülerim 28-32 gün arasında değişiyor. (evlenmeden önce 35-40 gün arasında değişiyordu bu süre) En son 30 kasım 2014 te regl oldum ve 5 ocakta tekrar olmam gerekiyordu ancak olmadım. 2 şeün arayla 3 gebelik testi yaptım ancak sonuç negatif çıktı. Korunma olarak pekte sağlıklı olmayan geri çekilme yöntermini kullanıyoruz. Son testi dün yaptım.. Regl belirtisi yok ancak 3-4 gündür bel ağrım var bir kaç hafta öncede sürekli bir uyku hali mevcuttu..

Perşembe günü için doktora randevu bulabildim. Ancak sabırsızlanıyorum belirsizlik kötü. Adet olsamda olmasamda kadın doğum doktoruna gideceğim. Hem bu gebelik testlerinde bu şekilde bir şey yaşayan var mı onu öğrenmek istiyorum. Hem de tavsiye edebileceğiniz çokta tuzlu olmayan bir kadın doktoru (ankarada) varsa onu öğrenmek istiyorum. Ek olarak kan tahlilinde sonucu ne kadar sürede öğreniyoruz?

Sevgiler..

Kizlar merhaba . Adet tarihime bir hafta falan var 5-6 gündür kasiklarimda adet olacakmisim gibi sancim var icim bulaniyor biraz karnimda sertlik ve siskinlik var goguslerimin uclari agriyor ve dün kahverengi bir iki damla lekelenmem oldu . 2 aydir bebegim olsun istiyorum sizce bu belirtiler hamilelik olabilir mi ve sizce hemen test yapmalimiyim ?

Ayni durumdayız canım. Bende lekelenme yok ama göğüs uçlarım koyulasti. Ve Açım surekli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…